آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

آریزونا خواهد مکث آوردن اضافی ورزشکاران بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات به عنوان یک اقدام احتیاطی در میان عظیم موجی از coronavirus موارد در دولت است.

این مدرسه تا به حال یک تست مثبت میان 83 دانشجو-ورزشکاران که در حال حاضر بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات. آن شخص است که از طریق ورزشی وزارت پروتکل.

روز دوشنبه تصمیم به متوقف کردن ورزشکاران از آمدن به دانشگاه آمد و در مدت کوتاهی پس از کالیفرنیا ، mlb بسته, کافه کاباره ها سینما و ورزشگاه و پارک های آب برای 30 روز. آریزونا همچنان ادامه دارد و به مجموعه ای از پرونده های با تازگی تایید موارد ویروس گرفتی 3,000 هفت بار در روز های اخیر.

___

میشیگان ورزشی بخش طرح ریزی یک $26.1 میلیون دلار کسری بودجه برای سال مالی آینده.

مدرسه می گوید: در انتشار اخبار این انتظار ورزشی اداره درآمد به رها کردن توسط بیش از 50 میلیون دلار برای سال مالی که شروع می شود در تاریخ 1 ژوئیه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

برای سال مالی جاری میشیگان می گوید انتظار دارد که دو و میدانی را در $187.4 میلیون با هزینه های $186.4 میلیون. در سال آینده این طرح درآمد حاصل از $135.8 میلیون و هزینه از $161.9 میلیون.

هزینه های در حال انتظار برای افت در بخشی به دلیل بسیاری از مربیان و دیگر کارکنان ارشد در حال گرفتن 10 درصد کاهش پرداخت از جمله مربی تیم فوتبال جیم Harbaugh و مردان بسکتبال مربی Juwan Howard. کارکنان با حقوق بین $100000 $150,000 داشتن خود را پرداخت کاهش 7.5 درصد و کسانی که بین $50 ، 000 و 100 ، 000 دلار دریافت خواهد شد 5 درصد کاهش دهد.

ورزشی وزارت می گوید که انتظار دارد برای دیدن 50% کاهش در درآمد حاصل از فروش بلیط. اما اخطار می دهد که فقط یک طرح است و می تواند تغییر کند.

___

Brooklyn Nets گارد اسپنسر Dinwiddie می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

Dinwiddie گفته ورزشی او در حال تجربه علائم و معلوم نیست اگر او می تواند در هنگام بازی NBA فصل رزومه.

غیبت او خواهد بود یک ضربه قابل توجهی به شبکه. او به خوبی در این فصل با Kyrie Irving خارج از صف به دلیل صدمات.

Dinwiddie می گوید او آزمایش منفی برای ویروس چندین بار پس از بازگشت به نیویورک و در زمان بخشی در شیوه های زن و شوهر. اما او پس از آزمایش مثبت و می گوید او یک تب و درد قفسه سینه.

او حداقل پنجم تورهای بازیکن برای تست مثبت است. قبلی چهار شد در ماه مارس با کوین دورنت گفت که او در میان آنها است.

Dinwiddie است که به طور متوسط 20.6 امتیاز برای شبکه که در یک نیمه بازی سرب بیش از اورلاندو برای مقام هفتم در کنفرانس شرق. آنها را به صورت سحر و جادو در تاریخ 31 ژوئیه در بازی اول خود بازگشت.

___

دن هیوز نمی خواهد مربی تیم سیاتل طوفان در طول سال 2020 WNBA فصل بیش از نگرانی در مورد خطر ابتلا به بیماری شدید اگر او بودند به تست مثبت برای COVID-19.

این تصمیم پس از یک معاینه پزشکی توسط این لیگ و در مشورت با هیوز’ پزشک مراقبت های اولیه. به WNBA است مجموعه ای برای شروع فصل آن در اواخر جولای با همه تیم ها بازی در فلوریدا.

هیوز 65 به حال عمل جراحی در سال گذشته برای برداشتن یک تومور سرطانی از دستگاه گوارش خود را. او از دست رفته و نه بازی در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی است.

سیاتل ترویج گری Kloppenburg به سر مربی برای این فصل است. Kloppenburg به عنوان مربی موقت در فصل گذشته در حالی که هیوز بود که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی.

___

New York Mets مدیر کل برودی ون Wagenen می گوید یک بازیکن در این تیم 40-مرد فهرستی از آزمایش مثبت برای coronavirus در علاوه بر این به چند جزئی leaguers.

ون Wagenen نیست شناسایی هر یک از بازیکنان در یک تماس تصویری با خبرنگاران و نه او جزئیات شرایط خود را و یا فاش کردن زمانی که آنها آزمایش مثبت است. او می گوید این باشگاه خوشبین است و این بازیکن در 40-مرد فهرستی خواهد بود قادر به بازگشت به اقدام اولیه در اردوگاه های آموزشی آغاز می شود که روز شنبه در سیتی زمینه است.

“او رو به بهبود است و ما احساس می کنیم مثل او را در یک موقعیت خوب اما ما به شما مرتب کردن بر اساس صبر کنید و ببینید هنگامی که ما همه اینجا در اردوگاه” ون Wagenen گفت.

GM گفت: هیچ یک از تست مثبت رخ داده در این باشگاه به طور منظم بهار مجتمع آموزشی در پورت سنت لوسی, فلوریدا.

___

شیکاگو خرس در حال ارائه کامل بازپرداخت به دارندگان بلیط فصل به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

فصل دارندگان بلیط را انتخاب کنید که این گزینه قادر خواهد بود به تجدید کرسی های خود را برای 2021 فصل این تیم می گوید. خرس مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از طرفداران اجازه خواهد داشت در میدان سرباز در این فصل است.

شیکاگو برنامه ریزی شده است برای باز کردن در دیترویت در سپتامبر. 13 و میزبان New York Giants یک هفته بعد. خرس نیز خانه های پیش فصل بازی در برابر کلیولند و سن فرانسیسکو در Aug. 15 و 29.

___

Chicago Cubs مدیر کل Jed هویر می گوید دو تن از اعضای هیات باید COVID-19 بودند و دچار علائم خفیف.

Hoyer نمی خواهد فاش کردن نام خود را. او می گوید: یک تست شد چرا که “یک دوست از یک دوست آن را به حال او شده است می خواهم در تماس با آن شخص” بود و دیگری “از فراوانی از احتیاط.”

هویر می گوید بازیکنان باید آزمایش مثبت یا تصمیم گرفتند از این فصل به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس و نه هر گونه مربیان است.

___

نیویورک جتز در حال ارائه طرفداران بازپرداخت و یا پرداخت deferrals در فصل بلیط این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تیم شروع ایمیل های نجومی بلیط دارندگان دوشنبه به هشدار آنها در مورد گزینه های خود را. جت نیز تعویق انداختن بلیط فصل پرداخت برای ماه جولای به عنوان آنها انجام داده اند هر یک از سه ماه گذشته است.

جت های نجومی دارندگان بلیط باید گزینه ای را برای بازپرداخت کامل در سال 2020 بلیط و یا تسلیم تمام پرداخت ها به سمت 2021 فصل است. فصل دارندگان بلیط را انتخاب کنید که یکی از این گزینه همچنین می توانید انتخاب کردن برای نگه داشتن خود را در همان کرسی در 2021.

همچنین در فصل دارندگان بلیط با صندلی مجوز که انتخاب کردن برای پرداخت معوق یا استرداد بلیط همچنین قادر خواهد بود برای تسلیم خود PSL پرداخت که قرار است در ماه نوامبر به ماه نوامبر 2021.

این تیم می گوید: آن دسته از طرفداران که به صورت خودکار در پرداخت بلیط فصل خود را ادامه خواهد داد به پرداخت های خود را ساخته شده مگر اینکه آنها برای انتخاب تعویق.

جت ساخته شده است منحصر به فرد بازی بلیط های در دسترس به عنوان آنها همچنان به نظارت بر وضعیت در مورد محدودیت دولت و مقررات در طول بیماری همه گیر. تیم NFL در حال برنامه ریزی برای گزارش برای اردوگاه های آموزشی در جولای 28.

__

Austin Peay است به حالت تعلیق داوطلبانه تمرینات و بسته امکانات خود را پس از یک خوشه از تست مثبت برای coronavirus در میان ورزشکاران است.

فرمانداران در حال حاضر 11 ورزشکاران که تست مثبت است. FCS در سطح مدرسه در کلارکسویل تنسی نیست شناسایی ورزشی درگیر است.

Austin Peay بسته به امکانات آن روز شنبه. مدیر ورزشی جرالد هریسون گفت: در بیانیه ای که روز شنبه مثبت آزمون تاسف بار اما روش های قرار دادن در محل کار به عنوان انتظار می رود. که شامل جداسازی کسانی که آزمایش مثبت همراه با افراد در معرض خطر از طریق قرارداد ردیابی در قرنطینه.

Austin Peay همچنین تمیز کردن و ضد عفونی امکانات آن است.

Austin Peay برنده دره اوهایو کنفرانس فوتبال قهرمانی فصل گذشته و از دست رفته در FCS یک چهارم نهایی.

___

کارولینای طوفان کمک خواهد کرد که ارائه وعده های غذایی به محلی بهداشت و درمان کارگران به تشکر از آنها را برای کار خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این تیم اعلام کرد پنج هفته برنامه جمعه به ارائه 1,000 وعده های غذایی در همکاری با صلیب آبی و سپر آبی کارولینای شمالی. آن آغاز می شود یکشنبه هنگامی که طوفان مربی راد Brind عشق کمک می کند با اولین تحویل این یکی به UNC سلامت Wakebrook سلامت رفتاری پردیس در رالی.

بیشتر وعده های غذایی تحویل داده خواهد شد هر پنج شنبه از ماه ژوئیه.

___

San Francisco Giants جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی می گوید: minor league مرکز fielder شکارچی اسقف دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

زیدی می گوید: اسقف کردم نتیجه آزمون در روز جمعه و دارای علائم خفیف.

اسقف شده اند که در این باشگاه فهرستی از 51 بازیکنان روز دوشنبه اعلام کرد برای شروع اردوگاه اواخر این هفته. زیدی می گوید: اسقف است در آریزونا و نبود در اطراف هر نوع دیگر از سازمان است.

22-سال-قدیمی اسقف است این تیم در دور اول پیش نویس انتخاب از 2019 انتخاب 10th کلی از ایالتی آریزونا. غول های برنامه ریزی خود را برای اولین بار تمرین جمعه.

___

Miami Marlins جمهور بیس بال عملیات مایکل هیل می گوید یک بازیکن بود که بدون علامت است آزمایش مثبت برای coronavirus.

هیل نیست شناسایی بازیکن, اما او گفت: “احساس خوبی” خواهد شد و از طریق MLB پروتکل برای پیوستن به این تیم است.

هیل گفت: او تعجب خواهد بود اگر هر Marlins انتخاب بازیکنان فصل به دلیل نگرانی های بهداشتی.

___

دیرین واشنگتن اتباع infielder Ryan زیمرمن و هم تیمی جو راس تصمیم گرفته اند به بازی این فصل است.

مدیر کل Mike Rizzo گفت زیمرمن و راس تصمیم گرفتند “برای شخصی سلامت و ایمنی خود و عزیزان خود” اضافه کردن تیم پشتیبانی تصمیم گیری کنند.

زیمرمن گفت: در بیانیه خود وضعیت خانواده میان به تصمیم خود. مادر خود را در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس زیرا او به مولتيپل اسکلروزيس و او دارای سه فرزند جوان از جمله یک نوزاد. او گفت: آسوشیتد پرس در هفته گذشته او هنوز مردد در مورد اینکه آیا به بازی.

به عنوان بخشی از اطلاعیه خود در این 35 ساله زیمرمن گفت: او نمی گذاشت.

راس یک دختر 27 ساله right-hander با پنج سال از لیگ برتر تجربه همه با واشنگتن است.

___

هریس فارسی پنجم PGA Tour بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus.

مثبت تست برای زبان انگلیسی و در فصل قبل از مسابقات فرآیند غربالگری در موشک وام مسکن کلاسیک در دیترویت. انگلیسی بازی نمی کند هفته گذشته در مسافران قهرمانی در کرامول, Connecticut.

پس از آن بازگشت به گلف تور تا به حال هیچ تست مثبت باز هفته در تگزاس; یک تست مثبت در هیلتون رئیس جزیره کارولینای جنوبی; و سه آزمون مثبت — به همراه دو تست مثبت برای ویلچرهای — در کانکتیکات.

انگلیسی می گوید در یک بیانیه او احساس سالم و با پشتیبانی از تور های اضافی سیاست اجازه دادن به هر کسی در دیترویت باشگاه گلف تا زمانی که نتایج آزمون بودند.

قبلا یک بازیکن می تواند در عمل اما نه وارد محل باشگاه وانجمن در حالی که در انتظار نتایج.

انگلیسی شروع فصل با محدود وضعیت و افزایش یافته است به شماره 27 در فدرال اکسپرس جام. او باید خود جدا برای 10 روز معنی او را از دست دو بعدی مسابقات.

___

لیگ ملی هاکی می گوید: در مجموع 26 بازیکن را گزارش تست مثبت جدید کروناویروس پس داوطلبانه تمرینات آغاز شد ژوئن 8.

روز دوشنبه به روز رسانی شامل چهار موارد اضافی در میان کسانی که مورد آزمایش قرار در تیم تاسیسات به همراه 11 ژوئن اعلام کرد 19. لیگ می گوید: آن آگاه 11 بازیکن دیگر تست مثبت خارج داوطلبانه پروتکل تمرین.

NHL گفت: بیش از 250 بازیکنان شاغل در تیم امکانات تجویز بیش از 1,450 COVID-19 انجام شد.

لیگ و بازیکنان در مراحل نهایی موافقت خود را برای ادامه فصل است. اردوگاه های آموزشی می تواند به عنوان اوایل به عنوان در 10 ژوئیه اگر یک توافق در مورد تست سلامت و پروتکل های ایمنی و “hub” شهرستانها برای میزبانی این بازی ها را می توان رسید.

___

NBA All-Stars Kemba واکر و Trae جوان و ایالات متحده زنان المپیک سو پرنده و Breanna استوارت خواهد بود مربیان به صورت آنلاین بسکتبال اردوگاه در پاسخ به کروناویروس محدودیت.

اردوگاه برای کودکان در تمام سنین راه اندازی شد بازیکن سابق NBA و دیرین TNT بسکتبال استودیو تحلیلگر کنی اسمیت.

دو بار NBA All-Star ویکتور Oladipo و WNBA ستاره Brittney Griner نیز به کار “جت آکادمی” با بیشتر شرکت کنندگان اعلام خواهد شد.

اردوگاه ها آغاز ژوئیه 20 در www.jetacademycamp.com و می تواند جریان بر روی هر دستگاه. جزئیات برنامه قیمت گذاری و در دسترس هستند در وب سایت.

اسمیت به اجرای یک اردوگاه برای 25 سال در کارولینای شمالی که در آن او با بازی collegiately. اما اردوگاه شده اند محدود یا لغو شد در بسیاری از مکان ها به دلیل قوانین محدود کننده اندازه تجمعات از آنجا که از virus.

___

نسکار ممکن است در طول مسابقه coronavirus بیماری همه گیر. جشن در اوایل ماه دسامبر در حال حاضر خاموش است این برنامه.

این رکوردی سری برنامه ریزی شده برای اوایل دسامبر در نشویل با استناد به عدم اطمینان از coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر صنعت است. نسکار منتقل قهرمان هفته به نشویل در سال 2019 از لاس وگاس.

نسکار هنوز برنامه ای برای جشن قهرمانان خود را از Xfinity سری به سری کامیون و وعده جزئیات آمده است. و نسکار می گوید این سری به نظر می رسد به جلو به بازگشت به نشویل در 2021.

___

بیشتر AP ورزشی: و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de