این COVID-19 شیوع است soured هر کس خلق و خوی. در میان ترس و اندوه این ویروس وجود دارد داستان های باور نکردنی است که ما را پر کنید با امید. عمر تیلور از انگلستان است یک داستان برای گفتن. یک پدر که دچار ذات الریه و نارسایی قلبی, سکته مغزی, سپسیس و در نهایت COVID-19 تیلور موفق شد در غلبه بر بیماری خود و تحقق وعده آمدن به خانه خود را جشن می گیرند تولد فرزند.

غلبه بر COVID-19

پس از اینکه مبتلا به این بیماری بود بستری در بخش مراقبت های ویژه برای حدود یک ماه در کولچستر بیمارستان. پزشکان تا به حال برای قرار دادن تیلور در یک دستگاه تنفس مصنوعی به او را زنده نگه داشتند و نگران به آینده اش. آنها حتی هشدار داد که خانواده تیلور که او ممکن است هرگز دوباره راه رفتن حتی اگر او موفق به زنده ماندن. به عنوان مثل خانواده اش آماده کرده بود برای بدترین. اما ضرب و شتم همه شانس تیلور جان سالم به در برد و شگفت آور بازیابی. او اولین کسی بود که در بیمارستان به حال آمده کردن ونتیلاتور در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

زمانی که او راه می رفت از بیمارستان تیلور دریافت تشویق ایستاده از پزشکان و پرستاران که در حال مراقبت از او را. و هنگامی که او به خانه همسایه آماده کرده بود یک محرک خوش آمدید. با توجه به Kaitlyn, تیلور خیلی مصمم به تبدیل شدن به بهتر برای پسرش تولد دوم. او معتقد است که این میل که به شوهرش اراده در نهایت به بهبود و بازگشت به خانه. تیلور هنوز سرند با برخی از تحرک و بیان مسائل است. این انتظار می رود که به سهولت با زمان.

Scientists will research Taylor's recovery.(Image: Screenshot / YouTube)

دانشمندان تحقیقات تیلور بازیابی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

تیلور مدیر منطقه ای مراقبت از انگلستان یک شرکت فراهم می کند که اجتماعی و مراقبت های بهداشتی. پس از دانستن در مورد تیلور بیماری اچ تعیین کرده بود تا یک آنلاین کمپین جمع آوری کمک مالی است که موفق به بالا بردن £18,000 (US$22,227). بسیاری از کمک های مالی آمد از مردم که تیلور تا به حال کمک کرده است. Kaitlyn اذعان می کند که بودجه بسیار مفید برای خانواده است. “ما می خواهم برای تشکر از هر کسی که اهدا کرده است. فشار بر بیمه خدمات درمانی است که قریب به اتفاق بنابراین ما امیدوار به گرفتن برخی از خصوصی توانبخشی… این خیلی برای ما مهم است و به ما اجازه می دهد صرفا تمرکز بر عمر و او را به بهترین شانس ممکن است برای بهبودی کامل” او گفت: “همانطور که توسط سی.

دانشمندان خواهد بود انجام تحقیقات در تیلور, بهبود, بررسی تاثیر COVID-19 در بدن انسان است. پزشکان بر این باورند که مطالعه ممکن است کمک در درمان دیگر COVID-19 بيمار. تیلور موافقت با این پیشنهاد.

یک معجزه در کانزاس

در کانزاس بهبود 46 ساله پزشک کارل Viddal شوکه پزشکان در ققنوس بیمارستان. زمانی که او به بیمارستان با COVID-19 عفونت Viddal وضعیت بسیار بحرانی است. پزشکان سعی کردم هر ترفند در کتاب پیدا کردن به خود ترس است که هیچ چیز به نظر می رسید به کار می کنند. آنها تا به حال استعفا داد و به فکر که پزشک بود و رو به مرگ اجتناب ناپذیر است. به عنوان اخرین تلاش پزشکان تصمیم به سعی کنید با استفاده از یک ” سنگ شکن غشاء اکسیژن (ECMO) ماشین یک ماشین است که به نام “بالاترین فرم حمایت از زندگی است.”

Viddal حدود 55 روز در بیمارستان است. ( (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دستگاه گردش خون بیمار از طریق ریه مصنوعی با استفاده از یک پمپ. مصنوعی ریه در زمان خروج دی اکسید کربن از خون در حالی که اضافه کردن اکسیژن. با ارائه اکسیژن کافی به بدن و ریه ها و قلب در بدن هستند با توجه به زمان به زخم التیام یابد. Viddal صرف 16 روز در ECMO در حال توسعه عوارض مانند لخته شدن خون. تقریبا نیمی از بیماران که در حال قرار دادن بر روی ECMO برای COVID-19 معمولا زنده ماندن نیست این روش. خوشبختانه Viddal در نهایت آمد ECMO و بازیافت از COVID-19 پس از گذراندن 55 روز در بیمارستان است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آهنگ امپراتور Huizong: حامی هنر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de