By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO

HARRISBURG, Pa. (AP) — دولت در بخش بهداشت و درمان در تلاش برای تعطیل کردن یک خودرو بزرگ نشان می دهد در پنسیلوانیا مرکزی ادعا می کند بیش از آن را نشان دهنده یک خطر برای عموم آزاد خواهد بود که موضوع اضطراری دادرسی دادگاه های ایالتی گفت: اواخر روز چهارشنبه.

منظور از مشترک المنافع دادگاه برنامه ریزی شده صبح پنجشنبه شنوایی در حوزه قضایی مرکز در هریسبورگ با اجتماعی فاصله قوانین به دلیل بیماری همه گیر.

این unsigned منظور نیز کاهش یافته است به بلافاصله تعطیل بهار کارلایل بیش از دولت ها ادعا می کنند این رویداد اجرا می شود گرفتار از 250 نفر محدود برای تجمع در کامبرلند کانتی.

شرکت کنندگان در جریان به fairgrounds شنبه اولین روز از این رویداد قرار داده شده توسط متهم کارلایل Productions Inc., همچنین به عنوان شناخته شده کارلایل حوادث. آن است که برنامه ریزی شده به اجرا از طریق پنج شنبه.

کسب و کار تعطیلی و اجتماعی فاصله را نجات داد, زندگی, وکلای وزارت بهداشت گفت.

“زمانی که افراد انتخاب می کنید به چشم پوشی از آن پادمان — مانند برگزاری یک رویداد پیش بینی 100,000 شرکت کنندگان — آنها زندگی ساکنان نیوکاسل در معرض خطر و تهدید برای معکوس کردن پیشرفت های قابل توجهی که ساخته شده برای حل و فصل این بحران است. که خطرناک انجام باید متوقف شود قبل از آن رخ می دهد گفت:”: “دادگاه.

کارلایل رویدادهای جشنواره بهار نمایش خودکار در کارلایل Fairgrounds از سال 1976. آن را به طور معمول به تساوی حدود 100.000 مردم, اگر چه برگزار کنندگان می گویند آنها انتظار دارند کوچکتر جمعیت برای این رویداد را سال.

این سازمان را ” دفاع از خود در دادگاه به باز بماند و آن معتقد است بخش سفارش نامعتبر است. در هر صورت این بخش به اشتباه اعمال سفارش به خارج از رویدادهایی مانند خودکار نشان می دهد و اجازه دهید دیگر مکانهای تفریحی باز کارلایل حوادث گفت.

این سازمان قرار است در محل اقدامات ایمنی در پاسخ به همه گیر و حدود 100 هکتار تسهیلات فراهم می کند مقدار زیادی از فضا برای فروشندگان و مشتریان به رعایت فدرال اجتماعی-دورى و دیگر COVID-19 دستورالعمل های این سازمان گفت.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ به انتقادات پاسخ داد که او به تازگی شرکت در یک نژادی عدالت مارس به خود جلب کرد که تا کنون بیش از 250 نفر است اما اجرای حد در برابر دیگران است.

“من فکر کردم که برای من مهم را که خطر” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. “همه دلایل مختلفی برای انجام کارهای مختلف. همه ما در حال تلاش برای نگه داشتن مردم در امن است. دشمن از وجود ویروس است.”

دولت قانونی تشکیل پرونده شامل نامه های ارسال شده به این سازمان در روز سه شنبه توسط دکتر راشل Levine دولت وزیر بهداشت. آن را می گوید کارلایل رویدادهای پاسخ نمی دهند به عنوان درخواست شده توسط اواخر روز سه شنبه.

لوین گفت: در نامه ای که او آگاه بود که این حوادث به طور کلی برگزار می شود خارج وجود ساختمان های با فروشندگان و نمایشگاه است.

“با این حال تعداد زیادی از افرادی که به طور معمول حضور طیف گسترده ای از مکان های که از آنها, سفر, و این واقعیت که آنها جمع خواهد شد در هتل ها و رستوران ها در سراسر منطقه باعث ایجاد یک پتانسیل قوی برای گسترش عفونت” Levine نوشت.

Levine نامه همچنین هشدار داد مسئولیت حقوقی اگر مردم در نشان می دهد و آلوده و همچنین مجازات های کیفری و مدنی تحت دولت در پیشگیری از بیماری و کنترل قانون است.

در دیگر COVID-19 تحولات در پنسیلوانیا:

___

موارد

یکی دیگر از 43 مرگ و میر نسبت داده شده به COVID-19 آوردن مجموع تا کنون به 6,319 وزارت بهداشت گزارش روز شنبه.

این سازمان گفت: نیز وجود دارد 335 مثبت دیگر موارد و حدود 80,000 پس از همه گیر را شکست اوایل این سال است.

پنسیلوانیا در حال حاضر رفته چهار روز مستقیم با کمتر از 400 مورد جدید, طولانی ترین جمله خط از موارد شروع به رشد به سرعت در اواخر ماه مارس است.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

زندان دولت شرقی

زندان دولت شرقی سابق زندان تبدیل به موزه ای در فیلادلفیا اعلام کرد که از اخراج حدود 40 درصد از کارکنان آن و تعلیق آن محبوب هالووین جمع آوری کمک این سقوط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سالی الک به نام حرکت یک “مطلق آخرین رفت و آمد مکرر” است که به دنبال ماه از ضرر و زیان مالی و عدم اطمینان به آینده.

ایالت شرقی زندان برجسته تاریخی ملی تعیین شده توسط دولت فدرال در سال 1965 گفت: این برنامه ریزی برای بازگشایی, برای, تاریخی, تورهای در اواسط ماه جولای اما انتظار آن دو تا از بزرگترین مخاطبان بخش — گردشگران و گروه های مدرسه — به شدت کاهش یافته برای بقیه سال و فراتر از آن.

این سازمان گفت: آماده سازی برای سالانه “ترور در پشت دیوارهای” هالووین جمع آوری کمک که به تساوی جمعیت عظیمی به Fairmount محله هر سال شده بود برای ماه اما اصلاح این رویداد مطابق با پیش بینی COVID-19 دستورالعمل های ثابت بیش از حد دشوار است و از نظر مالی مخاطره آمیز است. در عوض در مقیاس کوچکتر شب تورهای “بیشتر دقت تراز وسط قرار دارد با ماموریت ما” در حال برنامه ریزی گفت: Sean کلی معاون ارشد رئیس جمهور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de