سیاتل (AP) —

بالای ساعت:

— پلیس سیاتل می گویند فرد زخمی در 2 تیراندازی در کمتر از 48 ساعت

— نیویورک افسر معلق و بدون پرداخت هزینه برای ‘آشکار سبد.’

— هیچ دستگیری در تیراندازی در سیاتل در اعتراض به منطقه که منجر به کشته شدن 1.

اسپانیایی — مبلغ مجسمه در لس آنجلس سرنگون توسط تظاهر کنندگان.

— جورج واشنگتن یادبود تخریب در بالتیمور.

سیاتل — پلیس در سیاتل می گویند یک فرد زخمی شده در تیراندازی دوم در سیاتل در اعتراض به منطقه در کمتر از 48 ساعت.

تیراندازی رخ داده در اواخر جمعه شب در منطقه ای در نزدیکی سیاتل مرکز شهر منطقه شناخته شده به عنوان CHOP برای “کاپیتول هیل را اشغال کردند.” پلیس توییتی که یک نفر بود در یک بیمارستان با زخم گلوله. یک سخنگوی بیمارستان می گوید این فرد در بیماری جدی است.

قبل از سحر تیراندازی روز شنبه به حال سمت چپ 19 ساله کشته و یک نفر دیگر به شدت مجروح شدند. هیچ دستگیری در آن تیراندازی شده بود که از روز یکشنبه.

ریز ریز کردن منطقه است چند بلوک منطقه محاصره توسط معترضان در نزدیکی یک ایستگاه پلیس در شهر کاپیتول هیل محله است که تکامل یافته پس از دو هفته تظاهرات در این شهر بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس.

نیویورک — یک افسر پلیس شهر نیویورک به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت یکشنبه پس از او ضبط شده با قرار دادن بازوی خود را در اطراف یک مرد گردن در چه کمیسر پلیس به نام “آشکار سبد.”

این اداره اقدام به تعلیق افسر خیره کننده بود در آن سرعت اتفاق می افتد تنها چند ساعت پس از صبح رویارویی در یک ساحل مرور در Rockaway بخش از ملکه.

یک فیلم به ضرب گلوله توسط یکی از مردان درگیر نشان داد یک گروه از افسران مقابله با یک مرد سیاه پوست با یکی از آنها قرار دادن بازوی خود را در اطراف گردن خود را به عنوان او دراز را در مرور.

در این ویدئو کسی yells, “جلوگیری از خفگی او برو!” افسر شل گرفتن خود را پس از یک همکار افسر شیپور خاموشی او را می کشد و بر روی پیراهن خود.

معلوم بود که آیا مردی که پنجه رنج می برد بیشتر از آسیب سطحی. او ایستاده بود و زیر قدرت خود را پس از او در خارج از زمین و حاضر به اجازه پزشکان بررسی او پس از این حادثه.

NYPD به مدت طولانی ممنوع chokeholds. استفاده از آنها شده است به خصوص مملو از 2014 مرگ اریک گارنر پس از یک افسر قرار داده و او را در یک سبد در حالی که تلاش برای دستگیری او.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به تازگی امضا و به قانون جارو بسته از پلیس پاسخگویی اقدامات از جمله ممنوعیت chokeholds دنبال تظاهرات بیش از جورج فلوید را کشتن.

___

آگورا هیلز کالیفرنیا.– دو قانونگذاران دموکرات به نام پنج شنبه برای کالیفرنیا دادستان کل به بررسی تیراندازی منجر به مرگ یک مرد جوان توسط یک Los Angeles County sheriff معاون. مظنونان حمله به دانشگاه ماکسین واترز و Nanette دیاز Barragán در بیانیه ای گفت: وجود یک نیاز برای تحقیقات مستقل به مرگ 18 ساله, آندرس Guardado بنابراین مردم اعتماد یافته است.

پیام به دنبال نظر بودند و به دولت ارسال شد دادستانی کل و لس آنجلس کلانتر. Guardado به ضرب گلوله کشته شد پنج شنبه پس از Los Angeles County sheriff نمایندگان خال خال او را با یک تفنگ را در مقابل یک کسب و کار در نزدیکی گردنا. چند صد نفر جمع شده بودند روز شنبه در اعتراض به تیراندازی.

___

نیویورک — آمریکا موزه تاریخ طبیعی حذف خواهد شد برجسته مجسمه تئودور روزولت از ورودی آن پس از سالها اعتراض که این نماد استعمار و گسترش تبعیض نژادی, شهردار, بیل د Blasio روز یکشنبه گفت.

این مجسمه برنزی که ایستاده بود در موزه مرکزی پارک ورودی غربی پس از سال 1940 به تصویر می کشد روزولت سوار بر اسب با یک بومی آمریکایی و آفریقایی مرد ایستاده در کنار اسب.

“آمریکا موزه تاریخ طبیعی خواسته است به حذف تئودور روزولت مجسمه به دلیل آن را به صراحت به تصویر می کشد سیاه و مردم بومی به عنوان اسیر و نژاد پست تر” د Blasio گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “شهر پشتیبانی از موزه درخواست. این تصمیم درست است و زمان مناسب برای حذف این مشکل مجسمه.”

موزه جمهور الن Futter, نیویورک تایمز گفت که این موزه را “جامعه شده است عمیقا نقل مکان کرد همیشه در حال گسترش جنبش برای عدالت نژادی که پدید آمده پس از کشته شدن جورج فلوید.”

___

سیاتل —پلیس سیاتل در روز یکشنبه دنبال تحقیقات خود را به یک آخر هفته تیراندازی در یک پارک در شهرستان اعتراضی در منطقه که منجر به کشته شدن یک جوان 19 ساله و زخمی شخص دیگری.

هیچ دستگیری تا به حال ساخته شده است.

یک “فعال و مداوم” بررسی شد و در راه به تیراندازی رخ داد که حدود 2:30 صبح روز شنبه در منطقه ای در نزدیکی مرکز شهر شناخته شده به عنوان CHOP برای “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه گفت: کارآگاه علامت Jamieson. مشکوک یا مظنون به فرار از صحنه و پلیس خواسته عمومی برای هر گونه اطلاعات است که می تواند آنها را شناسایی.

منطقه تکامل یافته پس از دو هفته تظاهرات در این شهر بیش از نژادپرستی و وحشیگری پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

افسران در پاسخ به تیراندازی گفت: آنها تا به حال مشکل گرفتن به صحنه زیرا آنها “بودند ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان” با توجه به یک پلیس وبلاگ.

تصویری منتشر شده بعد شنبه توسط پلیس را نشان می دهد ماموران پس از رسیدن به منطقه اعتراض کرد و گفت آنها می خواهند برای رسیدن به قربانی و ورود مردم به عنوان آنها داد که قربانی در حال حاضر از بین رفته اند. پلیس بیشتر عقب نشینی از این منطقه پس از درگیری با معترضان KIRO-تلویزیون گزارش شده است.

وسایل نقلیه خصوصی در زمان دو مردان با زخم گلوله به Harborview Medical Center, که در آن 19 سال درگذشت. 33 ساله که نامش بود بلافاصله منتشر شد, همچنان در وضعیت بحرانی روز شنبه در بیمارستان سخنگوی سوزان گرگ گفت: KOMO-تلویزیون.

___

رم — لیگ برتر جوزپه کونته می گوید ایتالیا است که از نزدیک و با نگرانی به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات رفت و برگشت در سراسر شهرهای آمریکا به ویژه که ایالات متحده در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

کونته خواسته شده بود در یک کنفرانس خبری یکشنبه به اظهار نظر در قتل جورج فلوید توسط یک پلیس سفیدپوست و تظاهرات که رخ داده است در پی.

کونته گفت: تظاهرات بود “لمس خام عصب از تبعیض نژادی در جامعه آمریکا” در حالی که منعکس کننده مشکلات از نابرابری رنج و محرومیت در میان جنبه های خاصی از جمعیت است.

او گفت: مبارزه با خشونت “هرگز مجاز” و ایتالیا محترم داخلی و مسائل آن متحد دیرین. اما او گفت: ایتالیا شد “از نزدیک و با نگرانی آنچه که اتفاق می افتد در ایالات متحده در زمانی که دوستان امریکایی ما در حال برخورد با یک بیماری همه گیر است که باعث شده است بسیاری از قربانیان است.” ایتالیا تا به حال تعداد انگشت شماری از تظاهرات مسالمت آمیز در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de