توسط MEG KINNARD

چارلستون S. C. (AP) — چند صد نفر جمع شده بودند در مریون مربع در تاریخی, South Carolina شهرستان چارلستون در اوایل روز شنبه به حذف یک مجسمه معاون سابق رئیس جمهور و برده داری, مدافع, John C. Calhoun.

مقامات به اتفاق آرا رای داده سهشنبه برای حذف مجسمه از مرکز شهر میدان, آخرین موج از اقدامات ناشی از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

برخی از تماشاچیان رشد بی فقط بعد از ساعت 1 صبح و شروع به ترک فقط قبل از خدمه با استفاده از سطل کامیون به اوج بیش از 100 پا (30 متر) در هوا به بالای مجسمه را به آماده سازی برای حذف آن. یکی دیگر از قطعه ای از تجهیزات است که به نظر می رسد به قرقره متصل بود که مطرح شده به ارتفاع مجسمه از Calhoun, خیابان جاده که نشانه مرز جنوبی این میدان که در آن مجسمه نشسته است و همچنین نام خود را خرس. خدمه نیز به نظر می رسد به از بین بردن پلاک که زینت چهار طرف پایه که در آن بنای تاریخی و مجسمه نشسته است.

اعضای شورای تایید اندازه گیری 13-0 در اواخر روز نشست. مجاز حذف مجسمه سابق معاون رئیس جمهور آمریکا و سناتور از ایالت کارولینای جنوبی.

مقامات شهرستان گفت: در نهایت که Calhoun مجسمه قرار داده خواهد شد به طور دائم در “مناسب سایت که در آن از آن خواهد شد حفاظت شده و حفظ شود.”

درست قبل از نیمه شب روز سه شنبه چارلستون اداره پلیس توییتی که “Calhoun بین خیابان نشست خیابان شاه خیابان بسته است برای حذف John C. Calhoun مجسمه” و اضافه کرد که خیابان بسته خواهد شد برای چند ساعت.

حدود ساعت 1 صبح روز شنبه کارگران با استفاده از جرثقیل عظیم شروع به آوردن مجسمه پایین. چند صد نفر جمع شده بودند در صحنه عمدتا در حمایت از حذف.

رای می آید یک هفته پس از شهردار جان تککلنبورگ اعلام کرد او ارسال خواهد قطعنامه به شورای شهر. او همچنین در رای گیری صورت گرفت.

“من باور دارم که ما در حال تنظیم یک فصل جدید عادلانه تر فصل در شهر ما تاریخ” ویل گفت: فقط قبل از رای گیری. “ما در حال ساخت حق گام. آن را فقط به سادگی درست برای ما انجام دهد.”

اعضای شورای شنیده ام از ده ها تن از ساکنان و در برابر مجسمه را برداشت. عضو شورای کارل L. بردی جونیور گفت: او می دانست که حمایت خود را ممکن است هزینه او رای اما او بود که رای گیری وجدان خود را در یک حرکت او گفت: نشان می دهد که در چارلستون “ما به جای سفید برتری و سفید supremacist فکر بازگشت به آن تعلق دارد – در خاکستر پشته از تاریخ است.”

این حرکت در می آید روز پس از پنجمین سالگرد قتل نه, سیاه, محله های کشیش نشین در یک حمله نژادپرستانه در مرکز شهر چارلستون کلیسا. آن را نیز می آید به عنوان شهرستانها در سراسر ایالات متحده در بحث برداشت از بناهای تاریخی به رهبران مؤتلفه و دیگران پس از سیاست بازداشت, مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در مینه سوتا است.

نهایی محل استراحت مجسمه هنوز به تعیین خواهد شد یک تصمیم گیری خواهد شد که در سمت چپ به یک صفحه خاص. شهردار پیش بینی آن را به یک موزه محلی یا موسسه آموزشی ،

چهارشنبه گذشته هنگامی که در تککلنبورگ برای حذف مجسمه ده ها تن از معترضان مرتبط با اسلحه در اطراف بنای تاریخی, خروشان, “آن را به پایین!” ویدئو ارسال شده در توییتر نیز نشان داد علائم و اسپری-نقاشی روی بنای تاریخی است. پلیس گفت که آنها برجای برای خرابکاری و در نهایت بسته به منطقه یک شبه.

در قلب مرکز شهر چارلستون, Calhoun, برج بیش از یک آلاینده مربع آباد توسط مردم محلی و گردشگران به طور یکسان است که مکرر محل برگزاری جشنواره ها و مارکت ها. چندین سازمان را اخیرا گفته است که آنها دیگر نمی خواهد با استفاده از فضا در حالی که مجسمه باقی مانده است.

حدود 40 درصد از بردگی آفریقایی را به آمریکای شمالی آمد از طریق شهرستان بندر چارلستون که به طور رسمی عذرخواهی کرد در سال 2018 برای نقش آن در تجارت برده. در قطعنامه این شهر می گوید: این مجسمه در محل پس از سال 1898 “دیده می شود بسیاری از مردم به عنوان چیزی غیر از یک بنای یادبود برای دستاوردهای یک کارولینای جنوبی بومی بلکه یک نماد ستایش برده داری و چنین دردناک یادآوری از تاریخ برده داری در چارلستون است.”

Calhoun حمایت از برده داری هرگز منحرف. او گفت: در چند سخنرانی در آمریکا طبقه در 1830s که در جنوب بودند بهتر از رایگان سیاه پوستان در شمال در حالی که خواستار برده داری یک “مثبت و خوب است.”

ویل گفت: حذف نیست تحت پوشش کارولینای جنوبی میراث فرهنگی عمل می کنند که برای محافظت آثار تاریخی و نام و ساختمان به عنوان بنای تاریخی است و نه در اموال عمومی یا در بزرگداشت یکی از حوادث تاریخی ذکر شده در این قانون. با توجه به پارک های ملی, سرویس, شهر, فنی, اجاره زمین که در آن بنای تاریخی نشسته است که “به باز نگه داشته برای همیشه به عنوان زمین رژه برای سامتر پاسداران و واشنگتن نور پیاده نظام است.”

تا کنون تککلنبورگ تفسیر شده است از نظر قانونی مورد مناقشه است. دو سوم رای از وزارت امور خارجه مجمع عمومی مورد نیاز است را به هر گونه تغییرات تحت میراث عمل یک کار دشوار در یک کشور که در آن محافظه کاران تسلط بر مجلس نمایندگان و سنا گذشته استفاده می شود برای حذف مؤتلفه پرچم از خانه ملت زمینه در سال 2015.

طی یک کنفرانس خبری در خانه ملت در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر در توصیف این میراث به عنوان یک “دولت قانون” و “فرآیند عمدی است که تحت تاثیر شور و زمان است.” وقتی پرسیده شد که در مورد تککلنبورگ این ادعا که قانون صدق نمی کند در این مثال مک مستر – دادستان سابق – آن را به نام “سوال حقوقی” اضافه “این بستگی دارد که چگونه شما به عنوان خوانده شده میراث فرهنگی عمل می کنند و مردم وجود دارد که جزئیات آن را در راه های مختلف.”

چند سیاه قانونگذاران اصرار دولت های محلی و کالج ها به عمل خود و سرپیچی از قانون حفاظت از بنای تاریخی به دلیل حمل آن هیچ اظهار داشت مجازات نیست و در مواجه با چالش دادگاه و چند در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است.

___

مگ Kinnard را می توان در رسید .

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de