توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — جانی دپ به نقش بازیگران در یک زندگی واقعی دادگاه درام در لندن جایی که او تحت پیگرد یک روزنامه زرد برای افترا بیش از یک مقاله که مارک او را “همسر شخص برتر از اقران.”

روز جمعه یک قاضی در دادگاه عالی است که با توجه به شروع جلسه دپ ادعا در برابر خورشید ناشر, اخبار, گروه روزنامه و سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از سال 2018 داستان ادعا او خشونت آمیز و توهین آمیز به, پس از, همسر, Amber Heard. دپ به شدت تکذیب این ادعا است.

دپ 57 و مدل-بازیگر شنیده, 34, ملاقات در مجموعه ای از 2011 کمدی “The Rum Diary” و ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. آنها طلاق در سال 2017 و در حال حاضر تلخی متهم یکی دیگر از سوء استفاده.

هر دو دپ و شنیده انتظار می رود به شواهد در سه هفته محاکمه یکی از اولین بار بود که برگزار می شود فرد پس از بریتانیا شروع به بلند کردن آن coronavirus مستند. شاهدان به احتمال زیاد شامل دپ همکاران سابق Vanessa Paradis و وینونا رایدر هر دو از آنها را ارائه بیانیه حمایت از “دزدان دریایی کارائیب” ،

دپ ادعا مراکز در مارس 2018 داستان در تلخیص با عنوان: “احمقانه – چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟”

دپ و خورشید را به استخدام برخی از بریتانیا بالاترین-مشخصات وکلا و پیش از محاکمه جلسات در حال حاضر در معرض اساسا متفاوت حساب شنیده و دپ توفانی ازدواج.

خورشید وکلا سعی دارند با توجه به پایین پرتاب بر این اساس است که دپ موفق به افشای پیام های متنی با او رد و بدل دستیار نشان می دهد که او تلاش برای خرید “MDMA و دیگر مواد مخدر” در حالی که او در استرالیا با شنیده می شود در سال 2015.

شنیده مدعی است که دپ در معرض خود را به “سه روز مصیبت فیزیکی و ضرب و جرح” در حالی که آنها در این کشور پس از نوشیدن و مصرف مواد مخدر.

روزنامه وکیل آدم Wolanski گفت: خودداری از متون بود نقض قبلی حکم دادگاه نیاز دپ به ارائه تمام اسناد و مدارک را از هم جدا افترا رسیدگی مقابل شنیده می شود در ایالات متحده است. دپ است تحت پیگرد شنیده 50 میلیون دلار به اتهام اهانت به او را در یک مقاله واشنگتن پست در مورد استفاده داخلی.

هفته گذشته قاضی اندرو نیکول حکومت است که دپ در حال نقض حکم دادگاه اما گفت: “آن را نمی خواهد فقط” برای پرتاب این بازیگر را ادعا می کنند.

او همچنین با رد تلاش دپ به زور شنیده به افشای شواهد از جمله ارتباطات با بازیگری جیمز فرانکو و فضا-X بنیانگذار Elon Musk, با چه کسی به او گفته می شود امور در حالی که درگیر با دپ. قاضی گفت: این موضوع شنیده است خارج از ازدواج روابط بی ربط به موضوع محوری در این مورد که “آیا آقای دپ تجاوز خانم شنیده می شود.”

قاضی نیز رد در آخرین دقیقه تلاش دپ وکلا به شنیده محروم از دادگاه به جز زمانی که او ارائه شواهد. آنها استدلال می کنند که شهادت او خواهد بود قابل اعتماد تر اگر او نبود در دادگاه حاضر زمانی که دپ بود که متقابل مورد بررسی قرار گرفت.

Nicol گفت که به استثنای شنیده “را مهار متهمان در انجام دفاع از خود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de