توسط اندرو MELDRUM

ژوهانسبورگ (AP) — میلیون ها نفر از مردم رانده شده اند به گرسنگی توسط coronavirus همه گیر سازمان ملل و برنامه جهانی غذا روز دوشنبه گفت که آن را به دادگاه تجدید نظر برای نزدیک به 5 میلیارد دلار برای کمک به تغذیه تعداد رو به رشد در فقیر و کشورهای با درآمد متوسط.

“خط مقدم در مبارزه با کروناویروس تغییر از کشورهای ثروتمند به فقیر جهان” گفت: David Beasley, WFP اجرایی مدیر. “تا روز ما, پزشکی, واکسن, مواد غذایی, بهترین واکسن در برابر هرج و مرج است.”

او گفت: بدون دسترسی به مواد غذایی به اندازه کافی در جهان می توانید ببینید “افزایش ناآرامی های اجتماعی و اعتراضات افزایش مهاجرت تعمیق تضاد و گسترده تحت-تغذیه در میان جمعیت هایی که قبلا ایمنی بدن از گرسنگی.”

برای مقابله با افزایش جزر و مد از گرسنگی برنامه جهانی غذا در حال انجام بزرگترین بشردوستانه پاسخ در تاریخ آن با هدف کمک به 138 میلیون نفر از از رکورد قبلی از 97 میلیون دلار در سال 2019. آژانس می گوید پایدار بودجه مورد نیاز است برای حمایت از کار خود را در 83 کشور برای ارائه مواد غذایی به آسیب پذیر ترین و به حمایت از دولت کاری برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تعداد زیادی از مردم گرسنه در کشورهایی که این عمل می تواند به افزایش به 270 میلیون قبل از پایان سال 2020 — یک 82 درصد افزایش از قبل از همه گیر در زمان برگزاری گفت: WFP.

خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است که احساس سخت ترین در امریکا است که دیده می شود تقریبا سه برابر افزایش در تعداد زیادی از مردم نیاز به کمک های غذایی و میان جوامع شهری در پایین و کشورهای با درآمد متوسط که در حال کشیده شدن به فقر شغلی ضرر و زیان و بی مهابا رها در حواله.

خوشه در گرسنگی نیز مشهود در غرب و مرکز آفریقا است که دیده 135% پرش در تعدادی از مواد غذایی نا امنی و همچنین در آفریقای جنوبی که در آن شده است وجود دارد 90 درصد افزایش یابد.

Coronavirus عفونت سطوح در حال بالا رفتن از زمانی که سهام های غذایی در برخی از نقاط جهان در حال حاضر کم است. در این زمان از سال بسیاری از کشاورزان در انتظار محصولات کشاورزی از برداشت های جدید. طوفان و فصل موسمی در حال گرفتن جریان در حالی که رکورد ملخ تهاجم در شرق آفریقا و شیوع درگیری در حال اضافه کردن به یک در حال حاضر به چالش کشیدن چشم انداز جهان گرسنه هستند.

“این بحران بی سابقه ای نیاز به یک بی سابقه ای پاسخ. اگر ما پاسخ نمی دهند به سرعت و به طور موثر به این ویروسی تهدید خواهد شد نتیجه گیری در یک نامعقول از دست دادن زندگی و تلاش به رول جزر و مد از گرسنگی خواهد شد بازگشت” گفت: Beasley.

چالش جدید نیاز به یک افزایش بزرگ در استفاده از پول نقد مبتنی بر نقل و انتقالات. بیش از نیمی از WFP جدید پاسخ طرح تحویل داده خواهد شد به صورت نقدی و کوپن — اجازه می دهد جوامع شهری به خرید مواد غذایی خود را نیاز در بازارهای محلی که رشد اقتصاد محلی است.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de