توسط آسترید GALVAN

TUCSON, Ariz. (AP) — شهردار توسان آریزونا گفت: این شهرستان رئیس پلیس باید به ماندن در شغل خود حتی به عنوان انتقاد مانت بیش از مرگ یک جوان اسپانیایی مرد در حالی که دستبند به دست در بازداشت پلیس.

شهردار رجینا رومرو یک دموکرات گفت: رئیس کریس مگنوس باید استعفا نیست چرا که او بهبود یافته اداره پلیس از او را به عهده گرفت و چهار سال پیش.

“رئیس مگنوس آورده به جلو فکر کردن تغییرات (department) سیاست ها و شیوه های آموزش و ساخته شده است روابط قوی با جامعه ما” رومرو نوشت.

مگنوس ارائه استعفای خود را طی یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه که در آن پلیس نشان داد تصویری از مارس 21 مرگ 27-کارلوس Ingram-لوپز.

مرگ نیست ساخته شده تا این هفته و مگنوس به شدت انتقاد برای عدم افشای آن را در اوایل.

Ingram-Lopez خانواده و دوستان برنامه ای به صحبت می کنند در یک شب زنده داری بعد پنج شنبه و برای پاسخگویی به تماس یک تحقیق کامل و پایان دادن به خشونت پلیس.

Ingram-لوپز پرونده موجب خشم فعالان در سراسر کشور نگرانی خشونت پلیس. یک برچسب برای “ayudame نانا”— “به من کمک مادر بزرگ” منتشر شده به طور گسترده ای برای جلب توجه به برخی از آخرین کلمات او به عنوان او التماس کرد برای کمک به.

آنلاین مراسم تجلیل برای Ingram-لوپز نمایش درخشان جدید پدر با نوزاد دختر وجود دارد تصاویری از یک جوان Ingram-لوپز لباس پوشیدن و به عنوان یک کدو تنبل برای هالووین و دیگران نشان او باد کردن شمع روی یک کیک میکی موس.

Ingram-لوپز درگذشت در حالی که دستبند رو به پایین و پوشش داده شده با یک پتو نازک بعد از پلیس در پاسخ به یک تماس از مادر بزرگ خود را که گفت که او تا به حال شده است اقدام نامنظم در خانه او بود.

این دفتر معاینات پزشکی نمی تعیین یک شیوه از مرگ اما گفت: Ingram-لوپز درگذشت ناگهانی ایست قلبی در حالی که مست توسط کوکائین و جسمی محدود است.

تصویری از افسران دوربین بدن نشان می دهد هیستریک Ingram-لوپز نادیده گرفته شده توسط ماموران به او بارها و بارها التماس برای آب. او داد و فریاد گریه و whimpered برای چند دقیقه در حالی که او بر روی زمین و سپس به طور ناگهانی متوقف ساخت سر و صدا. افسران تجویز مصرف بیش از حد پادزهر و تلاش CPR اما Ingram-لوپز درگذشت و در صحنه است.

Magnus گفت: سه نفر از این افسران که در پاسخ “متعهد متعدد سیاست نقض و موفق به رسیدگی به این حادثه مطابق با آموزش های خود را.”

آنها استعفا داد اما می توانست اخراج شده اند اگر آنها تا به حال نه Magnus گفت.

مگنوس منصوب شد به کار خود را در سال 2016. همراه با حمایت از او را رومرو گفت: وقت آن است که برای اداره پلیس به بازسازی اعتماد عمومی در حال شفاف تر حصول اطمینان از پاسخگویی و “و دوباره تصور چگونه ما با ارائه ایمنی به جامعه ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de