اگر شما تا کنون شده است علاقه مند به عکاسی شما آمده اند در سراسر “قانون سوم” مفهوم است که وعده های خود را هر شات “نیز تشکیل شده است.” بنابراین آنچه که قانون سوم? تصور کنید که شما در محل دو خطوط افقی و عمودی بیش از یک پیشنهاد تصویر. این خطوط را به نه قسمت مساوی.

ایده قانون سوم این است که “عناصر مهم در داخل یک قاب قرار داده مي شود بايد در نقاط تقاطع این خطوط… یا هنگام عکاسی از افراد مانند یک درخت یا افق که متشکل از خطوط مستقیم و قاعده سوم نشان می دهد قرار دادن آنها را در امتداد یکی از چهار خط به جای” با توجه به زندگی عکاسی.

این گزاره که قانون سوم این است که برخی از نوع راه تضمین شده برای اطمینان ایده آل ترکیب سرند های متعدد را با اسطوره ها است.

‘چشم نواز’ اسطوره

شماره یک ادعا می کنند که قاعده سوم حامیان این است که این روش باعث می شود یک تصویر جذاب برای اکثر مردم است. این اسطوره به راحتی می تواند گران اگر شما برخی از زمان و رفتن را از طریق چند عکس و نقاشی. به عنوان شما آنها را تجزیه و تحلیل شما متوجه خواهد شد که وجود دارد چند تصویر که شما در پیدا کردن “چشم نواز” حتی اگر از آنها پیروی نمی قاعده سوم. به جای آن از افراد که در یکی از چهار خط شما پیدا کردن افراد متمرکز بودن مرده در مرکز تصویر. اما در عین حال شما را پیدا خواهد کرد آن را به چشم نواز است. پس از همه آنچه که به نظر می رسد خوب به نظر می رسد خوب است. به عنوان ساده به عنوان آن است. به اصرار دارند که تنها تصاویری که به دنبال قاعده سوم هستند جذاب است cultish بیانیه ای است که نمی توان کاملا معتبر توسط فرد تجربه می کنند.

(Image: Screenshot / YouTube)

قرار دادن موضوع dead-مرکز همچنین می تواند تولید چشم نواز تصویر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

‘حرکت چشم به اطراف’ اسطوره

یکی دیگر از استدلال ادعا می کند که قاعده سوم را تشویق می کند تا یک فرد به یک جارو نگاه کنید در این تصویر نه فقط با تمرکز بر یک منطقه خاص نتیجه حصول اطمینان که همه چیز در تصویر دیده می شود. دوباره این بحث خوب است در همه. چندین ترکیب تکنیک های که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد حرکت چشم بر روی تصویر. یکی از این روش به نام “اسلیمی” است که یک خمیده عنصر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر هنری به اطمینان حاصل شود که بیننده با یک جارو نگاهی به عکس یا تصویر است.

خوب برای مبتدیان’ اسطوره

برخی از افرادی که برای اولین بار معرفی به قانون سوم دریافت بیش از حد هیجان زده و شروع به ادعا که آن را خوب است برای مبتدیان. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. یک مبتدی است که یادگیری هر موضوع است خالی رگ. یک مبتدی برای جذب اطلاعات, سوال از آن و از آن یاد بگیرند. تنها پس از آن خواهد سطح خود را از دانش و استفاده از یک موضوع بهبود بخشد.

کورکورانه تشویق آغاز عکاسان به دنبال قانون سوم این است که بدترین چیزی که شما می توانید برای آنها انجام. به همه عکاسان و هنرمندان گذشته انجام داده اند باید آنها را تشویق به تست کردن همه چیز. این تنها “راه خوب” برای مبتدیان. مثلا به جای تمرکز فقط بر روی خطوط عمودی و افقی که در قانون سوم مبتدیان باید اب شلپ شلپ کردن در مفاهیم مانند شبکه تقارن و قطر در اوایل.

Beginners should be encouraged to try out various forms of composition, including the use of diagonals. (Image: Screenshot / YouTube)

مبتدیان باید تشویق به سعی کنید از فرم های مختلف از ترکیب از جمله استفاده از شبکه تقارن و قطر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

رنسانس اسطوره

هنگامی که مردم مایل به ضمیمه عرفانی الهی معنا و مفهوم یک ایده آنها بلافاصله تمایل به ایجاد جعلی ادعا می کند در مورد اینکه چگونه این ایده در رابطه با یک دوره طلایی در گذشته است. وقتی که می آید به قانون سوم اسطوره ادعا می کند که در آن مورد استفاده قرار گرفت رنسانس نقاشان یونان باستان و نقاشان. اما از لحاظ تاریخی قانون سوم این است که اولین مستند در یک کتاب منتشر شده در اطراف 1797 به خوبی پس از رنسانس و یونانی در دوره های گذشته بود.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

آب در طب چینی و فکر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de