<p>Bill O’Boyle</p>

لایحه O’Boyle

دیروز — ژوئن 14 — بود روز پرچم.

روز پرچم معرفی شده توسط رئیس جمهور وودرو ویلسون در سال 1916. در سال 1937 پنسیلوانیا بود که دولت برای اولین بار به مناسبت روز پرچم به عنوان یک دولت تعطیلات.

تا دیروز من فکر کردن در مورد پرچم روزهای جوانی من و بابام و چگونه میهنی او بود. یک معلول جنگ جهانی دوم کهنه پدر و هرگز منحرف خود را در ارادت به کشور خود و به پرچم آمریکا را که با او جنگیدند زیر برای کمک به حفظ آزادی ما.

پدر را به من برای هر مراسم در هر تعطیلات برای نشان دادن احترام به پرچم ما و کشور ما است. او را مطمئن شوید که من می خواهم به گوش همه سخنرانی ها و در راه خانه او خواهد از من بپرسید اگر من درک آنچه که میهن پرستی همه چیز در مورد و به همین دلیل ما باید همیشه احترام پرچم ما.

دوست من جیم والش از Wilkes-Barre هرگز فرصت از دست رفته را به هر کسی که گوش دادن چرا ایالات متحده بزرگترین کشور در جهان است و آنها باید نشان دادن میهن پرستی خود را با نمایش پرچم.

در طول جنگ جهانی دوم والش مبارزه در تئاتر اروپا و نبرد Bulge. والش شد 18 مه سال 1943 زمانی که او داوطلب خدمت سربازی با دو تا از همکلاسی های دبیرستان. آنها مدرسه را ترک زود هنگام دریافت دیپلم خود را زمانی که آنها در بازگشت از جنگ.

“ما مشتاق به خدمت به کشور ما” والش گفت. “در ذهن ما این بود میهنی. ما هرگز متوجه آنچه که ما به — هیچ کس نداشت.”

والش گفت: پرچم نماد امریکا و باید آن را نمایش داده و نه فقط در تعطیلات, اما هر روز.

من یک پرچم آمریکا حلق آویز در خارج از درب جلو من هر روز. پدر من خوشحال خواهد بود که در مورد.

این پرچم ایالات متحده کد که نوشته شده بود در روز پرچم در سال 1923 ویژگی های قوانین مربوط به استفاده از پرچم.

• پرچم هرگز نمایش داده می شود وارونه به جز به عنوان یک سیگنال وخیم پریشانی.

• هرگز نباید به لمس هر چیزی در زیر آن مانند کف.

• پرچم همیشه باید انجام شود نگاه داشته و نه تخت و افقی.

• آن را نیز هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ظرف برای حمل و یا ارائه هر چیزی.

وجود قوانین دیگر در مورد نحوه نمایش و افتخار پرچم.

از نظر طراحی داخلی و دکور, پرچم باید استفاده نمی شود به عنوان پوشاک ملافه یا پارچه فروشی.

باید آن را نمی توان به عنوان پوشش برای سقف و آن را هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد تبلیغاتی.

چیزهایی مانند یکبار مصرف دستمال یا کاغذ صفحات به خصوص شنیع; هر چیزی که طراحی شده برای استفاده موقت نباید تزئین شده با پرچم.

استدلال را احاطه کرده اند یک قانون در مورد پرچم ها در لباس. با توجه به کد پرچم ممکن است چسبیده به لباس برای پرسنل نظامی و آتش نشانی پلیس و یا دیگر اعضای یک وطن پرست سازمان است.

با این حال نباید آن را چسبیده به لباس و یا ورزشی. تیم های متعدد به خصوص در بازی بیس بال تا به حال سنت از جمله پرچم در لباس با وجود این دستورالعمل.

ویرایشهای به پرچم مانند یک نشان طراحی و یا کلمه مجاز نیست. چندین جنبش های ملی مانند آبی زندگی می کند ماده قابلیت ویرایش طرح های پرچم که منجر به انتقاد.

پرچم باید در یک موقعیت که در آن می توان به راحتی آسیب دیده. و زمانی که بازنشسته شد به دلیل بیماری دیگر که مناسب برای نمایش آن باید نابود شود در وقار راه مانند سوختن.

بسیاری از این قوانین اغلب نادیده گرفته و یا آرام است. اما نه بی احترامی به پرچم. مردم می خواهند به پوشیدن لباس های قرمز و سفید و آبی به افتخار امریکا و جانبازان و به خصوص ما قهرمانان به خاک افتاده.

برای دیدن پرچم آمریکا در همه جا پرچم های روز, روز یادبود, روز جانبازان و جولای 4th چیز خوبی است.

دیدن پرچم در هر روز حتی بهتر است.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de