توسط ریک پیرسون

شیکاگو — بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: آمریکایی ها نباید نگران آن است که متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci را ترک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که او باقی می ماند “اعتماد مشاور” از خود و دولت.

آذر همچنین گفت که او معتقد است “معتبر” فرصتی برای ده ها هزار نفر از دوز coronavirus واکسن توزیع شده به عنوان بخشی از مرحله به مرحله محاکمه این سقوط با صدها نفر از هزاران نفر از دوزهای موجود با شروع سال.

آذر سابق دارویی اجرایی که تا به حال قبلی نانامی به بازی در فدرال بهداشت گفت: بیماری همه گیر خوشه در جنوب و غرب و افزایش موارد در 37 متحده نمی شد یک نتیجه از تلاش برای بازگشایی اقتصاد خیلی زود اما از شکست در رفتار شخصی و به خصوص در میان افراد جوان به رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل.

آذر در شیکاگو بود برای دیدار با مراقبت های بهداشتی حرفه ای در مرکز پزشکی دانشگاه راش و همچنین Haymarket مرکز به عنوان بخشی از تلاش برای تشویق مردم به سر روش های پزشکی مانند ماموگرافی و colonoscopies. آذر گفت: از جمله روش های کاهش 90% در طول های اخیر اوج این بیماری همه گیر در منطقه شیکاگو.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت در برخورد با این بیماری همه گیر تبدیل شده اند به یک موضوع اصلی در انتخابات ریاست جمهوری شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته بازتوییت سابق بازی میزبان نمایش thefootprint را بی اساس ادعا می کنند که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود که “دروغ” در مورد کوروناویروس. علاوه بر این بیش از آخر هفته, کاخ سفید به دنبال شک و تردید در مورد اعتبار Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Fauci که خدمت زیر شش رئیس جمهور خود را پیدا کرده است عمومی, دید sidetracked توسط کاخ سفید بیش از نظر او هشدار از نیاز به کنترل COVID-19 که در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به دنبال بازگشایی اقتصاد است. نظر سنجی در بر داشت Fauci به بیشتر عامل اعتماد از مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از مسائل مربوط به این بیماری همه گیر.

“من شناخته شده دکتر Fauci و با او کار می کرد برای نزدیک به 20 سال در حال حاضر به عنوان یک دوست و همکار. او یک دختر بسیار قابل اعتماد مشاور رئیس جمهور و خودم و معاون رئیس جمهور است. او کمک می کند ایده های خود را. او در ادامه به کمک ایده های خود را و نمایش” آذر گفت.

“رئیس جمهور ایجاد تیم های که در آن هر یک از ما ارائه ما ورودی از منظر ما و کار خود را به عنوان رئیس جمهور این است که به کسانی که ورودی ها و دیدگاه های مختلف د-تعارض آنها آمده و در مورد آنچه که او معتقد است که در جهت او به ارائه برای کشور است.”

“اما دکتر Fauci به عنوان رئیس جمهور روشن ساخته است که یکی از مشاوران مورد اعتماد خود و باقی خواهد ماند. هیچ کس نباید نگران است. دکتر Fauci است و باقی خواهد ماند و مورد اعتماد مشاور رئیس جمهور و خودم.”

ظاهر می شود در یک فروم در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن در روز سه شنبه Fauci خواسته شده بود در مورد کاخ سفید در تلاش برای بی اعتبار کردن او را. “شما می توانید اعتماد و مورد احترام مقامات پزشکی. من اعتقاد دارم که من یکی از آنها را من فکر می کنم شما می توانید به من اعتماد” گفت: با استناد به یک “سابقه از گفتن حقیقت” و استفاده از “علمی و خوب داده است.”

در مصاحبه با تریبون آذر گفت: سنبله در coronavirus موارد در جنوب بود و نه یک سوال از “باز-بازگشایی” اما مسئله مسئولیت شخصی و عدم رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل پوشیدن, صورت, پوشش, فیزیکی, فاصله و بهداشت شخصی — به خصوص در میان افراد جوان به عنوان فضای خدمت در کافه ها و رستوران ها باز.

که باعث شده است تا چند فرمانداران از جمله کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, برای رد گم کردن در باز کردن میله و داخل سالن ناهار خوری و محدودیت در تجمعات بیش از 10 نفر.

آذر گفت: ظرفیت های نظام سلامت در جنوب است که در مورد امکانات مانند در دسترس بودن تخت های مراقبت ويژه اما در مورد پرسنل به آنها عمل می کنند. تلاش او گفت: در حال ساخته شده برای افزایش کادر درمانی در این مناطق.

اما او گفت: بازگشت به گسترده اقتصادی shutdown می تواند اجتناب شود.

“ما در واقع انجام مدل سازی است که اگر آن (بهداشت عمومی) مراحل در حال اجرا به خوبی با نظم و انضباط — اگر ما به عنوان افراد را به کسانی که اقدامات ما در واقع می تواند به نوبه خود در اطراف نرخ عفونت و رسیدن به منفی رشد عفونت در راه است که نه کاملا به همان اندازه اما قابل مقایسه با shutdown-نوع روش” او گفت:.

“کاملا واضح است که مردم رفت و از قفل بودن را به … رفتارهای بودند که مطابق با توصیه های ما,” او گفت:.

“ما باید به عمل مسئولانه به عنوان افراد است. اگر ما اینکار را پس از آن شما را ببینید که تغییر مورد نیاز است مانند در جنوب که در آن ما توصیه می شود بسته شدن میله محدود کردن داخل سالن ناهار خوری و یا در کالیفرنیا به عقب کشیدن بر روی عناصر از بازگشایی. چرا که اگر ما نمی مسئولانه عمل به عنوان افراد که آزادی گرفته می شود دور از ما,” او گفت:.

آذر گفت که او انتظار دارد ممکن است که یک اجرای انواع واکسن است که در آن دولت ایالات متحده سرمایه گذاری می تواند شروع در اواخر پاییز با توزیع گسترده با آغاز سال جدید است. حتی اگر واکسن توسعه یافته است که در آن دولت است و نه سرمایه گذاری گفت: “پول را نمی خواهد یک مانع برای دسترسی به واکسن برای هر فرد است.”

“آن را معتبر با هدف بالا ده ها میلیون دوز قبل از پایان سال و پس از آن صدها میلیون دوز در آغاز سال است. به طوری که می توان انتقالی rollout. شما نمی خواهید به صبر کنید تا زمانی که شما ذخیره می شود تا واکسن. شما می خواهید به استفاده از آن می توان آن را از مهم ترین ارزش و ارائه اثر در امن ترین راه برای مردم,” او گفت:.

آذر اذعان کرد با توسعه موفقیت آمیز واکسن وجود خواهد داشت یک نیاز برای “مقابله با جنبش” علیه واکسن گفت: توسعه و تست خواهد بود “شفاف با داده ها” و درگیر شدن در یک کمپین آموزش عمومی.

کابینه وزیر همچنین گفت: صنعت مراقبت های بهداشتی است که بسیار بهتر از پیش آماده شده در حال حاضر از آن بود که در مراحل اولیه این بیماری همه گیر در مورد آموزش و درمان شخصی, دنده محافظ.

“جایی که ما امروز با تشکر به رئیس جمهور تهمت رهبری و کار ما از فرمانداران و ما تمام-از-اقتصاد رویکرد ما در به طور چشمگیری بهتر است امروز از ما دو یا سه ماه پیش” او گفت:.

©2020 شیکاگو تریبیون

بازدید از شیکاگو تریبون در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): مغلوب ساختن پیشی جستن-HEALTHPLAN-SIP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de