چین سابق ستاره فوتبال و بین المللی تیم, بازیکن در 31 سالگرد ژوئن 4 قتل عام میدان تیان آن من ساخته شده تعجب ظاهر در یوتیوب. در دو فیلم هائو Haidong آشکارا به نام برای فردی گری از حزب کمونیست چین. فوتبال نماد اتحاد یک بار دیگر به محل موردتوجه وتماشای عموم به تبدیل شدن به یک شدت مورد موضوع مورد بحث در سرزمین اصلی چین و خارج از کشور.

چینی, ستاره های ورزشی معمولا موظف به ابراز تشکر و حمایت خود را از دولت است. برای هر چینی سوپراستار به چنین تماس و چنین زندگی در حال تغییر تصمیم او و یا او را باید بسیار جدی و مصمم و بی باک فردی به عنوان وجود دارد بدون قصد بازگشت. هائو را denouncement حزب کمونیست چین (CCP) نه تنها حیرت زده هر کس در خانه, اما همچنین شوکه کسانی که در خارج از کشور همراه با رسانه های بین المللی. “رویترز” نیویورک تایمزو صدای آلمان تمام برجسته ، در ژوئن 4, حجم جستجو برای “هائو Haidong” در WeChat رسیده تقریبا 9.87 میلیون بازدید اما پس از مدت کوتاهی هائو را در حساب کاربری Weibo لغو شد و همه چیز حذف شده است.

هنگامی که ما نگاه به هائو Haidong زندگی تحت رژیم کمونیستی ما بلافاصله متوجه است که مانند بسیاری از میلیون ها نفر از مردم چین او فریب خورده از رویاهای خود را. بالقوه خود لغو شد. مهارت های شگفت انگیز خود را دستکاری شد و برای بهره برداری سیاسی به پایان می رسد. حتی اگر او موفق شد در واقع او یک زندانی سیاسی.

خرد رویای بازی در خارج از کشور

هائو Haidong به دنیا آمد و در 9 مه سال 1970 است از چینگدائو در استان شاندونگ. در اکتبر سال 1980 او انتخاب شد برای ارتش Bayi تیم فوتبال جوانان و شش سال بعد او بود و برای تیم بزرگسالان. برای انتخاب در Bayi FC تیم یکی باید فعال وظيفه از افراد ارتش آزادی بخش. در سال 1992 او انتخاب شده برای تیم ملی و شرکت در جام ملت های آسیا در همان سال است. او چند وجهی برنده تکنیک ترکیبی از آنی قدرت انفجاری ماهر رفت و آمد و تندرست توپ و دارای گونه های برامده توانایی گرفتن در مقابل حریف خود را در لحظه ای حیاتی همه با افزوده شدن پشت سر هم با سرعت.

در سال 1995 هائو ارائه شد فرصت یک عمر برای پیوستن به آمریکای جنوبی و اروگوئه غول CA Penarol. بسته مقابله با یک هزینه نقل و انتقال از ما 500 ، 000 دلار و سالانه حقوق و دستمزد US$200,000. که در آن زمان وجود نداشت چینی بازیکن از سرزمین اصلی در فوتبال تیم از هر کشور خارجی است. برای هائو این افسانه را ارائه و افزود: غرور و افتخار برای کشور است. اما در نهایت این پیشنهاد رد شد Bayi FC و این پنهان بود, از Hao.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

Bayi FC رد هائو انتقال به CA Penarol خرد کردن رویای خود را از بازی در خارج از کشور. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

زمانی که هائو آگاه شد از حقیقت او شوکه شده بود. البته او شوکه شده بود. در ژانویه 1997 هائو تصمیم به حرکت به دالیان Shide. در همان سال در 17 دور از A-لیگ هائو در مهاجم موقعیت برای دالیان شايد در برابر گوانگدونگ Hongyuan به ثمر رساند و 4 گل برای کمک به تیم پیروزی چشمگیر 5-2 حاشیه.

بهترین مهاجم در سرزمین فوتبال

در سن 28 هائو بود در اوج فوتبال خود را حرفه ای. او تحسین برای مهارت های خود را به عنوان سریع و دقیق رهگذر و با طیف گسترده ای از مانورها و قدرتمند اعتصاب او به عنوان آنها می گویند در فوتبال قادر به قرار دادن توپ در “بازگشت از net.” به عنوان یک مهاجم می تواند او nimbly ضد دو مخالف دفاعی بازیکنان. در اوج خود چه در سطح باشگاه و یا در تیم ملی هائو شد هسته بازیکن از این تیم است. در آن زمان هائو شد بی چون و چرای بهترین مهاجم در چین است.

هائو بازنشسته در سال 2005. در کار حرفه ای خود را, او با بازی 178 بازی ها در مجموع نمره 97 اهداف به طور متوسط 0.54 اهداف است. او با بازی 107 بازی برای تیم ملی به ثمر رساندن 41 گل به طور متوسط 0.38 اهداف است. همانطور که برای خود سابقه حرفه ای آیا به دنبال در چینی تیم و یا کسانی که از دیگر کشورهای آسیایی دستاوردهای خود عالی هستند.

در سال 2005 هائو نقل مکان کرد و به لیگ برتر تیم شفیلد یونایتد انگلستان است. نیوجرسی خود عدد “39” اما او هرگز برای شفیلد یونایتد. این حرکت به حدی بود به تحقق بخشیدن به رویای خود را از “بازی کردن در خارج از کشور.”

پس از بازنشستگی هائو ارائه نمی دهد خدمات خود را به عنوان یک مربی. او به عنوان رئیس تیانجین سنژینگ فوتبال باشگاه از پایان سال 2007 به پایان سال 2012 است. با توجه به سرزمین اصلی گزارش های رسانه ای خود را به ارزش آن بیش US$140 میلیون.

انتقاد از سیستم

در طول سال هائو اغلب با انتقاد از سایه سرزمین اصلی فوتبال استقرار و همچنین بی کفایت و فاسد چینی فدراسیون فوتبال. او همچنین صدای خود را به نمایندگی از محروم. این بی سابقه در چین و این بود که نام مستعار خود را “توپ هائو” به وجود آمد.

با توجه به عملکرد ضعیف از فوتبال برای سال های بسیاری هائو با صراحت گفت که این یک مشکل از سیستم. او حتی گفت: “هیچ کس در فدراسیون فوتبال که واقعا درک فوتبال است. آنها همه صرفا بازیکن میدان و تنها می دانم که چگونه به ماهی های سیاسی و پاداش.” او تقبیح است که “حتی تیم ملی شده است دستکاری کرد. آنچه در آن آنها می توانند خوب است؟”

(Image: Screenshot / YouTube)

هائو صحبت کردن در برابر بی کفایتی و فساد در فدراسیون فوتبال درآمد او لقب ” توپ Hao.’ (تصویر: Screenshot / YouTube)

افراد مشهور, شوهر و همسر تیم را ایستاده

در 31 سالگرد ژوئن 4, Hao که در حال حاضر ساکن در اسپانیا آشکارا سوگند وفاداری به “دولت فدرال جدید چین” یک پیشنهاد جایگزین برای حاکم CCP. او گفت که “CCP را توتالیتر حکومت در چین را نادیده می گیرد, حقوق بشر, حکومت قانون و آزادی های مذهبی و توسعه به کل ضد بشریت و جنایات است.” او قول داد که “برای از بین بردن CCP است نیاز به عدالت” و به نام پس از چین و مردم سراسر جهان “نه به بردگی گرفته شده توسط حزب کمونیست.”

هائو همسر شما Zhaoying بود که دو بار بدمینتون قهرمان جهان احساس درماندگی در مورد چین سیستم فعلی. او همچنین آشکارا گفت: “من خوشحالم که من و همسرم بسیار سازگار در دیدگاه های سیاسی. ما یک مشترک ایده آل است که برای دیدن سقوط شیطانی حزب کمونیست و فقط در آن است که مردم واقعا می تواند یک زندگی از آزادی وجود خواهد داشت و حکومت قانون است. این روز به زودی خواهد آمد.”

یه Zhaoying همچنین گفت: “در واقع همیشه وجود خواهد داشت افرادی که ایستادن. اگر ما نمی ایستادگی کردن از دیگران ایستاده خواهد شد. این فرصت به ما داده شده توسط خدا است.”

یه Zhaoying جلب توجه جهان خارج زمانی که او نشان داد که در بازی های المپیک 2000 سیدنی او مربی Li Yongbo هنگامی که تحت فشار او را به از دست دادن به هم تیمی های او در نیمه نهایی به منظور اجازه چینی تیم مبارزه را به نفع خود طلا است. در این راستا او گفت که او غمگین و درمانده و تا به حال هیچ چاره ای جز به اطاعت. در پایان تیم چینی موفق به کسب مدال طلا و یه Zhaoying تنها موفق به کسب مدال برنز. پس از بازی های المپیک, او هنوز هم تنها 26 سال سن دارد اما او اعلام بازنشستگی.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین جهش با شادی در ما سرکوب شورش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de