Mary Therese Biebel | Times Leader

مری ترزا Biebel | زمان رهبر

<p>‘The Secret of the Wooden Lady’ is the first Nancy Drew book I read. The cover, featuring three young women and a mysterious figurehead, looked just eerie enough — but not too scary — to fascinate the 9-year-old I once was. You’ll notice Nancy and her chums often wear dresses, even if they are rowing boats or searching through musty old attics.</p> <p>Mary Therese Biebel | Times Leader</p>

‘راز های چوبی بانو’ اولین نانسی درو کتاب من به عنوان خوانده شده. پوشش شامل سه زن جوان و مرموز برخی نگاه کرد فقط وهم آور به اندازه کافی — اما نه بیش از حد ترسناک — مجذوب 9 ساله من یک بار بود. شما متوجه نانسی و chums اغلب پوشیدن لباس, حتی اگر آنها در حال پارو زدن قایق و یا جستجو از طریق کپک زده, پیر attics.

مری ترزا Biebel | زمان رهبر

<p>The yellow-spined Nancy Drew books that sold for $1.50 at the old Fowler, Dick and Walker, The Boston Store, in downtown Wilkes-Barre during the early 1970s, treated readers to this collage of sketches inside the covers.</p> <p>Mary Therese Biebel | Times Leader</p>

زرد-spined نانسی درو کتاب که به فروش می رسد برای $1.50 در قدیمی فاولر و واکر بوستون فروشگاه در مرکز شهر Wilkes-Barre در اوایل 1970s, درمان خوانندگان به این کولاژ از طرح داخل را پوشش می دهد.

مری ترزا Biebel | زمان رهبر

<p>Nancy’s friend Bess Marvin was by nature more timid than her friend Nancy and cousin George, so you can imagine how terrified she was when she encountered this ‘ghost’ in ‘The Hidden Window Mystery.’</p> <p>Mary Therese Biebel | Times Leader</p>

نانسی اچ Bess ماروین شد با طبیعت بیشتر ترسو از دوستان نانسی و پسر عموی جورج بنابراین شما می توانید تصور کنید که چگونه وحشت زده او هنگامی که او مواجه می شوند این ” شبح ” در ” پنهان پنجره رمز و راز است.’

مری ترزا Biebel | زمان رهبر

<p>These Nancy Drew mystery stories have taken the fictional teen-age sleuth to Louisiana, Virginia, Amish Country, Scotland and Hawaii — and sometimes the mysteries take place in her own hometown of River Heights.</p> <p>Mary Therese Biebel | Times Leader</p>

این نانسی درو رمز و راز داستان را گرفته اند داستانی نوجوان-سن sleuth به لوئیزیانا, ویرجینیا, Amish کشور اسکاتلند و هاوایی — و گاهی اسرار را در خود وطن از ارتفاعات رودخانه.

مری ترزا Biebel | زمان رهبر

<p>Mary Therese Biebel</p> <p>First Person</p>

مری ترزا Biebel

اول شخص

<p>Nancy is typically alert for any suspicious activities or characters, even when she’s simply strolling down a street with a friend, as in this illustration from ‘The Haunted Showboat.’</p>

نانسی به طور معمول هشدار برای هر گونه فعالیت مشکوک و یا شخصیت های حتی زمانی که او به سادگی قدم زدن در خیابان با یک دوست و همانطور که در این تصویر از ‘خالی از سکنه Showboat.’

<p>It’s Nancy to the rescue as the quick-witted young woman pushes two children out of the way of a falling beam in ‘The Witch Tree Symbol.’</p>

این نانسی برای نجات به عنوان سریع ذهن زن جوان هل دو فرزند از راه افتادن پرتو در ‘جادوگر درخت نماد است.’

“شما نمی توانید فرار” تبه کار snarled در نانسی درو که او تا به حال محدود و دهان و در یک اتاق قفل شده با یک کشنده عنکبوتی. “بیوه سیاه ممکن است به سرعت می آیند اما او در نهایت شما در پیدا کردن.”

با نهایی مسخره “رویاهای شیرین!” او منفجر کردن شمع, ترک, نوجوانان در سن sleuth در تاریکی.

این نوع از تنگ ثابت که در آن Nancy Drew, 18 سال, پیر, تازه کار پلیسی و قهرمان یک سری از رمز و راز داستان که عرضه در سال 1930 اغلب خودش را در بر داشت.

من عاشق خواندن در مورد او سوء استفاده به زمانی که من 9 یا 10 و من doting مادر بزرگ می تواند خرید یک زرد-spined رمز و راز و یا دو (توسط کارولین کین — قلم نام که تحت آن چندین نویسنده نوشت) برای $1.50 هر یک در قدیمی فاولر و واکر بوستون فروشگاه — استاد Boscov را در مرکز شهر Wilkes-Barre.

در دهه های بعد من هنوز هم آن کتاب و در هفته های اخیر من کشیده اید چند قفسه و متوجه شدم که چگونه از آن آسان است به احساس می کنید مثل شما 9 سال دوباره.

فقط به نوبه خود صفحات و coronavirus نگرانی ذوب دور. شما می توانید پرواز کردن با نانسی و دوستان او Bess و جورج به هاوایی. یا آفریقا. یا اسکاتلند.

یا شمع به ورزشی تبدیل خوانده شده — او آن را به نام “اسب سواری” — و رانندگی به جایی مانند Amish کشور به صورت یک راز با عنوان “جادوگر درخت نماد” بود که یکی از مورد علاقه های من شاید به این دلیل آن را مجموعه ای در پنسیلوانیا است.

که داستان خط نانسی کشیدن یک مجروح کشاورز از یک گاو نر قلم قبل از این حیوانات می تواند او را بکشند و هل دادن دو فرزند از راه افتادن تیر چوبی در انبار-بالا بردن در حالی که پیدا کردن زمان برای دوباره یک مادر با او جدا پدر و مادر حل رمز و راز در مورد سرقت عتیقه مبلمان — و زمین در سرخ کردن دونات در خانه که در آن او و او chums ماندن.

شخصیت با اعتماد به نفس و قادر به سپاه از خوانندگان را تبدیل به طرفداران خود را. همانطور که واشنگتن پست گزارش داد در سال گذشته ساندرا روز o’connor, هیلاری کلینتون, Sonia Sotomayor لورا بوش و اموزش Bader Ginsberg تمام شده است در میان آنها است.

معلمان و کتابداران ممکن است در نظر گرفته اند این کتاب بیش از حد آسان است زمانی که آنها برای اولین بار منتشر شده اما آنها نمی توانند تخفیف نانسی به عنوان یک مدل نقش است که به طور مداوم تلاش می کند برای کمک به مردم می دهد هرگز.

شخصیت یک fan club, طلا و جواهر الگو در او شباهت ها و بازی های ویدئویی است که جشن سبک او. او به نظر می رسد در فیلم در دهه 1930 و به نظر می رسد در یک مجموعه تلویزیونی است که تمدید شد و در ژانویه برای فصل دوم در CW.

نسخه های جدیدتر از نانسی درو داستان هنوز در حال انتشار با نانسی درو خاطرات ارائه شده به نام “محو مجسمه” برای انتشار در روز سه شنبه و یک نانسی درو باشگاه کتاب سری ارائه شده به نام “جزیره بزرگ سرقت” برنامه ریزی شده بود منتشر شده جولای 28.

و در حال حاضر او بنا به گزارش مدرن به اندازه کافی به استفاده از تلفن همراه و رانندگی یک ماشین هیبریدی.

اما من با بهره گیری از نسخه های کلاسیک از نانسی — از کتاب که اعتبار Grosset & Dunlap برای تجدید چاپ آنها را در یا در اطراف 1970.

برخی از داستان های تجدید نظر شد و حتی در آن زمان, اما آنها هنوز هم ارائه سرگرم کننده نگاه اجمالی به دوران پیش زمانی که زنان جوان با حضور در چای رقص, ظاهرا, عینک, لباس, حتی زمانی که آنها پارو زدن قایق بالا رفتن از درختان و یا کاوش های قدیمی شیروان و نوشت: دوستان خود را حروف است که آنها پس از آن انجام شده به جعبه پست الکترونیکی خود را در گوشه ای.

یکی از جنبه های داستان های کلاسیک است که به نظر می رسد به خصوص غیر معمول امروز است که نانسی و زن همه دوستان 18 سال نیست بیشتر به دنبال آموزش و پرورش و یا آموزش بعد از دبیرستان — اگر مرد خود دوستان Ned, Burt و دیو هیچ یک از آنها احتمالا می تواند به عنوان درخشان به عنوان نانسی, تمام ثبت نام در کالج امرسون (و یا در برخی از کتاب ها امرسون دانشگاه.)

قهرمانان ما ندارد و شغل پرداخت ،

شاید نانسی تساوی یک چک که با استعداد است او را به عنوان او قادر است در “اسکارلت دمپایی رمز و راز” را بیش از آموزش کودکان کلاس باله زیرا معلمان که فرار از مدرسه تا به حال برای رفتن به پنهان کردن.

یا شاید او پرداخت می شود که سریع مطالعه که او است که او را قادر به پر کردن به عنوان یک بی زین سوار — ایستاده در یک حرکت اسب — هنگامی که یک مجری سیرک مجروح در “Ringmaster راز.”

اما بیشتر او به نظر می رسد به نوبه خود پاداش و به سادگی لذت بردن از رضایت باشگاههای مجرمان به خصوص آنهایی که به او کراوات و ترک او را در برخی از مکان مبهم.

هرگز ترس است. اگر او را محدود و دهان در hayloft از یک انبار قطعا او را به لول خوردن راه خود را به بیش از یک داس و اره دور در طناب. یا شاید او را پیدا کردن یک چراغ قوه برای ارسال کد مورس پیام از پنجره به بیرون. و یا به دام افتاده در یک تاریک محافظه کار اتاق زیر شیروانی با یک سمی, عنکبوت, او فقط پوند را با پاهای خود را تا زمانی که یک امدادگر می شنود ،

کتاب نیست به آن اشاره کرد اما با شانس و تمام است که تپش, او به احتمال زیاد قادر به اسکواش عنکبوت قبل از آن می تواند نیش می زنند ،

رسیدن به مری ترزا Biebel در 570-991-6109 و یا در توییتر @BiebelMT

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de