توسط DAN GELSTON

طولانی برکه, Pa. (AP) — دنی Hamlin برگزار کردن کوین Hoffman یکشنبه شب به برنده دوم مسابقه جام از تعطیلات آخر هفته در Pocono Raceway و تلنگر نتیجه بازکن.

Hamlin شتافت به چهارمین پیروزی خود در این فصل — و ششم در Pocono — به کلاه وحشی ماراتن بعد از مسابقه در آهنگ با سه مسابقات نسکار و نزدیک به تاریکی جام به پایان برسد. Pocono ندارد چراغ — اما جاده گودال اعداد روشن شد و میدرخشد و به عنوان Hamlin در زمان پرچم شطرنجی برای Joe Gibbs Racing.

Hamlin تا به حال در اواخر لرزش در شماره 11 تویوتا در روز شنبه که مانع تلاش خود را برای گرفتن Hoffman پایین کشش. حدود 25 ساعت بعد Hamlin رسید گذشته Hoffman و ساخته شده است نزدیک به 3 دوم منجر; Hoffman جدی اجرا در پیروزی کند چرا که از یک چرخ شل.

این دیتونا 500 قهرمان برنده آخر از اول نسکار tripleheader در یک مسیر است. این مسابقه به تعویق افتاد, با رعد و برق و باران به عنوان بخشی از Pocono به عنوان یک JGR راننده در نظر گرفتن پرچم شطرنجی. گیبس’ فهرستی از شش گذشته هفت برندگان در 2½ مایل tri-مسیر بیضی شکل.

Hamlin تا 41 حرفه پیروزی را به حرکت به 19 در نسکار حرفه ای لیست.

آنها فرار شش دور قبل از مسابقه بود و قرمز پرچم نزدیک به 51 دقیقه به دلیل یا باران. نسکار زد چند سرعت دور قبل از مسابقه در نهایت رفت و سبز در اطراف 6:15 p.m.. این یک مسابقه در برابر تاریکی کامل کامل 350 مایل است.

Hoffman برنده چهار مسابقه و قرار دادن ترمز در فرسودگی شغلی — او تا به حال به صرفه جویی که موتور دیگر برای اجرا در همان شماره 4 فورد. صف شروع شده بود معکوس برای نژاد روز یکشنبه پس Hoffman آغاز شده 20th.

باران wreaked ویران کردن با سومین مسابقه نسکار روز در Pocono. Brandon Jones باز روز با یک پیروزی در سری کامیون مسابقه و تعقیب Briscoe برنده Xfinity مسابقه. Pocono شد اولین آهنگ در نسکار تاریخ برگزاری سه ملی سری مسابقات در همان روز.

نسکار امید به سرمایه گذاری در مورد تنها بزرگ ورزشی به اجرای زنده هر هفته با ورزش در مکث در پی coronavirus همه گیر شده است و محاصره توسط آب و مسائل. یکشنبه مشخص نهم مسابقه از 15 در این فصل با آب و تاخیر و سه منتقل شده اند یک روز کامل. آن را سخت به نگه داشتن بینندگان تلویزیون علاقه مند هنگامی که آن رژه هوایی تیتان به جای یک خط تیره دیوانه به پرچم شطرنجی.

Pocono بدنام است برای تعطیلات آخر هفته بارانی و در سال 2016 به حال دو جام نژادها و یک IndyCar مسابقه همه شسته و اجرا در روز دوشنبه. این “نیاز به کمک و یا اطلاعات ؟” نشانه هایی در اطراف مسیر رفت غیر ضروری به عنوان تنها چیزی که در grandstands باران بود.

آن را قرار داده و در عین حال یکی دیگر از دمپر در هفت-زمان Jimmie Johnson وداع با فصل است. جانسون سه بار برنده در Pocono شد با پیگیری بیش از آخر هفته. Pocono نقاشی “Jimmie” در یک طرف شروع/پایان خط اضافه شده یک نقاشی “48 Jimmie Johnson” سنگ به زمین زیر کشت مجموعه ای از نژاد افسانه و دو دختر جوان به فرمان برای راننده به شروع موتورهای خود را.

“بله من مغرضانه اما… بود که بهترین دستور برای شروع موتور. تا کنون” جانسون توییتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de