چین در تلاش برای گسترش CCP coronavirus تبلیغات بین المللی از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی به تازگی در زمان ضربه به توییتر حذف بیش از 170,000 pro-CCP حساب. در مورد 23,750 از آنها بسیار حساب فعال است که عمل به عنوان هسته شبکه ای از دروغ مبارزات. تقریبا 150,000 از آنها “تقویت کننده حساب” مورد استفاده قرار گیرد به گسترش پیام های بر روی پلت فرم.

چین توییتر تبلیغات

ممنوع حساب توییتر شبکه لینک کلیک کنید برای زودتر حساب شبکه که توییتر مسدود شده بود سال گذشته است. فعلی شبکه ترویج اطلاعات غلط در مورد COVID-19 و همچنین وضعیت در هنگ کنگ. توییتر با اشاره به این که شناسایی ویژگی های تبلیغات حساب شد که تقریبا در هر یک از آنها تا به حال چند پیروان و سطح پایین نامزدی.

توییتهایی تمرکز بر COVID-19 تشویق پکن در واکنش به شیوع ویروسی به نام مردم چین در سراسر جهان متحد شوند و بینی چینی رژیم به عنوان مهم ذینفعان در جامعه بین المللی است. وقتی که می آید به هنگ کنگ تظاهرات تبلیغات شبکه دیده می شد با استفاده از دولت ایالات متحده در پاسخ به Black Lives Matter تظاهرات به عنوان توجیهی برای اینکه چرا در پکن است که سرکوب دموکراسی معترضان در هنگ کنگ است.

بسیاری از پیام های که توییتی در زبان چینی نشان می دهد که CCP شد, هدف قرار دادن, چینی, قومی, مردم ساکن در خارج از کشور است. دیگر موضوعات تحت پوشش شبکه شامل تایوان و تبعید چینی میلیاردر Guo Wengui. پس از توییتر حذف تبلیغات حساب دولت چین رفت و در یک حمله انکار دخالت در شبکه. یک سخنگوی وزارت امور خارجه ادعا کرد که چین “بزرگترین قربانی” از اطلاعات غلط است.

The coronavirus has given Beijing an opportunity to test its manipulative campaigns on an international scale. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

COVID-19 داده پکن فرصتی برای آزمون خود را دستکاری مبارزات در مقیاس بین المللی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

فرگوس Hanson, مدیر استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) International Cyber مرکز سیاست که کار می کرد با شرکت در حذف نام کردن چینی رژیم برای تمرین دو استاندارد که آن را به سیستم عامل رسانه های اجتماعی. “در حالی که حزب کمونیست چین اجازه نخواهد داد که مردم چین را به استفاده از توییتر, تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد آن است که مبارک به استفاده از آن برای ایجاد تبلیغات و دروغ در سطح بین المللی گفت:” همانطور که در گزارش CBC. ASPI اشاره کرد که پکن را افزایش تمرکز در غرب سیستم عامل رسانه های اجتماعی یک روند نسبتا جدید است. این COVID-19 شیوع داده است رژیم چین یک محیط برای آزمایش با دستکاری کمپین با هدف جهانی رسانه های اجتماعی کاربران است.

توییتر نیز حذف شده و بیش از 1000 حساب های مربوط به یک وب سایت رسانه های از روسیه بود که ترویج دولت حمایت کرد. برخی از فعالیت های اصلی شامل ترویج روسیه متحد و حمله به مخالفان سیاسی در کشور است. بیش از 7000 حساب های جعلی با تمرکز بر ترویج حزب حاکم در ترکیه نیز به حالت تعلیق درآمد. ترکی رسمی ادعا کرد که این انجام شد به لام حزب حاکم.

بدتر شدن بحران ویروسی

در حالی که پکن متمرکز شده است دروغ پراکنی در مورد COVID-19 وضعیت بین المللی, همه چیز نیست به دنبال بیش از حد روشن به خانه برگشت. به تازگی بیش از 1200 پرواز در پکن لغو شد و این شهرستان است, مدارس تعطیل شد, در عجله به عنوان گزارش جدید COVID-19 شیوع شروع به پخش شده است. این شیوع در ارتباط بود به یک عمده فروشی مواد غذایی در بازار. دولت داده است دستورالعمل دقیق برای ساکنان را ترک نمی کردند. ترس از عظیم موج دوم از عفونت است که مردم در زمان.

چین در خطر عظیم موج دوم COVID-19. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

هزاران نفر از مردم که بازدید از بازار مواد غذایی به تازگی در حال آزمایش هستند. بیش از 200 ، 000 نفر تخمین زده می شود به بازدید از این بازار پس از 30 مه. تقریبا 30 مسکونی ترکیبات در پکن قفل شده بودند توسط مقامات. دیگر استان ها quarantining بازدید از پکن است. حدود 11 بازارها و هزاران نفر از فروشگاه های مواد غذایی بودند ضد عفونی پس از شیوع جدید به نور آمد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

زندگی از چین سوپراستار فوتبال در مقابل چینی رژیم کمونیستی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de