Artist Jimmy Baptiste works on a mural in Ottawa. 2020 is barely halfway over. That hasn’t stopped many people from declaring the year canceled and wishing it would end. AP photo

هنرمند جیمی باپتیست با این نسخهها کار بر روی یک نقاشی دیواری در اتاوا. 2020 است که به سختی در نیمه راه ، که متوقف نشده بسیاری از مردم از اعلام سال لغو شد و مایلند آن را به پایان.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>New Year’s Day is seen on a 2021 calendar in Overland Park, Kan.</p> <p>AP photo</p>

روز سال نو دیده می شود در یک 2021 تقویم در اوورلند پارک کن.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>In this June 6, 2020, file photo, Kerry Anne Perkins and Michael Gordon came out to the crowd during a protest in Philadelphia over the death of George Floyd. The couple realized amid the pandemic they would have to cancel their wedding but wound up having a microwedding. As they did their first look, a massive Black Lives Matter demonstration arrived at Philadelphia’s Logan Square. Photos of the couple holding hands, fists raised, with thousands of people surrounding them went viral.</p> <p>AP photo</p>

در این 6 ژوئن 2020, فایل, عکس, Kerry Anne پرکینز و مایکل گوردون بیرون آمد و به جمعیت در طول یک تظاهرات در فیلادلفیا بیش از مرگ جورج فلوید. زن و شوهر متوجه شدم در میان این همه گیر آنها را مجبور به انصراف از عروسی خود را اما زخم داشتن یک microwedding. به عنوان آنها خود را در اولین نگاه یک massive Black Lives Matter تظاهرات وارد در فیلادلفیا لوگان مربع است. عکس از زن و شوهر دست در دست مشت مطرح شده با هزاران نفر از مردم اطراف آنها را ویروسی رفت.

عکس از آسوشیتدپرس

نیویورک — این قرار بود روی ماه از محمد Boysie Dikobe یک آفریقای جنوبی, رقصنده دوره نقاهت بعد از دوم خود را تعویض مفصل لگن و دنده به عقب بر گردیم در مرحله هنگامی که coronavirus رسید.

Dikobe 29 ساله رقصنده که با انجام یک سفر کشیدن باله گروه تئاتر است که تورهای جهانی می گوید: او اول فکر کردم: “2020 لغو شده است.”

آن را به سختی در نیمه راه و Dikobe بخشی از جهانی گروه کر آرزو برای سال 2020 به پایان برسد. هیچ المپیک هیچ جایزه نشان می دهد هیچ عروسی بدون کمپ تابستانی هیچ فارغ التحصیلی است. چیزی برای نگاه به جلو به جز یک جدید Netflix بکشد نشان می دهد و یا خود عشق نوظهور regrowing پیازچه و یا پخت نان است.

در حال حاضر آن را همه چیز در مورد 2021 — سال زمانی که همه چیز شاید هیچ چیز اتفاق می افتد.

Coronavirus همه گیر آورده تکتونیکی تغییر تقریبا در هر بخشی از زندگی ما چگونه زندگی می کنند, که در آن ما زندگی می کنند, که در آن ما کار آنچه ما برای کار آنچه در آن به معنی یک بچه چه خانواده به معنی آنچه که مهم است. وجود دارد یک ماه-لحظه ای که در آن جهان بود در مکث باعث بسیاری به حفاری به وجودی سوال: چه هدف ؟ من کجا تعلق دارند ؟

که چه Dikobe در بر داشت خود را در انجام به عنوان او را از قرنطینه در نیویورک آپارتمان به فکر آینده خود را — هر دو شخصی و حرفه ای. او تا کنون در مرحله انجام دوباره و یا او را مجبور به بازنشستگی قبل از اینکه فرصت رسیدند ؟ بیشتر او در نظر گرفته آن را بیشتر به او فکر: “2020 لغو نیست در واقع. این یک بیداری.”

لسلی دوایت 23 ساله نویسنده فکر همان چیزی که در شعر او نوشته بود که بی وقفه در رسانه های اجتماعی حدود یک هفته پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. “2020 نیست لغو شد, بلکه مهم ترین سال از همه آنها را,” او نوشت.

اما چرا ما حتی می گویند چیزهایی مانند “2020 لغو شده است” و “جدید در سال جدید من”? کارشناسان که به مطالعه رفتار انسان می گویند انسان میل به پین شکست امیدها و رویاها در یک دوره از زمان را مانند یک تقویم سال دارای ریشه های اولیه متصل به دلبستگی ما به روال.

“از آنجا که ما از دست رفته ما بهار و تابستان است که واقعا در تابستان به دلیل آن را فقط می آید و پس از تکمیل بهار می گوید:” استوارت پترسون رئیس Shimer بزرگ کتاب مدرسه در شمال مرکزی دانشگاه. “تنها فرصت برای تنظیم مجدد است بهار آینده. همه چیز ما در حال انجام در این سال در حال رفتن به خشک از اهمیت زیرا آنها نمی باید توالی مناسب.”

آن را مانند زمانی که هملت اعلام کرد که “زمان از مشترک” پترسون می گوید.

ما چگونه اندازه گیری از یک سال — یک سوال در مورد گذشت زمان است که یک ترانه کامل اختصاص داده شده به آن را در برادوی موسیقی “اجاره”? با فصل نقاط عطف و آداب و رسوم و رویدادهای. بنابراین هنگامی که از یک سال است که محروم از تمام آن لحظات احساس مردم از دست قرار داده و امیدواریم که در آینده برای مدیریت انتظارات روانشناسان و دانشمندان علوم اجتماعی می گویند.

هر سال به ارمغان می آورد یک چرخه از امید. ژانویه هنگامی که ما در نهایت متعهد به رژیم غذایی ما ترک سیگار تبدیل به فرد ما همیشه می خواست می شود. ما معتقدیم در قدرت تغییر و قول خودمان: “این سال ما” به عنوان یکی reveler اعلام کرد فقط توپ رو در میدان تایمز.

برخی از مردم اعتراف به شکست ژانویه تا پایان در حالی که دیگر جاه طلبی همچنان برای چند ماه. در بسیاری از شروع به تمرکز در تابستان. در ماه نوامبر بسیاری را پرتاب در حوله تعهد که در سال آینده است که در واقع خود را در سال.

اما امیدوارم که هرگز به طور کامل می میرد ، آن را فقط می شود recalibrated و متمرکز روی یک هدف جدید و دوباره soars. “امید” شاعر امیلی دیکنسون نوشت: “چیزی که با پر و بال.”

اگر نه برای امید, چرا که داده ها نشان می دهد که بسیاری از 6,253 پاسخ دهندگان به یک اخیر WeddingWire بررسی به تعویق افتاد برنامه ریزی شده خود را تا سال 2020 در تب و تاب ازدواج به سال آینده, اما تنها 7 درصد را لغو عروسی خود را? عروسی متفاوت از تعطیلات است که برای بسیاری از آن است که یک رویداد است که تنها یک بار اتفاق می افتد. در نتیجه حتی بیشتر تاکید بر ساخت آن خاص است.

مانند میلیون ها نفر از زوج های دیگر برنامه ریزی برای ازدواج در این تابستان کری آن پرکینز و مایکل گوردون ویران شد به عنوان مارس slouched به ماه آوریل است. آنها متوجه شدم که آنها را مجبور به انصراف از عروسی رویای خود را در آخر هفته روز یادبود مشخص شده است که پنج سال پس از فیلادلفیا زن و شوهر, اولین بار ملاقات کرد.

“هر روز احساس سنگین تر و سنگین تر و سنگین تر” پرکینز به یاد می آورد گفت: او تا به حال خرابی مکرر و نمی تواند خودش را به طور رسمی انصراف از عروسی.

آنها زخم داشتن یک microwedding 6 ژوئن. به عنوان آنها خود را در اولین نگاه یک massive Black Lives Matter تظاهرات وارد در فیلادلفیا لوگان مربع است. عکس از زن و شوهر دست در دست مشت مطرح شده با هزاران نفر از مردم اطراف آنها را ویروسی رفت.

“ما واقعا فقط یک نماد از چیزهایی که جهان نیاز بیشتری به خصوص در سال 2020” پرکینز می گوید. “وجود دارد یک بیماری همه گیر و همه تغییرات و چیزهایی که ما در حال شنیدن و دیدن مردم باید امید. مردم نیاز به عشق. و مردم نیاز به وحدت است.”

در حالی که گوردون می گوید: او می داند که آنها خوش شانس بودند او مشاوره برای دیگران برنامه ریزی عطف: نگاهی به نفس فکر می کنم در مورد آنچه واقعا مهم است و پیدا کردن خاص است.

“در ذهن من آن را برای دریافت بهتر” پرکینز می گوید. “من امیدوار هستم. من فکر می کنم 2021 است برای رفتن به یک سال از تولد دوباره است.”

دبورا Serani یک روانشناس در منطقه شهر نیویورک گفت: امیدوارم که نا امید بسیاری از این سال اما به ما کمک خواهد کرد تحمل این همه گیر و رشد است. “امید” او می گوید: “ما نیاز به نگاهی به وضعیت حال حاضر و آن را برای آنچه در آن است و طرح خود را برای بهبود.”

هیچ کس نمی داند چه 2021 به ارمغان خواهد آورد. هیچ کس نمی داند چه چیزی جدید “عادی” خواهد شد. وجود دارد خواهد بود مراسم عروسی شامل هر فرد یک زن و شوهر تا به حال ملاقات بسته بندی استادیوم سالن های کنسرت را با هزاران نفر از مردم crooning همان لحن? خواهد شد در حال حاضر بازی های المپیک تابستانی 2021 اتفاق می افتد ؟ خواهد شد و جوایز را نشان می دهد می شود ؟ ما حتی مراقبت ؟

وجود دارد هیچ پاسخ روشن است. اما امید وجود دارد.

___

سوفیا روزنبام توسط سردبیر در منطقه ای شرق میز از آسوشیتد پرس. او در توییتر دنبال کنید در http://twitter.com/sophrosenba

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de