دولت چین اخیرا به تصویب یک امنیت ملی قانون است که باید پیامدهای منفی برای دلار هنگ کنگ است. این قانون باعث می شود یک فعالیت مانند براندازی دولت, قدرت طلبی, تروریسم, و یا دخالت خارجی در امور شهر یک عمل مجرمانه. پکن حتی می توانید راه اندازی خود را در نهادهای امنیتی در هنگ کنگ از جمله رژیم کمونیستی را سازمان های اجرای قانون.

عواقب

اولین تلفات از قانون است که آزادی مردم از هنگ کنگ. دولت چین قادر خواهد بود به استفاده از امنیت ملی قانون معترضان جاشوا وانگ که لابی های دنیا دولت ها برای حمایت از علت هنگ کنگ دموکراسی است. پکن می تواند شارژ وانگ با “براندازی دولت” یا “تبانی با خارجی ها” و قرار دادن او در زندان است. این خواهد بود که سرنوشت دموکراسی و آزادی بیان فعالان بیش از حد.

سیستم قضایی هنگ کنگ که در حال حاضر شامل باز کردن دادگاه نیز می تواند تا پایان انعکاس وحشتناک سیستم وجود دارد که در سرزمین اصلی است. “تقریبا تمام آزمایشات مربوط به امنیت ملی در حال انجام در پشت درهای بسته. آن [است] هرگز پاک کردن دقیقا چه اتهامات و شواهد هستند و به اصطلاح امنیت ملی آنقدر مبهم است که آن را پوشش می تواند تقریبا هر چیزی” پروفسور یوهانس چان, حقوقی, پژوهشگر در دانشگاه هنگ کنگ گفت: به همسرم.

دومین نتیجه منفی برای هنگ کنگ خواهد بود اقتصادی است. تا زمانی که امنیت ملی قانون اعلام شد, هنگ کنگ داده شد ویژه وضعیت اقتصادی ایالات متحده آن است که با توجه به این طبقه بندی که دلار هنگ کنگ قادر به جذب بالای شرکت های بین المللی و تبدیل شدن به یکی از مراکز مالی در شرق. اما این وضعیت اقتصادی وابسته به این شرط که دلار هنگ کنگ باقی می ماند یک دموکراسی و حفاظت از آزادیهای فردی.

(Image: Screenshot / YouTube)

هنگ کنگ خواهد رنج می برند عواقب اقتصادی با توجه به از دست دادن وضعیت ویژه با ایالات متحده آمریکا (تصویر: Screenshot / YouTube)

پس از این دیگر درست است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز فرایند حذف کردن در این وضعیت برای هنگ کنگ است. به عنوان یک نتیجه, کسب و کار انتظار می رود به آرامی حرکت می کند به دور از هنگ کنگ و به دنبال مقصد دیگر مانند توکیو و سنگاپور ، هنگ کنگ نیز به از دست دادن ترجیحی میزان ترافیک آن لذت می برد و از ارتباط آن با آمریکا تجارت بین دو منطقه مقدار به حدود US$67 میلیارد دلار در سال است.

مسئله سوم خواهد بود حفظ حریم خصوصی و امنیت سایبر ، همانطور که در حال حاضر در هنگ کنگ cybersecurity قانون صرفا قابل اجرا به منطقه در حالی که چین cybersecurity قانون فقط قابل اعمال به سرزمین اصلی است. اما امنیت ملی قانون می تواند به حک کردن یک مسیر برای پکن به اعمال آن امنیت سایبر قوانین در هنگ کنگ است. این را به دولت کمونیست دسترسی به اطلاعات در مورد مردم هنگ کنگ, کسب و کار, و غیره. به علاوه سانسور آنلاین سیاست تقویت خواهد تحت پوشش “حفاظت از منافع ملی است.”

واحد جدید پلیس

پلیس هنگ کنگ بخش راه اندازی یک واحد ویژه به منظور تسهیل در اجرای امنیت ملی قانون است. به گفته جان لی کا-چیو شهرستان امنیتی وزیر, واحد خواهد بود به طور کامل عملکرد درست از همان روز اول این قانون اجرا شده است. این واحد جدید به رهبری کمیسر پلیس کریس تنگ پینگ-keung خواهد شد و درگیر در فعالیت هایی مانند تحقیق و جمع آوری اطلاعات و آموزش.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

پلیس هنگ کنگ بخش راه اندازی یک واحد ویژه به منظور تسهیل در اجرای امنیت ملی قانون است. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

لی آشکار نیست که تا چه حد محلی واحد را با آژانس از سرزمین اصلی است. او نشان می دهد که وجود دارد خواهد بود سنگین دخالت این سازمان است. وزیر اشاره کرد که سرزمین اصلی بخش های گسترده تر جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل قابلیت ها و کمک های محلی واحد به “هلیکوپتر در نمایش” از یک موضوع است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ایستادن و صحبت کردن: کمک به هنگ کنگ از بین بردن CCP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de