تا بخش های قبل از قرن 20 وجود دارد یک تعریف برای موسیقی و هنر و بیان زیبایی است. با توجه به Roger Scruton مشهور فیلسوف و نویسنده, نکته از زیبایی آن است که یک مقدار شبیه به حقیقت و خوبی است.

از قرن 20 به بعد و هنر و تلاش برای شکستن اخلاقی موانع و تابوهای اجتماعی آن بیان خود. و این مهم نیست که آیا خود بود به طرز وحشیانه ای منفور. زیبایی دیگر اهمیت ندارد. این است و نه فقط محدود به هنر بلکه موسیقی, مد, معماری همه چیز است “رفته پایین تخلیه” به نگران کننده ترین و نفرت انگیز و زشت است. کارشناسی ارشد از امروز جشن بی حرمتی.

که هنر yesteryears تکریم زیبایی از آسمان جاری “صنعتگران” جشن خود را — غرور خود و خواسته ها و جاه طلبی های ناچیز flutterings از ننگین طبیعت از ذهن خود را.

هنر سنتی است که در مورد گرفتن ماهیت زیبایی در اطراف ما در راه معنی دار و ارائه آن به زیبایی به طوری که بیننده وقتی تخمگذار چشم خود را و یا گوش بر این خلق احساس ذهنی سوگند و اخلاقی به روز رسانی فقط برای داشتن شده است در حضور این شاهکار. استادان قدیمی می خواستم برای کاهش درد و رنج انسان از طریق زیبایی از هنر.

است زیبایی ذهنی?

که الهام بخش بوده است دور انداخته و چه کرده و به جای آن اما ریخت و کل بسیاری از زشتی. زیبایی و ظرافت هستند ناپسند توسط مدرن روز هنرمندان. آنها اهمیتی نمی دهند برای “ارزش”; آنها را انجام نمی آن و نه آنها از ویترین هر چیزی که نشان دهنده آن است. آنها نمی توانند حتی اگر آنها می خواهند به دلیل “که آنها چه کسانی هستند.”

A can of excrement by Piero Manzoni. (Image: Mark B. Schlemmer via Flickr CC BY 2.0 )

می توانید از مدفوع توسط پیرو Manzoni. (تصویر: Mark B. Schlemmer از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

همانطور که گفته شده است: “زیبایی نهفته در چشم بیننده است.” اما در آن است ؟ است زیبایی ذهنی? زندگی مدرن است تصادفی و غیر قابل پیش بینی; روزمره جهان نگران کننده است و از این رو هنر باید منعکس کننده این ادعا مدرنیست.

یک هنرمند خوب باید آموخت که در راه مدرسه هنری; آنها باید مطالعه مهارت های به دست آوردن دانش و درک از زیبایی و خلاق باشد. Splattering رنگ بر روی بوم با وسواسی سکته قصد به التماس کردن شوک در حالی که گریه “هنر” را ندارد آن هنر است.

مارسل دوشان بود معروف طرفدار هنر مدرن. دوشان و هنرمندان مدرن ادعای حرکت به سوی مدرن تکنیک های ایده آل است زیرا سنتی فضا خیلی محدود شد و فکری فاسد است.

آنها می خواستند به شورش در برابر تمام ایده ها و آرمان های مطرح تا پس از آن در دنیای هنر (از آنچه هنر باید شامل) با خود اصلی قضیه این است که یک کار هنری یک اثر هنری است چرا که ما فکر می کنم آن است که یک کار هنری است. آنها می خواستند به نمایش گذاشتن جهان در آن در حال حاضر ممنوع است. اما آیا این همه آن را هنر ؟ نمونه هایی از هنر مدرن شامل ادرار توسط مارسل دوشان, می گه پیرو Manzoni و جمجمه توسط دیمین هرست.

من می خواهم ادعا می کنند که زیبایی هدف است. وجود دارد چیزهای زیبا و پس از آن وجود دارد نه چندان چیزهای زیبا. به درک کلاسیک زیبایی که آیا آن در موسیقی, هنر, یا, اپرا, شما نیاز به یک تصفیه ذهن; آن نیاز به تحصیل در این. در غیر این صورت شما قدردانی خواهد شد و تنها معطل در سطح سطحی.

در حال حاضر جامعه ای که در آن یک طرف بحث در نظر گرفته شده است به لحاظ اجتماعی فقط و خالص نژاد پرستی وجود دارد می تواند بدون بحث. ما نمی توانیم در هنر و می گویند که این هیچ زیبایی. ما دیگر نمی تواند می گویند که امپراتور لباس ندارد.

آیا آن را در پول ؟

Roger Scruton می گوید: “زیبایی است که هزینههای از دو جهت; توسط فرقه زشتی در هنر و فرقه ابزار در زندگی روزمره است.”

The Last Supper by Leonardo da Vinci. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

‘شام آخر’ توسط لئوناردو داوینچی است. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

در یک مصرف جامعه ما این تصور که هر چیزی را که هیچ پولی اهمیت و یا ابزار است نه هدف بودن ، به عنوان credo از معماران مدرن “فرم شرح زیر است تابع” زیبایی است تحت فشار قرار دادند به عقب و سودمند است که با توجه به صندلی جلو. اما پس از آن ما بیش از این است. ما در اینجا صرفا به ارضای نیازهای حیوانی از اشتها و بقا; ما باید معنوی و اخلاقی نیاز دارد که زمانی که چپ نشده به ما یک حس پوچی.

“زیبایی است نشانه ای از یکی دیگر از نظم و بالاتر گفت:” افلاطون که او نیز گفت که زمانی که شما ببین با چشم و ذهن شما خواهد بود قادر به تغذیه فضائل و تبدیل به دوست خدا.

بهشت در دسترس نیست و توسط انسان اما یکی از راه تجربه آن را از طریق زیبایی. و است که هدف از زیبایی است. برای اتصال ما با خدا و الهام بخش ما برای بهتر و آرزوی برای آسمان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

درخواست یخ در مناطق 3 برای خنک کردن گرمازدگي

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de