در چین امروز یک تمرین معنوی به نام فالون گونگ ممنوع است و دست اندرکاران آن آزار و اذیت قرار گرفتند. معرفی شده در سال 1992 توسط موسس آن آقای لی هنگجی این عمل محبوبیت در سراسر کشور برای سلامت خود و منافع معنوی. در عرض 7 سال حدود 100 میلیون نفر در تمرین پنج مجموعه از تمرینات در پارک های عمومی در کشور است.

رئیس جمهور سابق جیانگ Zemin رشد عمیقا بی قراری در مورد تمرین محبوبیت و در خشم حسادت اعلام کرد و آن را “غیر قانونی” در جولای 19, 1999. اگر چه قانون اساسی چین اجازه می دهد تا آزادی عقیده جیانگ راه اندازی یک بی سابقه آزار و اذیت علیه مردم ادامه داد که به تمرین فالون گونگ.

از آن پس صدها هزار نفر از پزشکان فالون گونگ بوده است در معرض شکنجه های وحشیانه در دست چینی از حزب کمونیست سازمان از جمله پلیس و نیروهای ویژه است. بیش از 4,300 مردم کشته شده اند. مرگ و میر خود را به حساب در حالی که بسیاری دیگر از مرگ و میر هستند. مردم از تمام جنبه های زندگی هستند و هنوز هم دستگیر امروز. آنها با شکنجه و زندان و اغلب بدون محاکمه.

hundreds of thousands of Falun Gong practitioners have been subject to brutal torture at the hands of the Chinese Communist Party agencies, including police and special forces. (Image: Minghui.org)

صدها نفر از هزاران نفر از پزشکان فالون گونگ بوده است به موضوع شکنجه در دست چینی از حزب کمونیست سازمان از جمله پلیس و نیروهای ویژه است. (تصویر: Minghui.org)

گذشته از چند سال فالون گونگ شاگردان قرار گرفته اند به زندگی می کنند ارگان برداشت که در آن CCP رژیم جان کاملا سالم پزشک و فروش خود و یا ارگان های چند میلیارد دلار بازار سیاه عملیات. در زیر چند داستان چگونه مردم رنج می برند تحت دولت کمونیستی.

بازداشت در یک پناهندگی روانی

در مارس 18, خانم لی دختر رفت و به او و مادرش خانه و مقابل درب ضبط بسته شده است. او کلید یدکی برای دریافت و متوجه شد خانه و غارت. او بر این باور بود دستگیر و برای امتناع از نفی فالون گونگ. دختر رفت و در جستجوی مادر خود شد و با اشاره به دو ایستگاه پلیس محلی و دو محلی بازداشتگاه.

هیچ یک از آنها را نشان می دهد را دقیق بازداشت و محل. او با استخدام متفاوت وکلا برای ملاقات با این دو بازداشتگاه. مقامات در نهایت نشان داد که خانم لی بود که در حال حاضر برگزار شد و در یک بیمارستان روانی و بازديد خانواده ممنوع شد.

در مه 27 در حالی که پژوهنده در مورد مادر خود را در مورد وضعیت در Chancheng Procuratorate او در بر داشت که دادستان پذیرفته پلیس ارسال پرونده او در آوریل 29. او بعدها متوجه شد که دادستان تحت تعقیب خانم لی در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 و ارسال پرونده به دادگاه محلی به زودی پس از آن.

خانم لی مواجه است از یک محاکمه برای اینکه فالون گونگ پزشک در حال حاضر. از آن تایید شد که یکی دیگر از پزشک خانم دنگ Meizhen, 78 بود نیز دستگیر و در خانم لی را در 17 مارس است.

آمریکا برای چهار سال

در 4 مارس سال 2020 خانم Ma Xiuqin همراه با دو تن دیگر از زنان یانگ Xiaohua و خانم لیانگ Zuohua که بازدید او لباس فروشگاه برای بازداشت شدند که پزشکان فالون گونگ. مشتری نیز بازداشت و پس از بازجویی پلیس شنیده ام که خانم Ma صحبت کردم او در مورد فالون گونگ. پلیس او را غارت مغازه ها و خانه.

با توجه به CCP coronavirus اپیدمی آنها منتشر شد سه دست اندرکاران آن شب. پلیس خانم Ma دوباره در تاریخ 11 مارس و در زمان او به پوینگ شهرستان بازداشتگاه. او رد شد حق ملاقات را تکذیب کرد و لباس و مایحتاج روزانه. این Arxan دادگاه شهر برگزار شد یک جلسه از خانم کارشناسی ارشد از طریق نهفته در 21 مه سال 2020 است. خانواده اش را دریافت کرد و چهار سال حکم در ژوئن 12. چهار سال در زندان برای تلاش برای بهبود سلامت و وضعیت ذهنی.

راز صدور حکم

در مارس 17, 2020, آقای ون Defang شوهر از خانم فن (80) یک فالون گونگ پزشک جان در ناامیدی به تنهایی و در بستر خود. خانم فن او را یگانه مراقب و پس از او دچار سکته مغزی شد و بستری و غائط 15 سال پیش. خانم فن دستگیر شد و در ماه ژوئن 2019 برای تمرین فالون گونگ. پلیس فرستاده شده خانم فن مورد به خینگینگ منطقه Procuratorate در اکتبر 2019. در خینگینگ دادگاه بعد مخفیانه او را محکوم به 1 سال زندان بدون اطلاع خانواده اش.

پلیس تهدید خانواده

در 6 ژوئن 2020 خانم زو Fengmei (68) از پکن متوقف شد و جستجو توسط افسران پلیس. او به دنبال خانه که در آن آنها غارت اموال خود را. بدون ارائه حکم ماموران ضبط کامپیوتر و فالون گونگ کتاب. خانم زو گرفته شده بود به ایستگاه پلیس محلی و شفاهی مورد آزار قرار گرفته. او رد شد آب و غذا; آنها حتی اجازه می دهد او را به استفاده از دستشویی.

بعد خانم زو شروع به نشان دادن علائم فشار خون بالا. او به بیمارستان منتقل شد که پزشکان توصیه شده است که او پذیرفته شود بلافاصله. به جای افسران نادیده گرفته و توصیه های پزشک و در زمان او به Daxing بازداشتگاه. وجود او رد شد پذیرش با توجه به فشار خون بالا.

On June 6, 2020, Ms. Xu Fengmei (68) from Beijing was stopped and searched by police officers. (Image: pixabay / CC0 1.0)

در 6 ژوئن 2020 خانم زو Fengmei (68) از پکن متوقف شد و جستجو توسط افسران پلیس. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

خانم زو او با قرار وثیقه در شب 7 ژوئن. پلیس خواستار آن شدند که خانم زو دختر تماشای او را از نزدیک و جلوگیری از او را از بیرون رفتن. پلیس تهدید کرد که آنها را مجبور صاحبخانه او به فسخ اجاره نامه و یا محل کار خود را آتش اگر او منطبق نیست.

پلیس بازگشت به خانم زو را در تاریخ 8 ژوئن در زمان عکس خود را و به او هشدار داد و دوباره به بیرون بروید. آنها سمت چپ گفت: بیشتر پلیس فرستاده خواهد بود برای نظارت بر او را.

مرگ پس از دستگیری

در 18 ژوئن سال 2020 در حدود 5:00 a. m. خانم هان Yuqin از تانگشان منطقه تانگشان شهرستان استان هبی بازداشت شد توسط CCP پلیس برای تمرین فالون گونگ. بعد از آن در صبح او را پریشان خانواده رفت و به Tuiminglu ایستگاه پلیس. پس از دیدن خانم هان خانواده شوکه شده بود برای پیدا کردن او گریه و گریه بیاختیار. پلیس پس از آن خانم هان به بیمارستان برای درمان اورژانس در همان روز. در حدود 4:00 p. m. خانم هان بود مرده. پلیس ارائه شده به خانواده, غرامت, اما خانم هان عزیزان بودند نه مماشات و قول داده اند که به دنبال عدالت برای او.

آن بوده است که 21 سال; ناخالص نقض حقوق بشر از CCP در ادامه به این روز است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

بی باک هنگ کنگ مردم سرپیچی CCP و نگاهی به خیابان ها در جولای 1

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de