Stadiums like Coors Field in Denver will host baseball without fans as the 2020 season is set to begin on July 23 or 24. David Zalubowski | AP photo

استادیوم مانند Coors زمینه در دنور برگزار خواهد شد بیس بال و بدون طرفداران به عنوان 2020 فصل تنظیم شده است برای شروع در جولای 23 یا 24.

دیوید Zalubowski | AP photo

نیویورک — لیگ اصلی بیس بال با صدور 60-برنامه بازی شنبه شب که شروع خواهد شد در جولای 23 یا 24 خالی ballparks به عنوان ورزش تلاش می کند به فشار جلوتر میان coronavirus ماه پس از acrimony.

هر تیم بازی خواهد کرد 10 بازی در برابر هر یک از آن چهار بخش رقبا و چهار بازی مقابل هر یک از پنج باشگاه در بخش مربوطه در دیگر لیگ با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

یک تیم برنامه ریزی شده است را تنها در یک سفر به هر شهر از آن بازدید در MLB را در کوتاه ترین فصل از سال 1878.

در یک پیچ و تاب و دو طرف گسترش تعیین شده hitter وظیفه به بازی های مربوط به ملی تیم های لیگ برتر و برقرار رادیکال نوآوری از شروع فوق العاده نوبت با یک دونده در پایه دوم.

“وجود دارد در حال رفتن به شگفتی است که من می توانم به شما تضمین” سالن از شهرت پارچ و تلویزیون پخش جان Smoltz گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی برای آینده, افراد مشهور, مسابقات گلف. “و کسانی که شگفتی ممکن است طراوت یک معنا است که شما نمی بینم که آینده سه ماه پیش است.”

تعداد حذفی تیم باقی خواهد ماند و در 10 هر چند که هنوز هم می تواند تغییر کند.

مهلت تجارت خواهد بود Aug. 31 و مهلت postseason واجد شرایط سپتامبر است. 15.

فعال فهرست اسامی خواهد بود 30 در طول دو هفته اول فصل 28 در دوم دو هفته و 26 بعد از آن. آنها نمی خواهند گسترش به 28 سپتامبر. 1 به عنوان اصل در نظر گرفته شده در این سال است.

با هیچ جزئی لیگ تیم ها اجازه داده می شود برای حفظ 60 بازیکن از جمله تاکسی تیم ملی. تا سه بازیکن از تاکسی تیم ملی می تواند سفر با یک تیم به یک بازی و یکی از سه باید یک شکارچی.

MLB نگه داشتن نوآوری از سه-خمیر را حداقل برای کوزه اما تصمیم به نگه داشتن مجروح لیست حداقل برای کوزه در 10 روز به جای بازگشت به 15 عنوان در ابتدا در نظر گرفته شده. اما قانون جدید در محل باقی می ماند که یک پارچ باید حداقل سه مورد یا پایان نیمه زمین باز یافته.

“می تواند وجود داشته باشد برخی از حالات که در آن تبادل کارکنان است که نمی خواهد بود قادر به انجام آنچه آنها می تواند به بیش از 162 بازی ممکن است انجام کاری متفاوت برای 60 بازی ها” Smoltz گفت. “من فکر می کنم شما برخی از خلاقیت است که اجازه خواهد داد که یک تیم به (بهبود شانس خود را از ساخت) برگشتی.”

این توافق اجازه خواهد داد که هر بازیکن در نظر گرفته است که در معرض خطر برای عوارض شديد با توجه به COVID-19 به انتخاب کردن از این فصل و هنوز هم جمع آوری حقوق و دستمزد خود را و زمان سرویس.

با توجه به یک گزارش MLB توافق به اتحادیه پیشنهاد که تمام بازیکنان که co-habitate با خطر فردی از جمله یک زن باردار مرد متاهل حق انتخاب کردن و پرداخت می شود در حالی که از دریافت خدمات زمان. از لس آنجلس فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا سه بار لیگ آمریکا با ارزش ترین بازیکن این است که با توجه به زن و شوهر اولین فرزند در ماه اوت است.

بیشتر حس فوریت متصل خواهد شد به هر بازی هر سری و هر هفته در کوتاه فصل وادار کردن مدیران به تهاجمی در چگونه آنها با استفاده از خود bullpens و کمتر بیمار با تلاش ممکن است.

“این تیم که قبل از این اتفاق می گذرد هنوز هم می شود اما وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی فشار بیشتری بر روی آنها چون در 60 بازی, برنامه, من فکر می کنم شما باید 25% بیشتر از تیم های است که می تواند به رقابت بپردازند که تا به حال هیچ ایده اگر آنها می تواند رقابت برای 162 بازی ها” Smoltz گفت.

“بنابراین شما در حال رفتن برای دیدن تیم بیشتر شانس در 60 بازی برنامه. من فکر می کنم این رفتن بود عالی. بازیکنان مسن تر در حال رفتن به تجدید بازیکنان جوان خواهد بود فوق العاده مضطرب به خارج وجود دارد. وجود دارد رفتن به استراتژی های مختلف و چگونه شما دستکاری فهرست. من فکر می کنم این یک فرصت منحصر به فرد باشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de