تنظیم کلمه عبور برای password123 تغییر و یا هر یک از تغییرات آن است که فقط به اندازه کافی نیست. چرا ؟ چرا که هر کس آن را انجام می دهند و هکرها می دانم که بیش از حد خوب است. با توجه به یک گزارش توسط Securelink 80 درصد از تمام نرم است مربوط به ضعف یا سرقت رمزهای عبور. این نه فقط درخواست برای رایانه های شخصی اما به شبکه های شرکت نیز هست.

افزایش امنیت نیست و به سادگی یک ماده از تغییر کلمه عبور. آن را در مورد تغییر رفتار امنیتی. شما نیاز به مطالعه و درک نتیجه از داشتن یک نقض امنیتی است. چقدر است که می تواند زندگی شما تاثیر می گذارد و کسانی که در اطراف شما. افراد با هدف های مخرب و شما می توانید نگه دارید تا برای گرفتن باج و یا آشکار به فروش اطلاعات محرمانه خود را به کسی که در نظر دارد برای انجام آسیب بیشتر است.

کل کسب و کار را تعطیل, مردم مشاغل خود را از دست داده اند و زندگی پس انداز; زیادی وجود دارد مرور در امنیت می تواند به شما انجام دهد. اگر شما فکر می کنم شما می توانید آن را به سرمایه گذاری پایین کمی به ورطه از اینترنت — وب عمیق. بیش از وجود دارد شما می توانید پیدا کردن فروشندگان فروش اطلاعات کارت اعتباری و کلمه عبور مانند مورد روزمره در آمازون است. این دسترسی به اطلاعات بیشتر از افرادی که بیش از حد تنبل به کار کردن یک رمز عبور قوی. فقط تصور کنید که آسیب هکرها می تواند اگر آنها به سیستم خود رابجای دیگری جا زدن شما و شرکت در فعالیت های غیر قانونی. شما می توانید در نهایت در زندان است. مقامات بالاتر شما بزرگتر خواهد بود ،

رمز رفتار

 1. اطمینان از یک رمز عبور قوی با (سرمایه و کوچک) کاراکتر الفبایی و نمادها.
 2. هیچ های از کلمه عبور.
 3. پیاده سازی 2-عامل یا چند عامل احراز هویت.
 4. هیچ ذخیره سازی رمزهای عبور بر روی یادداشت های چسبنده — نگه داشتن آنها را امن و مطمئن در داخل یک دفتر خاطرات.
 5. هرگز با استفاده از همان رمز عبور را دو بار.
 6. در موارد نقض تغییر رمز عبور بلافاصله — آن را قوی تر (به عنوان مثال پیچیده تر است).
 7. اگر کارمند ترک شرکت مطمئن شوید که کلمه عبور را تغییر داد.
 8. اطمینان از فروشندگان مختلف دسترسی به رمزهای عبور و هنگامی که شما تغییر فروشندگان تغییر کلمه عبور که در آن زمان.
 9. باید یک رمز عبور مختلف برای هر پلت فرم.
 10. تغییر رمز عبور به طور منظم.
 11. دانلود از گواهی منابع.
 12. استفاده از تأیید اعتبار 2 مرحله ای که آن را در دسترس است.
Hackers are employing more complex forms of deception. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

هکرها به کارگیری اشکال پیچیده تر از فریب. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

به طور کلی پروتکل های امنیتی

برای جلوگیری از یک حمله, شما می توانید چند چیز مانند نصب یک مناسب و معقول آنتی ویروس و فایروال. شما می توانید با استفاده از یک VPN یا Tor Browser برای دسترسی به اینترنت.

 • استفاده از پشتیبان گیری; آفلاین از طریق خارجی هارد دیسک و آنلاین از طریق خدمات امن مانند Carbonite و Crashplan.
 • نصب یک ژنراتور رمز عبور اگر شما از مشکلات به خاطر سپردن و یا ایجاد رمز عبور; به عنوان مثال, استفاده از خدمات مانند LastPass یا DashLane.
 • فیشینگ رایج ترین روش های هک. هکرها’ طراحی سایت های جعل هویت مشروع سیستم عامل و از آنها بخواهید شما را به ورودی رمز عبور. ساده اما بسیار موثر است. ساده و بی تکلف کاربران فکر می کنم کسی که از بانک خود و یا رسانه های اجتماعی پلت فرم آنها بخشی از درخواست اطلاعات و بدون فکر کردن دو بار با دست بیش از رمز عبور و ورود به جزئیات.
 • خرید آنلاین با استفاده از کارت های اعتباری. به این ترتیب حتی اگر شما هک شده آنها تنها دسترسی به اعتباری تعادل و حساب بانکی خود را.
 • استفاده از نام مستعار ایمیل (نه اصلی و یا ایمیل های شخصی) زمانی که دسترسی به شبکه. در این مورد هکرها تنها می توانید خیلی دسترسی به زندگی خصوصی خود را. استفاده از ایمیل موقت برای یک بار دسترسی به اطلاعات از طریق خدمات مانند guerrillamail.com یا maildu.de
 • هر بار که شما به سیستم وارد شوید, بررسی آخرین سیستم وارد شده در جزئیات. در صورت اختلاف تغییر رمز عبور بلافاصله.
 • استفاده از رمزنگاری به تقلا پیام شما ارسال در سراسر شبکه. این کمک می کند تا آنجا که هکر قادر نخواهد بود برای رمزگشایی پیام حتی اگر آنها دست خود را بر روی آنها.
 • خاموش کردن کامپیوتر خود را هنگامی که شما انجام می شود با آن به خصوص در مکان هایی که دیگران می توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.
 • قطع دوربین زمانی که استفاده نمی کنید.
Your security is your responsibility. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

امنیت خود را مسئولیت خود را. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

رسانه های اجتماعی

 • را قبول نمی کند از دوستان درخواست از مردم شما را نمی دانم.
 • پست نکنید همه چیز اتفاق می افتد در زندگی خود را آنلاین. برای یک چیز, مردم علاقه مند نیست و کسانی که ممکن است به دلایل اشتباه.

چه باید بکنید هنگامی که شما دریافت هک

 • اطلاع رسانی خود را, بانک, پلیس, تماس بر روی کامپیوتر و مدیران وب سایت.
 • تغییر کلمه عبور.
 • حذف اطلاعات شخصی مانند اطلاعات بانکی و تاریخ تولد و فایل های دیگر است که شخصی به شما.

با احتیاط از شرکت ها با سرور در چین است. آنها ذاتا ناامن چرا که دولت چین می تواند دسترسی به فایل های شما می توانید انجام مطلقا هیچ چیزی در مورد آن.

شرکت های بیمه تنها پوشش حوادث اگر شما امنیتی مناسب در وهله اول. در غیر این صورت ادعای شما رد خواهد شد. به یاد داشته باشید همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. بنابراین برنامه ریزی و لازم است اقدامات احتیاطی برای اطمینان از شما و شرکت ایمنی هستند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چه روش سقراطی و چرا ما به آن نیاز امروز ؟