توسط MATTHEW BROWN و جنس زنبق و سوسن ساموئلز

, BILLINGS, منت. (AP) — نامزدها در انتخابات ماه نوامبر که در حال حاضر داشتن دفتر در حال دست و پنجه نرم کردن با یک خاردار سوال: از کجا coronavirus جلوگیری و مبارزه آغاز شد ؟

در مونتانا به لیبریا استیو بولاک در اقدامات کمک نگه داشتن دولت عفونت رای از COVID-19 همه گیر در میان پایین ترین در کشور است. اما او با انتقاد جمهوریخواهان برای محو کردن خط بین وظایف رسمی خود و یک پیشنهاد برای آمریکا صندلی پس از قرار دادن به عکس های خود را مراجعه به یک ویروس مرکز آزمون در فورت, Belknap, رزرو هند.

یک سخنگوی وقت بهداشت ، استیو Daines متهم بولاک از “مرحله بندی عکس-ops” در تست حوادث. بولاک در مبارزات انتخاباتی می گوید که این عکس ها در حوزه عمومی و اتهامات بی اساس است.

این اختلاف نشان می دهد که چگونه همه گیر طبیعت از این بیماری همه گیر در حال ایجاد مشکلات پیش بینی نشده برای داوطلبان ترک دفتر دارندگان باز به اتهامات آنها در حال سرمایه گذاری در این بحران در حالی که به دنبال نشان دادن اثر خود را در مبارزه با ویروس.

مشابه تنش نابود و لگدمال شده است در جاهای دیگر از جمله یوتا که در آن جمهوری خواه سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس گفت که او خود را کاهش دید با کروناویروس پاسخ پس از آمدن در انتقاد از مخالفان در فرمانداری اولیه.

در ایالت واشنگتن رهبران ایران را متهم به وقت رژیم صهیونیستی. جی Inslee با استفاده از به طور منظم coronavirus جلسات مطبوعاتی به حملات پارتیزانی به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد.

و در کارولینای شمالی جمهوری خواه سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن جنگل که امیدوار است برای سرنگون کردن رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر و مالی و سیاسی برای این ویروس با یک طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به چالش کشیدن فرماندار دموکرات بر بهداشت عمومی سفارشات.

بالا بردن چنین انتقادات ارائه مشکلات است که فراتر از هر نژاد گفت: Lee Banville, یک استاد دانشگاه مونتانا مدرسه روزنامه نگاری.

در بولاک در مورد Banville گفت که اگر جمهوری خواهان نشان می دهد تنها دلیل او رفت و به تست رویداد برای پیشبرد مبارزات انتخاباتی خود آنها را ثابت کرده اند که او نقض قانون است. بدون در نظر گرفتن او گفت: اختلاف پتانسیل به سابقه است که کاهش در هر دو روش.

“شما در واقع گفت که هر زمان کسی چیزی در وظایف رسمی خود را در انتخاب آنها نمی توانند با استفاده از هر یک از آن مواد و…را در تلاش خود را برای پیروزی مجدد در انتخابات” Banville گفت.

“من مطمئن هستم که جمهوری خواهان یا دموکرات ها خواهد بود فوق العاده هیجان زده به شنیدن (که)” او اضافه شده است.

مونتانا نژاد یکی از تعداد انگشت شماری در سراسر کشور است که تصمیم خواهد گرفت که کدام حزب کنترل مجلس سنا. دولت حزب جمهوری خواه است ثبت یک شکایت رسمی بیش آزمایش سایت عکس, که ایران مدعی نقض دولت اخلاق که قوانین منع استفاده از زمان و یا منابع برای ترویج نامزدها.

دولت کمیسر سیاسی شیوه های جف منگان یک بولاک منصوب نشده تصمیم گرفت که آیا به دنبال یک بررسی. او به آسوشیتدپرس گفت او انتظار بولاک در پاسخ.

عکس گرفته شده بود توسط فرماندار ارتباطات مدیر در تاریخ 15 مه در و در بولاک . بعدها مورد استفاده در دو تبلیغات که مورد بررسی قرار گرفتند توسط بولاک قبل از آنها شروع به پخش در این ماه گفت: کمپین سخنگوی اولیویا Bercow.

“این عکس را در مالکیت عمومی است. آن را به اشتراک گذاشته بود چندین بار از جمله در اخبار تلویزیون محلی” Bercow گفت.

Bercow گفت: اخلاق شکایت در نظر گرفته شده بود برای منحرف کردن توجه از Daines اقدامات در واشنگتن از جمله مخالفت خود را با گسترش مراقبت های بهداشتی و حمایت از معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان.

Daines سخنگوی جولیا دویل پیشنهاد آن بود که بولاک که پریشان شد و توسط کمپین. او گفت که او باید متمرکز بر توزیع فدرال ویروس امداد پول در زمانی که دهها هزار نفر از مردم باقی می ماند از کار و بسیاری از پول نشده است صرف شده است.

“به جای چوب بست عکس-ops برای کمپین تبلیغات فرماندار باید پول ما هیئت نمایندگان کنگره امن کردن درب” دویل گفت.

جمهوری خواهان رفته در توییتر به منظور بالا بردن مشابه اتهامات با استفاده از مراکز تست به عنوان کمپین غرفه علیه دموکراتیک دگرمن. Gov مایک کونای که چهره جمهوریخواه در کنگره گرگ Gianforte در این مسابقه به موفقیت بولاک.

یک کونای سخنگوی پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به ایران اتهامات اما گفت کونای مشغول به کار بود با بولاک “برای محافظت از Montanans از بی سابقه بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.”

جمهوری خواهان نیز شکایت کونای در ماه مه پس از شرکت در مبارزات انتخاباتی مربوط به تماس کنفرانسی به میزبانی حزب دموکرات انجمن فرمانداران در دولت خود را ، کونای انتخاباتی به نام آن جدا شده حادثه ای که اتفاق افتاده است زیرا او در بین جلسات در برنامه.

پیتر Loge, استاد رسانه و روابط عمومی و مدیر پروژه در اخلاق در ارتباطات سیاسی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: نامزدها باید مراقب باشید که آنها به نظر نمی رسد به بهره برداری از بحران همه گیر. و سیاستمداران است که تمرکز بیش از حد بر موفقیت خود را مبارزه با کروناویروس را در معرض خطر: اگر این بیماری همه گیر تبدیل می شود بدتر به طوری که می تواند نامزدی خود را.

اما Loge گفت: نامزدها نباید خودداری آشکار از خود را با استفاده از COVID-19 سابقه در مبارزات انتخاباتی داده شده که در پاسخ به بحران بسیار مهم است بارومتر به قاضی دفتر دارندگان.

“پیشنهاد نامزدها نباید بحث در مورد پاسخ خود را به این بحران است که کمی مانند گفت: ما باید قضاوت یک آتش نشانی بر اساس چه براق کامیون خود را در حال و نه در چگونه به خوبی آنها قرار داده و از آتش” Loge گفت. “هر نامزدی که می گوید:” نادیده گرفتن بحران اتمام این باهوش meme,’ سزاوار نیست ما رای می دهند.”

___

ساموئلز گزارش از هلن.

___

دنبال Matthew Brown در توییتر: @matthewbrownap

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de