Boback

Boback

WILKES-BARRE — دولت تشکر. کارن Boback روز دوشنبه اعلام کرد که مراقبت در عمل کمک های مالی برای واجد شرایط کسب و کارهای کوچک اعم از 5000 تا 50000 دلار در دسترس خواهد بود آغاز, امروز, شنبه, ژوئن 30.

Boback گفت: کمک های مالی ممکن است برای جبران درآمد از دست رفته ناشی از COVID-19 همه گیر و در نتیجه خاموش کردن سفارش.

“کسب و کارهای کوچک در جامعه ما نشان داده اند انعطاف پذیری و عزم و اراده در سراسر این بیماری همه گیر” گفت: Boback R-Harveys دریاچه. “این مراقبت در قانون بودجه را در خدمت به عنوان یک راه نجات برای ما رستوران, خرده فروشی, مغازه ها و ارائه دهندگان خدمات برای کمک به آنها را دوباره بجای اول برگشتن از این مشکلات پیش بینی نشده.”

واجد شرایط کسب و کار ممکن است شروع به استفاده از برای COVID-19 امداد ایالتی کسب و کار کوچک کمک برنامه های بازدید — https://pabusinessgrants.com/.

اولین نرم افزار پنجره باز باقی خواهد ماند و برای 10 روز. برنامه ادامه خواهد داد تا پذیرفته شود پس از 10 روز کسب و کار خواهد شد در نظر گرفته شده برای آینده دور از بودجه به عنوان این است که اول بیا اول خدمت برنامه. برنامه های کاربردی خواهد بود اولویت بندی و انتخاب شده برای بودجه بر اساس برنامه و ضوابط.

این پروژه در تامین مالی توسط یک کمک مالی از دولت فدرال وزارت خزانه داری ایالات متحده تحت اداره مشترک المنافع پنسیلوانیا و پنسیلوانیا CDFI شبکه. PA CDFI شبکه یک گروه از 17 PA مبتنی بر جامعه توسعه موسسات مالی است که در درجه اول ارائه گزینه های تامین مالی برای کسب و کارهای کوچک.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه یا هر دولت دیگر مرتبط با موضوع, بازدید Boback وب سایت در RepBoback.com.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de