این داستان در مورد یک جوان مرد چینی, درست مثل هر فرد جوان که تا به حال رویاهای بلند پروازانه برای موفقیت, برای تبدیل شدن به کسی که شاید کسی معروف اما رویاهای خود را خرد شد پس از حزب کمونیست چین (CCP) زندانی او را برای 22 سال است. او غم انگیز زندگی داستان به عنوان یک درس برای بسیاری از کسانی که هنوز هم یک توهم در مورد CCP.

در سال 1951 زمانی که ملکه شیائو بود و 19 سال با پدرش بود و بیش از اجرا توسط یک نظامی شوروی کامیون و کشته در روز سال نو. او بدون دریافت غرامت برای مرگ پدرش و علاوه بر این شد را محکوم کرد به عنوان یک rightist و ضد شوروی در طول anti-rightist مبارزات انتخاباتی در سال 1957. او برچسب ضد شوروی بر اساس حدس و گمان است که او دشمنی نسبت به شوراها به علت مرگ پدرش. در سال 1958 او فرستاده شد برای دوباره آموزش و پرورش به یک اردوگاه کار اجباری و در طول انقلاب فرهنگي Qu محکوم شد و به زندان متهم بودن ضدانقلابی. پس از گذراندن 22 سال کار اجباری در اردوگاه و زندان او شد و در نهایت در سال 1979.

با وجود این اتهامات بی اساس و وحشیانه, آزار و اذیت توسط CCP برای 22 سال ملکه بود و شستشوی مغزی به دوست داشتن حزب است. پس از او منتشر شد CCP به رسمیت شناخته شده و استعداد خود را برای زبان عمومی و اعزام او به سخنرانی های عمومی به دانش آموزان در دانشگاه ها. ملکه شیائو بود که پس از آن معاون رئیس یینگکو آموزش دانشگاه, شد, محبوب ترین است. عاطفی خود را از صحبت های عمومی تحت تاثیر یک نسل از دانش آموزان چینی.

Despite the groundless charges and the brutal persecution by the CCP for 22 years, Qu was brainwashed into “loving the party and loving the country”. (Image: Public Domain)

با وجود این اتهامات بی اساس و وحشیانه, آزار و اذیت توسط CCP برای 22 سال ملکه بود و شستشوی مغزی به دوست داشتن حزب است. (تصویر: Public Domain)

در مجموع Qu ساخته شده از 2500 سخنرانی به افراد جوان در سراسر کشور در آواز ستایش از حزب کمونیست.

در اواخر 1980s CCP اعزام ملکه در یک تور سخنرانی به خارج از کشور و دانش آموزان چینی در ایالات متحده آمریکا برای ترویج عشق خود را برای حزب و تقویت خود را “وطن پرست شور” برای CCP. تایوان شناخته شده طرفدار کمونیست استاد در تاریخ معاصر وانگ جوان-تسو با حضور در اولین سخنرانی.

ملکه را همراهی می کردند از زمانی که او در توضیح داده شده اشک در مورد شکنجه او را تحمل 22 سال در زندان است. اما او خود را تغییر لحن به طور غیر منتظره و اعلام کرد: “زمانی که یک مادر باعث می شود اشتباهات می تواند شما را متوقف و با محبت ، حزب کمونیست مادر ما است. یک کودک نمی خواهد و نباید خرس کینه در برابر مادر خود را حتی زمانی که او به اشتباه او را مورد ضرب و شتم!” این حرف اگر تحویل در یک جامعه بسته مثل چین بدون شک خواهد بود به خوبی دریافت کرد اما در ایالات متحده این بود که یک شکست فاجعه بار برای ملکه شیائو.

در این مرحله وانگ جوان-تسو که خشمگین از این سخنرانی دیگر نمی تواند خشم خود را نگه دارید; او دستش را به صحبت می کنند. مخاطبان انتظار می رود او را به اکو خود را در توافق به عنوان او همیشه به عنوان یک طرفدار کمونیست. به خلاف او گفت: “استاد Qu شیائو سخنرانی یک اعتراف از خون و اشک! یک جوان محقق پرتاب شد در زندان برای 22 سال بدون هیچ دلیل در همه. من تا به حال شنیده مشابه بازگو زمانی که من در تایوان, اما هیچ کدام به عنوان واقعی و ظالمانه به این!”

Qu was about to be escorted out when he described in tears about the tortures he had endured for 22 years in prison. (Image: Screenshot / YouTube)

ملکه را همراهی می کردند از زمانی که او در توضیح داده شده اشک در مورد شکنجه او را تحمل 22 سال در زندان است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

استاد وانگ ادامه داد: “اگر شما را به کمونیسم به عنوان مادر خود را, چه نوع مادر این است ؟ چگونه می تواند به شما هنوز هم او را مادر خود را پس از او بدرفتاری با کودکان برای چنین مدت زمان طولانی ؟ حتی یک پدر نمی تواند بسیار بی رحمانه است. چگونه می تواند او هنوز هم تقاضا وفاداری از یک کودک است که بدرفتاری با او ؟ در هر جامعه متمدن یک مادر که سوء استفاده از کودک او را مانند این خواهد بود مجازات توسط قانون است.”

استاد وونگ کلمات چاقو درست به Qu شیائو قلب و بیدار او را از یک پیچ خورده دروغ بوده و همه گفتن همه همراه است.

یک مقام چینی لیو Zhonghai که او نیز در حال حاضر در سخنرانی, مشاهده وضعیت و تصمیم گرفت که صحبت تور متوقف شد. ملکه را حرفه ای زبان در مدت کوتاهی به پایان رسید و پس از او متوجه شد که او از هیچ استفاده بیشتر به این رژیم است.

پس از بازگشت به چین Qu شیائو به ندرت ساخته شده ظاهر. در سال 1991 او دچار یک سکته مغزی از دست داده و توانایی خود را به صحبت می کنند تا زمانی که مرگ او در سال 2003.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش توسط Angela

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

تایوانی رای Out Pro-پکن شهردار در انتخابات فراخوان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de