فیلادلفیا 22 ژوئن 2020 /PRNewswire/ — U-Haul® متولد شد که در جنگ جهانی دوم بود که با آن یک طرفه تریلر در دسترس ساخته شده به حرکت عمومی و یا در مورد تاریخ 4 ژوئیه سال 1945.

فقط به عنوان U-Haul جشن 75 سال خدمت در این سال آمریکا به زودی جشن سالگرد 75 از V-J Day. این به معنای پیروزی بر ژاپن و مشاهده سپتامبر. 2 زمانی که امضای تسلیم رخ داده است به طور موثر در پایان دادن به جنگ جهانی دوم.

جانبازان مانند فیلادلفیا بومی Thomas E. “تام” دادلی بازگشت به خانه برای شروع یک زندگی جدید پس از جنگ و در انجام کشت دانه رفاه برای یک محصول از صلح که آنها جنگیدند.

دوران جنگ جهانی دوم نیروی دریایی جانباز L. S. “سام” Shoen و همسرش, آنا مریم Carty Shoen تصور U-Haul در ژوئن سال 1945 زمانی که آنها به رسمیت شناخته شده یک نیاز اساسی در حالی که در حال حرکت تا سواحل غرب پس از سمت چپ در پشت بسیاری از وسایل خود را پس از یک طرفه تریلر اجاره هنوز نمی وجود دارد. از آن ایده یک صنعت ایجاد شد و یک سطح جدید از تحرک شد و قابل دسترسی برای هر خانواده آمریکایی.

صفحه نمایش جدید در پرل هاربر امروز, U-Haul متعهد به تجلیل از جانبازان و حمایت از کهنه باعث می شود. این است که از طریق استخدام جانبازان و آنها را با دادن اولویت استخدام; کمک مستقیم به کهنه گروه مشارکت و حمایت از روز یادبود و روز جانبازان راهپیمایی و حمایت از .

این شرکت 75 سالگرد بزرگداشت را به اوج پیروزمندانه با پرل هاربر موزه حمل و نقل هوایی تعهد از بازسازی فورد جزیره برج کنترل در اوت. 29. U-Haul Pacific Theater جانبازان bios و عکس نمایش داده خواهد شد در برج لابی. دادلی را در میان کسانی که memorialized در لابی دیوار.

این برج به ویترین جدید, آسانسور, استعداد U-Haul مدیر عامل جو Shoen فراهم کردن دسترسی عمومی به عرشه مشاهده که در آن امریکا تنهاست جنگ جهانی دوم حمل و نقل هوایی میدان جنگ می تواند احترام و قهرمانان ما به یاد.

عضو Seabees دادلی متولد, Highland Park on Dec. 21, سال 1923 به یوسف و ماری Dudley. او فارغ التحصیل از فیلادلفیا سنت توماس دبیرستان در سال 1942. سپس او رفت و به عنوان یک کار تمام وقت rigger یاور در فیلادلفیا نیروی دریایی حیاط.

در ماه جولای سال 1943 دادلی داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی خدمت کرده و در Seabees تا مارس سال 1946. در اوایل سال 1944 دادلی سربازان کشتی عازم Tinian در جزایر ماریانای شمالی برای تعامل با نیروهای ژاپنی. چهار ماه بعد او خدمه عازم اوکیناوا, جایی که آنها در مبارزه شدید و تحمل ژاپنی حمله خلبان ازجان گذشته ژاپنی.

هنگامی که جنگ در اوکیناوا شد و ژاپن تسلیم در سال 1945 دادلی و shipmates رهبری خانه پیروز است. دادلی اهدا شد آمریکایی کمپین مدال آسیایی و اقیانوس آرام کمپین با دو مدال ستاره برنز و جنگ جهانی دوم پیروزی مدال.

“خاطرات که معطل هستند کسانی که از رفتن را از طریق کانال پاناما, هوا حملات, تماشای بمباران نیروی دریایی و دیدن نیمی از یک کشتی هنوز هم شناور پس از ضربه توسط یک خلبان ازجان گذشته ژاپنی,” دادلی بازگو در سال 1995 ، “خاطرات من می خواهم را فراموش کرده ام. من از دست برخی از دوستان خوب.”

بیمه پیشگام پس از جنگ, دادلی بازگشت به فیلادلفیا ازدواج کردم و کار کرده و قلم فولر شرکت فروش محصولات خود را درب به درب در هدن هایتس, N. J. او بعد از نقل مکان به بریگنتین, N. J., و ادامه داد: درب-به-درب کار می کنند. بعدی خود حرکت حرفه ای بود و به عنوان یک تعدیل بیمه برای کیستون شرکت های بیمه خارج از فیلادلفیا با کار خود و خانواده که بر اساس سامرس پوینت, N. J.

در سال 1971 دادلی پیوست Ponderosa بیمه شرکت ، یک شرکت تابعه از U-Haul شرکت مادر AMERCO®. او خدمت برای بیش از 17 سال با Ponderosa و (همچنین تحت AMERCO چتر) در ظرفیت های بسیاری از جمله معاینه ادعای, ادعای مدیر VP از دست دادن دولت و معاونت ادعای دولت.

دادلی در گذشت در سال 2007. او جان سالم به در برد توسط فرزندان توماس (کاترین), Gregory (Janis) رابرت (برندا) استفان (Rosie), دخترش, کریستین (استیو Wilgus), 17 نوه و 22 نوه بزرگ.

جانباز روابط و قدردانی از Shoens آغاز شده U-Haul بر سام تخلیه با 4000 دلار از انباشته نیروی دریایی پرداخت و شجاعت تشکیل دیگ از جنگ جهانی دوم. با کمک دیگر جانبازان, زن و شوهر جوان جعلی خود را سرمایه گذاری جدید از آزادی است که پیروزی تولید شده است.

امروز, U-Haul خدمت تمام 50 ایالت و 10 استان کانادا, کمک به میلیون ها نفر از خانواده های حرکت در هر سال است. دادلی یکی از بسیاری از جانبازان که گذاشته پایه و اساس برای حال رفاه U-Haul برخوردار است.

U-Haul یکی از بی شمار از شرکت های ساخته شده توسط این باور نکردنی جانبازان که به ادای احترام کردند و یاد در طول این 75 جشن سالگرد. با تشکر از شما ،

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در veteran در مراسم تجلیل از تاریخ و فرهنگ بخش .

در مورد U-Haul

از سال 1945 U-Haul شده شماره 1 انتخاب انجام آن را به خودتان محرک با یک شبکه 22,000 مکان در تمام 50 ایالت و 10 استان کانادا. U-Haul کامیون به اشتراک گذاری ارائه می دهد 24/7 دسترسی امن به U-Haul کامیون در هر ساعت از هر روز از طریق مشتری اعزام گزینه در گوشی های هوشمند خود و اختصاصی ما زندگی می کنند بررسی فن آوری است. مشتریان ما حمایت را فعال کرده U-ناوگان حمل و نقل به رشد به حدود 167,000, کامیون, 120,000 تریلر و 43,000 بکسل دستگاه های. U-Haul ارائه می دهد نزدیک به 697,000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع از خود فضای ذخیره سازی در مالکیت و مدیریت امکانات در سراسر شمال امریکا است. U-Haul بزرگترین installer دائمی قطعات یدکی برای تریلر در خودرو aftermarket صنعت و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده برای کسب اطلاعات در حال حرکت با خیال راحت و هوشمندانه با U-Haul در طول COVID-19 pandemic لطفا مرجع .

تماس با ما:

جف Lockridge Sebastien ریس E-mail: تلفن: 602-760-4941 سایت:

مشاهده محتوای اصلی دانلود چند رسانه ای:

منبع U-Haul

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de