Bill O’Boyle

لایحه O’Boyleمقالات مرتبط

ویلکس-بار ، — آن بوده است در حالی که پس از براندون هاروی گرفتار توپ.

در سال 2012, Brandon بازی برای یانکی ها در پیروزی های ورزشی بیس بال برنامه.

شاید براندون هاروی ابتلا به توپ صدا مانند یک معامله بزرگ برای شما, اما آن را واقعا بود.

شاید که صدا مانند یک رویداد خبری مهم بود اما یک دستاورد از لیگ نسبت.

هاروی از Plymouth دارای سندرم داون. او یک عضو از پیروزی ورزشی لیگ بیس بال برای بزرگسالان با روانی و/یا چالش های فیزیکی است. براندون بازی پایه سوم — “داغ گوشه” — در یک بهار, آموزش بازی در لیگ کوچک در زمینه تریپ خیابان در چهل و قلعه.

یک چپ دست هاروی ایستاده بود و آماده برای هر چیزی ضربه راه خود را و در این خفیف در اوایل ممکن است شب او جواب تماس بگیرید. توپ تن به تن خمیر چرخش و توپ lofted در هاروی جهت. او تا به حال آن را در مناظر خود را از این کرک از خفاش. او به دنبال پرواز توپ — مناسب برای دستکش خود را.

براندون هاروی گرفتار توپ چیزی بی سابقه ای برای این لیگ شرکت کنندگان است.

به قدر پیروزی ورزشی است که برای قدردانی از تلاش است که هر بازیکن قرار می دهد جلو هر بازی. شرکت کنندگان در همه بزرگسالان 21 و بیش از کسانی که عشق را به بازی های ورزشی. اما پس از “پیری” از لیگ کوچک را رقیب بخش آنها تا به حال هیچ گزینه تا پیروزی آمد.

و معمولی اجرای بیس بال اتفاق نمی افتد به دلیل جسمی و/یا ذهنی چالش است. آیا آنها سندرم داون یا دیستروفی عضلانی یا مولتیپل اسکلروزیس, این ورزشکاران نیست با استعداد با همان هماهنگی و یا چابکی که ورزشکاران دیگر دارای.

اما تلاش و شور و شوق وجود دارد — و همیشه در 100 به همراه درصد است.

در حال حاضر قوانین برای پیروزی کمی ملایم. هر بازیکن خفاش ها در هر زمین باز یافته. نمره است که همیشه گره خورده است. وجود دارد تنها به برندگان در این برنامه است.

در این زمینه همیشه رویاهای به حقیقت می پیوندند.

و مهمتر از همه هیچ کس — تا کنون.

اما براندون هاروی گرفتار توپ.

و هنگامی که هاروی گرفتار توپ او را جشن گرفتند. او دست خود را مطرح, تراشیدن سر خود را بالا و پایین و به بالا-سپاس برای تقریبا هر کس در چهل و قلعه. این یک لیگ لحظه در هر راه.

در سراسر الماس از پایه سوم یکی دیگر از جشن قرار بود در پایه اول — خمیر جیمی Bonchonsky شد جشن خود را “ضربه” است.” جیمی عبور پایه اول و ایستاده زمینی خود را به عنوان او در انتظار آینده خمیر.

براندون هاروی ممکن است گرفتار شده اند اما Bonchonsky امن بود ،

شما ببینید در پیروزی هر کس برنده است. و است که ضروری است دلیل که چرا این برنامه کار می کند.

پیروزی برنامه یک نتیجه طبیعی از چلنجر (challenger) را بدست آورد. زمانی که رقیب خود را برگزار کرد 20th anniversary بازی در مارس 2011 در پیتستون شهرستان بیشتر از اولیه محلی چلنجر شرکت کنندگان تبدیل به یک “تایمر در بازی.”

ادوارد Orloski یکی از کسانی که رقیب آلوم خواسته مقامات ساده و در عین حال عمیق سوال: “چرا ما نمی توانیم بیس بال بازی کنه فقط چون ما بزرگتر است؟”

نبود یک دلیل — نه یک معتبر به هر حال. هیچ کس تا به حال فکر می کردم به اندازه کافی در مورد آن را به نیاز.

بنابراین در پاییز سال 2011, پیروزی, ورزشی متولد شد.

ورود آن 10 سال, پیروزی شرکت کنندگان در بازی بیس بال در پاییز و بسکتبال در زمستان. آنها نیز لذت بردن از چندین رقص که در آن آنها تجدید دوستی و لذت ببرید — بسیاری از سرگرم کننده است.

2020 فصل لغو شده است با توجه به همه گیر — یک ناامیدی برای همه درگیر. اما پیروزی خواهد بود امیدوارم به زودی.

نتایج در پیروزی نیست, اندازه گیری علمی, اما پدر و مادر بگویید مقامات لیگ که پیروزی ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ را در کودکان خود را — همه مثبت است. آنها تبدیل شده اند بیشتر اجتماعی و فعال و این یک چیز خوب است.

که در آن رقیب 20th مراسم در سال 2011 اندی اشبی سابق پارچ برای فیلادلفیا فیلیز و دیگر MLB تیم های تجدید دوستی خود را با کریستینا Capitano یکی از اولین سال چلنجر بازیکنان که در حال حاضر در اوایل 30s.

در طول یک بازی در سال 1991 در آنچه در حال حاضر PNC زمینه Capitano رفت به اشبی و خواسته خود را برای تولدش. اشبی پیروی و wide-eyed Capitano سپس 10 پرسید: یک سوال: “چرا باید من می خواهم تولدش خود را?”

اشبی به او گفت که او برای فیلیز که Capitano پاسخ داد: “شما انجام دهید ؟ پس از انجام I.”

آیا به نظر شما ساده موجود در آن است ؟

با پیروزی ورزشی همیشه دیدن یک بازی بیس بال بازی بیس بال واقعی بازیکنان که نگران یک چیز — دادن خود را بهترین در حالی که بازی این بازی آنها را دوست دارم.

و برندن هاروی و یا کسی دیگری فقط ممکن است گرفتن توپ.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle یا ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de