Schiff’s Marketplace on Rutter Avenue in Forty Fort opened its doors to the public for the first time since acquiring the former Maine’s Food and Party Warehouse.

شیف بازار در Rutter در خیابان چهل و قلعه افتتاح شد درهای خود را به عموم مردم برای اولین بار پس از کسب سابق مین مواد غذایی و انبار.

چهل فورت — پس از دستیابی به محل سابق مین مواد غذایی و انبار در Rutter خیابان پنج هفته پیش شیف بازار افتتاح شد درهای خود را به عموم مردم برای اولین بار در روز چهارشنبه.

اصلی شیف باز در اسکرانتون در سال 1945 و در حال حاضر مواد غذایی-خدمات شرکت با هدف ایجاد یک علامت در Luzerne County, به عنوان به خوبی.

“وجود دارد چیزی شبیه به 50 نفر در خارج از انتظار ما وقتی باز تا صبح” شیف رستوران خدمات جمهور علامت ریس گفت.

با توجه به ریس و اسکن اپراتور بث ان Sorber فروشگاه تجربه یک جریان ثابت از مشتریان در تمام طول صبح و بعد از ظهر.

“ما مشغول تمام روز” ریس گفت.

انتقال از مین به شیف آن آغاز شده در مارس 17, زمانی که شیف را به طور رسمی اعلام کرد که خرید خود را از مین محل و شروع به عوض کردن و بازسازی ساختمان جلوتر از روز چهارشنبه بازگشایی.

در میان COVID-19 گیر این پنج هفته دوره نیز استفاده می شود به اطمینان حاصل شود که این ساختمان کاملا تمیز و دستورالعمل های ایمنی می تواند در جای خود قرار داده.

“ما تا به حال برخی از چالش با این بیماری همه گیر اما ما تمیز این محل بسیار کامل و ما باید دستورالعمل های در محل برای اطمینان از همه ایمنی” ریس گفت.

کارکنان نقاب و دستکش و مشتریان نیز تا به حال ماسک و سعی کردم به چوب شش فوت دور از یکدیگر است. پرداخت خطوط تا به حال نشانگر روی زمین به کمک های اجتماعی فاصله.

شیف موفق به حفظ حدود 40 نفر از کارمندان مین از جمله Sorber.

“من هرگز کار کرده و بهتر است گروهی از مردم” Sorber گفت.

در اطراف فروشگاه, مشتریان, تا به حال چیزی جز ستایش برای شیف است.

“انتخاب در اینجا خیلی بزرگ است” گفت: Ruth Ann هافمن. هافمن مکرر خریداران در مین و آمد تمام راه را از Hunlock Creek با خواهر او را به چک کردن فروشگاه جدید.

Jason john byrne از فقط پایین جاده در کینگستون انتظار نیست ذخیره می شود بسیار متفاوت تر از مین است.

“من فکر می کنم آنها تا به حال بهتر تولید انتخاب از بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی, بنابراین من امیدوارم که آن را مشابه در اینجا” john byrne گفت. “این فقط به خوبی به انجام کاری طبیعی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de