از آنجا که ویکیپدیا یک وب سایت دسترسی مردم برای دریافت یک دید کلی از یک موضوع به درستی نشان داده است که یک ضرورت برای کشور تایوان است. برای برخی از زمان طرفدار چینی گروه اصرار داشت که تایوان تنها می تواند به عنوان یک “دولت” در شرق آسیا است. پس از یک بحث شدید ویراستاران ویکیپدیا به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که در تایوان است که در واقع یک کشور است.

کشور وضعیت

در ماه مه سردبیران شدت مورد بحث موضوع تایوان با این استدلال که از نظر دولت یا کشور است که بهترین راه حل مناسب برای ارائه یک نمای بی طرف ملت است. کسانی که استدلال می کردند که تایوان تنها باید به نام دولت با اشاره به این که اکثر کشورهای جهان به رسمیت نمی شناسد مستقل ملی وضعیت تایوان. آنها همچنین اظهار داشت که اکثر رسانه ها تماس تایوان یک دولت و نه یک کشور.

افرادی که استدلال برای استفاده از واژه “کشور” اشاره کرد که این جزیره عملا کشور را از آن خود ارز, گذرنامه, نظامی, قانون اساسی, دولت منتخب, تلفن کد کشور و اینترنت دامنه سطح بالا کد. پس این ها همه نشانه هایی از یک کشور مستقل آن را حس می کند به تماس تایوان یکی. سردبیران کشف کرده اند که در تایوان بود که عمدتا به نام یک کشور در جهان رسانه ای حداقل در زبان انگلیسی-زبان رسانه است. پس از شنیدن هر دو طرف آرا ریخته شد.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

تایوان است پول خود را به دلار جدید تایوان. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

سی و سه ویراستاران رای به تماس تایوان یک کشور 10 رای به نفع واژه “دولت” در حالی که 5 ویراستاران انتخاب یک نوع از “دولت است.” از واژه “کشور” رو اکثریت آرا ویکی پدیا تغییر وضعیت تایوان به “کشور است.” برای محافظت از این صفحه از هک شدن و تغییر توسط نرم افزار-چین گروه وب سایت ساخته شده است آن را “نیمه محافظت.” به عنوان مثل یک کاربر نیاز به ایجاد یک ویکی پدیا حساب و انجام 10 ویرایشهای قبل از تغییر صفحه. این باید کمک به حفظ چینی هک گروه به دور از تنش با تایوان ویکیپدیا ،

اکثریت قریب به اتفاق کشورهای جهان به رسمیت نمی شناسد و تایوان پس از این حرکت صدمه خواهد روابط خود را با چین است که بسیار بزرگتر اقتصاد است. ایالات متحده به تصویب تایپه عمل به افزایش تایوان مشارکت در سازمان های بین المللی. نه سازمان ملل و نه سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حال حاضر به رسمیت شناختن تایوان هویت مستقل. تا آنجا که اتحادیه اروپا نگران است تنها کشوری است که به نظر می رسد آشکارا به حمایت از تایوان وجود مستقل است هلند.

“اتحادیه اروپا در حال حاضر پشتیبانی برای نقش فعال تر تایوان در سازمان های بین المللی مانند که… که گفت: من باور نمی وجود دارد حرکت در حال حاضر برای اتحادیه اروپا برای افزایش آن زمان تلاش و حمایت برای گنجاندن تایوان در سازمان های بین المللی فراتر از این محدوده” بریگیته Dekker یک محقق در Clingendael هلندی اتاق فکر گفت: به سیاست خارجی.

حمله به تایوان

تایوان مشغول بوده است دفع چینی جت در هفته های اخیر. پکن فرستاده است هواپیما به تایوان حریم هوایی چهار بار در فقط نه روز نشان می دهد که رژیم چین ممکن است به دنبال اجرای آن طرح الحاق تایوان توسط نیروی. پس از همه, آن را در حال حاضر شروع به از بین بردن هنگ کنگ دموکراسی و ساخت این شهر بخشی از حکومت کمونیستی. تنها تایوان است که از سمت چپ از حزب کمونیست چین چشم انداز “یک چین است.”

(Image: Screenshot / YouTube)

پکن فرستاده است هواپیما به تایوان حریم هوایی چهار بار در فقط نه روز. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ایالات متحده به طور فزاینده ای آوازی در مورد تایوان مستقل وضعیت چیزی است که باید تبدیل به قوی تر در طول ماه ها و سال های آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد افزایش فعالیت های نظامی در نزدیکی تایوان گاهی اوقات ارسال نیروی دریایی از طریق تنگه تایوان. این را می فرستد یک پیام روشن به نیروهایی که زمانی که این حملات تایوان پکن را در نظامی آمریکا ممکن است بیش از حد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ناتو می پرسد کشورها برای مقابله با چین قلدری