مینیاپولیس (AP) — هشت اقلیت اصلاحات افسران که در زندان برگزاری سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید ادعا می کنند که آنها را محروم از امنیت و یا داشتن تماس با افسر چون از نژاد خود را.

فلوید درگذشت, on May 25 بعد از درک چوین که سفید است, استفاده زانو خود را به پین کردن این دستبند را گردن حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا. چوین است به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس. او است که برگزار می شود در شهرستان رمزی زندان 1 میلیون دلار اوراق قرضه.

هشت شهرستان رمزی اصلاحات افسران در زمینه تبعیض نژادی اتهامات با وزارت مینه سوتا حقوق بشر روز جمعه ادعا که چوین رزرو شده بود به زندان همه افسران رنگ دستور داده شد به یک جداگانه طبقه با توجه به این که به دست آمده و یک کپی از اتهامات عنوان شده علیه. اتهامات ادعا می کنند که یک سرپرست به گفته یکی از افسران که خود را به دلیل نژاد آنها خواهد بود پتانسیل “مسئولیت” در اطراف چوین.

بانی اسمیت یک مینیاپولیس وکیل به نمایندگی از هشت کارکنان گفت: به منظور چپ و تاثیر بر روی روحیه.

“من فکر می کنم آنها سزاوار به اشتغال تصمیمات اتخاذ شده بر اساس عملکرد و رفتار” او گفت:. “هدف اصلی خود را برای اطمینان از این هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

زندان سرپرست استیو Lydon گفت که گفته مافوق که او اطلاع داده شد که بعد که چوین خواهد بود پس از رسیدن در 10 دقیقه و او ساخته شده یک تماس “برای محافظت و حمایت از” اقلیت کارکنان توسط محافظ آنها از چوین.

“از مراقبت و نگرانی و بدون آسایش در زمان من ساخته شده تصمیم به محدود کردن قرار گرفتن در معرض به کارکنان رنگ به یک قتل مشکوک که به طور بالقوه می تواند باعث بدتر شدن آن احساسات” Lydon گفت: در بیانیه ای داده شده در طول تحقیقات داخلی و ارائه شده توسط کلانتر, به استار تریبیون. او شده است از آنجایی که تنزل مقام.

تبعیض اتهامات انتظار می رود به طور خودکار ماشه یک دولت بررسی است. این امر علامت دوم بخش حقوق بشر نژادپرستی کاوشگر به یک سازمان اجرای قانون در هفته های اخیر. دولت راه اندازی یک فراگیر, تحقیق در مینیاپولیس اداره پلیس فلوید پس از مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de