توسط مایکل Ollove و کریستین Vestal

واشنگتن _ تماس با ردیابی ممکن است آخرین و بهترین امید کوتاه از یک واکسن برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. اما زمان آزمایش روش شامل بیماری های عفونی شده است hobbled توسط تست تاخیر و کمبود پول و حمایت رسمی و فقیر همکاری از یک مکان با احتیاط از دادن اطلاعات به مقامات.

کسانی که چالش های جلوگیری از متخصصان بهداشت عمومی در بسیاری از مکان ها از رسیدن به اندازه کافی به تازگی افراد آلوده کاهش و انتقال و بالا بردن شبح که ایالات تر خواهد بود مجبور به بستن کسب و کار دوباره.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی کرد و در اواخر ماه ژوئن در کنفرانس خبری که نزدیک به نیمی از افرادی که تماس با ردیاب تماس بگیرید و همین حالا جواب تلفن چرا که آنها اصلا اعتماد به دولت است.

تلاش شده است با کمک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نشان از بی تفاوتی و خصومت نسبت به توصیه های مقامات بهداشت عمومی از جمله کسانی که در درون خود دولت است.

در روزهای اخیر او به اشتراک گذاشته یک صدای جیر جیر با یک بازی سابق-میزبان نشان می دهد متهم فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دروغ گفتن در مورد این بیماری همه گیر. تهمت نیز محروم آژانس از اختیارات خود را به جمع آوری داده های بسیار مهم در این ویروس از بیمارستان.

مقامات بهداشت عمومی می گویند رئیس جمهور broadsides در حال ساخت تماس با ردیابی حتی سخت تر است.

“بهترین چیزی که مردم می توانند انجام دهند این است که حداقل جواب تلفن” کلیولند بهداشت عمومی مدیر مرل گوردون در مصاحبه ای گفت:. “لطفا جواب این سوال و درک ما خواستار یک دلیل. همکاری و کمی مهربانی بسیار استقبال مینماید.”

یک لایحه در کنگره تصویب شده توسط مجلس اما متوقف در سنا ارائه می کنند 75 میلیارد دلار برای تست و ردیابی تماس و تماس در CDC برای توسعه ملی مبتنی بر شواهد استراتژی برای, تست, نظارت, تماس, ردیابی و مقابله با ویروس.

در این میان شهر و شهرستان ادارات بهداشت گذاشته شده اند به استخدام و آموزش هزاران نفر از بیماری محققان خود به خود حتی به عنوان مورد تعداد شوت به سمت بالا. در بسیاری از کشورها کمک های مالی و حمایت از فرمانداران فاقد آن بوده اند.

با وجود این چالش های عمومی بهداشت حرفه ای تماس با Stateline گفت: آنها باقی می ماند متعهد به رسیدن به هر ساکن که تست مثبت برای این ویروس در عرض 24 تا 48 ساعت آموزش آنها شده است در تماس نزدیک با و رسیدن به آنها را بپرسید که آنها منزوی کردن قبل از آنها آلوده به دیگران است.

نامعقول مقامات بهداشت عمومی تماس در آریزونا مریلند اوهایو و تگزاس گفت: آنها کار ساعت های طولانی بدون استراحت در حالی که استخدام و آموزش بیشتر و تماس با ردیاب و کارکنان پشتیبانی برای نبرد یک بیماری همه گیر است که مصاحبه ،

“مشکل این است که در بسیاری از نقاط مقامات منتخب بازگشایی زود هنگام تماس با ردیابی شد و نه به طور کامل و در حال اجرا گفت:” دیوید هاروی, مدیر اجرایی ” ائتلاف ملی STD مدیران که نشان دهنده ایالتی و محلی تماس با ردیاب. که مجبور ادارات بهداشت محلی به سرعت به استخدام سپاه بیماری جدید محققان بسیاری از آنها فاقد آموزش, او گفت:.

در همان زمان وعده دیجیتال تماس با ردیابی _ که در آن تلفن های همراه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هشدار به افرادی که در تماس با یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای ویروس _ نه panned.

سه ایالت _ آلاباما, داکوتای شمالی و کارولینای جنوبی _ اعلام کرده اند برنامه ای برای استفاده از گوشی های هوشمند و فن آوری توسعه یافته توسط گوگل و اپل و کارشناسان پیش بینی می کنند نگرانی های حریم خصوصی را محدود می کند موفقیت خود را. نزدیک به 3 در 5 آمریکایی ها می گویند آنها نمی خواهند و یا قادر به استفاده از گوشی های هوشمند و سیستم هشدار با توجه به مارس نظرسنجی که توسط واشنگتن پست و دانشگاه مریلند است.

تا کنون تنها هفت متحده _ آلاسکا, ماساچوست, مونتانا, New York, اورگان, ورمونت, West Virginia _ و ناحیه کلمبیا موفق به استخدام و آموزش توصیه می شود تعدادی از بیماری محققان برای محدود کردن جامعه گسترش ویروس با توجه به جولای نظرسنجی توسط NPR.

کشور نیاز به حداقل 30 روت بیماری محققان در هر 100 ، 000 ساکنان برای tamp پایین انتقال این ویروس در حالی که اجازه می دهد مردم را به حرکت در جامعه با توجه به انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشتی.

در سراسر کشور که برابر با تقریبا 100 ، 000 تماس با ردیاب. زمانی که این بیماری همه گیر مستقیما آمار ایالات متحده آمریکا در ماه مارس تنها حدود 2000 بودجه فدرال و چند دولت محلی و یا بیماری مداخله متخصصان انجام شد تماس ردیابی در دیگر بیماری های عفونی در کشور بیش از 3000 سلامت بخش است.

در حال حاضر برخی از 40,000 نفر با سطوح مختلف آموزش در کار _ هنوز کمتر از نیمی از آنچه مورد نیاز است. ماساچوست و نیویورک به 30 در هر 100 ، 000 از طریق عقد قرارداد با سازمان های خصوصی.

این یک استراتژی است که برخی از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می تواند ایجاد اداری سردرگمی و عدم اعتماد به دلیل بسیاری از استخدام های جدید آشنا هستند با جوامع محلی و سیستم های اطلاعاتی استفاده می شود توسط بزرگ سازمان های خصوصی اغلب کار نمی کنند با تکنولوژی های قدیمی استفاده می شود توسط ادارات بهداشت محلی.

کشور اخیر کمبود تست لوازم همراه با گرمای سوزان در بسیاری از کشور _ که محدودیت تعداد ساعات بهداشت عمومی کارگران می تواند ایستادن در پارکینگ پر از معطل ماندن خودرو _ به این معنی نیست که مردم به اندازه کافی به خصوص کسانی که بدون علامت در حال آزمایش هستند.

در بالا از آن, نتایج آزمون اغلب مصرف هفت تا 10 روز یا بیشتر طول بکشد. کسانی که تاخیر و عدم پاسخ دهندگان برای پاسخ به بهداشت عمومی گروه تماس عقب راندن تماس با ردیابی گاهی به نقطه ای که در آن دیگر هر گونه خوب است.

حداقل تاخیر طولانی بین شروع عفونت و زمانی که ردیاب رسیدن به بيماران آلوده به سويه خاطرات مردم از جایی که آنها بودند و با آنها مواجه می شوند.

که در میان چالش های رخ داده در حال حاضر در آریزونا که در حال تجربه یکی از بیشترین افزایش موارد جدید گفت: خواهد فروتن مدیر سابق امور خارجه وزارت خدمات بهداشتی و درمانی و در حال حاضر مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن.

نه تنها وجود دارد کمبود آزمون در آریزونا اما برخی از آزمایشگاه نیست گزارش نتایج جستجو برای بیش از یک هفته اغلب پس از آن تست مثبت دیگر عفونی.

“با چرخش آهسته بار هیچ یک از خود را مورد بررسی و یا تماس با ردیابی موثر خواهد بود چرا که هشت روز رفته اند و آنها در حال حاضر آلوده خود را از هم اتاقی ها و دوستان” فروتن گفت. “آن را نمی خواهد انجام هر گونه خوب است چرا که شما در حال انجام آن پس از آن مهم است.”

دکتر کریستن Pogreba قهوه ای, استادیار اپیدمیولوژی که اجرا می شود یک تماس ردیابی برنامه در دانشگاه آریزونا است که کمک پیما و ماریکوپا شهرستان موافقت کرد.

“بزرگترین چالش ما در تماس ردیابی در آریزونا است که تاخیر در تست,” او گفت:. “هنگامی که شما نمی توانید نتایج برای دو هفته تماس, ردیابی نمی تواند رسیدن به هدف واقعی خود را.”

در هوستون و مناطق اطراف شهرستان هریس, نتایج آزمون نه تنها با تاخیر اما بسیاری از آنها نیز ناقص و با توجه به سام Bissett آژانس متخصص ارتباطات.

بسیاری از نتایج آزمون هیچ شماره تلفن و آدرس و یا اطلاعات فردی او گفت که به شدت مانع اپیدمیولوژیک آیفون. نتایج آزمون برای کودکان نگرانی خاص هستند گفت: از آنجا که اکثر فقط شامل نام کودک و تاریخ تولد, با هیچ شماره تلفن یا آدرس برای پدر و مادر.

دکتر Letitia Dzirasa, Baltimore, را کمیسیون بهداشت و درمان گفت که تست بار چرخش تا به حال شده است یک مشکل برای شهر تا همین اواخر که آزمایشگاه های شهرستان استفاده می شود شروع به دریافت بسیاری از کیت های آزمایش از مناطق کشور دچار موج. زمان انتظار برای نتایج که در حال حاضر کشیده از دو تا سه روز به پنج تا هفت روز است.

افراد مبتلا معمولا علائم بیماری در اولویت قرار داده شده. این بدان معناست که بیش از حد چند تست در حال انجام در قبل از علامت دار یا بدون علامت افرادی که ممکن است ناخواسته آلوده کردن دیگران گفت: Dr. Abdul El-Sayed, یک میشیگان اپیدمیولوژی و سابق دیترویت کمیسیون بهداشت و درمان.

به عنوان بسیاری از 40 درصد از کسانی که مبتلا به این ویروس هیچ علائم به نمایندگی از تعداد زیادی از مردم که ممکن است نمی توان با تماس با ردیاب. “آن دسته از افرادی که آزمون را به ما بگویید بیشتر اگر ما واقعا در رابطه با توقف گسترش” El-Sayed گفت.

به دست آوردن اعتماد

“تماس با ردیابی یک نوع هنر است,” دکتر گفت: ژرژ بنیامین, مدیر American Public Health Association. “اگر شما می خواهید مردم را به انجام همه چیز ممکن است آنها نمی خواهند به انجام مانند ارائه اطلاعات شخصی شما را برای ایجاد یک محیط از انسجام و یگانگی است.

“اگر شما ایجاد یک محیط که در آن مردم در گلوی یکدیگر و بزرگ تفاوت در دیدگاه های خود در مورد علل و راه حل بیماری همه گیر مردم نمی خواهید به اعتماد به دولت,” او گفت:. “واضح است که عدم اعتماد ایجاد شده توسط انتخاب رهبران در بعضی از نقاط.”

اغلب که عدم اعتماد در بیان یکی از اساسی ترین راه است.

“بسیاری از مردم نه تنها پاسخ دادن به یک تماس از تعداد نامعلومی” گفت: بالتیمور را Dzirasa. علاوه بر این بسیاری از کسانی که درباره ردیاب با احتیاط از دادن اطلاعات.

“شاید آنها نگران حفظ حریم خصوصی و یا صحبت کردن در مورد محل نگهداری آنها و یا که آنها با” گفت: Darlene Bhavnani متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تگزاس در آستین که اجرا می شود یک تماس ردیابی برنامه در به شدت تحت تاثیر قرار Austin. “این یک چالش مداوم.”

برای به دست آوردن اعتماد عمومی را سلامت بخش قرار داده اند از پیام های اطمینان از محرمانه بودن و توضیح داد که چرا تماس ردیابی بسیار مهم است برای جلوگیری از همه گیر.

پنسیلوانیا با استفاده از توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی برای هشدار دادن به مردم در مورد کلاهبرداران اطلاع آنها که مشروع تماس با ردیاب بپرسید نه برای داده های خاص مانند شماره امنیت اجتماعی و یا اطلاعات مالی. برخی از مکان ها, مانند, Maricopa, آریزونا با استفاده از پیام های متنی, به امید آن موثر تر خواهد بود در رسیدن به افراد جوان است.

کالیفرنیا و جورجیا و پنسیلوانیا ایجاد فیلم انیمیشن.

موانع زبان نیز می تواند یک مشکل. Bhavnani گفت او کاری به استخدام بیشتر اسپانیایی زبان ردیاب نه تنها به خاطر مردم هستند احتمال بیشتری برای دادن اطلاعات به کسی که صحبت می کند زبان خود را, اما همچنین به این دلیل آن را سریعتر.

“هنگامی که شما با استفاده از خدمات ترجمه آن می تواند دو برابر طول یک تماس” او گفت:.

در اوایل Bhavnani را تعقیب ساخته شده حداقل شش تلاش برای رسیدن به مردم با تلفن, اما به دلیل گسترش caseloads آنها تا به حال به کاهش است که به سه. هنوز Bhavnani گفت که تماس با ردیاب اند قادر به رسیدن به 70 ٪ تا 80 ٪ از کسانی که با آزمايش مثبت و 75 درصد از مردم آنها را به تماس با.

Adriane Casalotti رئیس دولت در امور انجمن ملی شهرستان و شهر, مقامات بهداشت گفت: “بسیاری می رود به ایجاد اعتماد با فرد است.

“شما در حال صحبت کردن به آنها و به آنها اطلاعات مهم در یک لحظه در معرض خطر. ما می دانیم که مردم در حال مرگ هستند از COVID. آن را بسیار ترسناک است.”

افزایش اخیر در موارد در آریزونا و فلوریدا و تگزاس پیشی گرفته است ظرفیت تماس با ردیابی برای رسیدن به وعده خود حاوی ویروس است.

این یک بازی اعداد آریزونا فروتن توضیح داد. “بیایید می گویند شما باید 300 نفر درگیر در تماس با ردیابی است که به اندازه کافی برای پوشش گفتن 750 مورد در روز است. اما شما باید از 2000 نفر در روز است. این فقط خالص ظرفیت. شما برنامه ریزی برای 750 موارد اما در حال حاضر شما باید 2,000.”

این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر در شمال شرق تگزاس گفت: جورج رابرتز, سر, شمال تگزاس بهداشت عمومی منطقه است. “در اوایل ماه ژوئن ما تا به حال تنها 250 مورد در Smith County” رابرتز گفت. “سهشنبه گذشته ما تا به حال که بسیاری از در یک روز.”

این منطقه در حال حاضر در تلاش برای گسترش تماس با ردیابی به نگه دارید تا.

حتی اگر آنها ممکن است از دست دادن اعداد بازی وقتی جامعه گسترش شدید است تماس, ردیابی هنوز هم می تواند زندگی ها را نجات Bhavnani از دانشگاه تگزاس گفت. “هر زنجیره ای شما می تواند به توقف در حال ساخت یک اثر است.”

___

(c)2020 Stateline.org

بازدید در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-تماس با ما-ردیابی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de