توسط جانت McCONNAUGHEY

NEW ORLEANS (AP) — این بیماری همه گیر به شدت کاهش تعداد منتشر خواهد شد در این پاییز برای کمک به بازگرداندن باغ وحش ها و مکان های دیگر که در آن ها پرورش می یابند تا به حال به قطع نه تنها کارکنان اندازه اما استفاده از دو تکنیک برای افزایش پرندگان’ تعداد: تلقیح مصنوعی و دست و پرورش — یا, نه, صحنه و لباس-پرورش — جوجه.

جرثقیل سیاه آمریکای شمالی بلندترین پرندگان 5 فوت (1.5 متر) از بالا سیاه و سفید خود را پا به کوچک کلاه قرمز بر روی سر خود را. آنها سفید با سیاه, راهنمایی در بال پوشا 7 فوت (2.1 متر). آنها همسر برای زندگی است.

تنها در حدود 825 وجود داشته باشد. همه در حال فرود از 15 است که تا به حال جان سالم به از دست دادن زیستگاه و شکار در سال 1941 و پرورش در کانادا و زمستان در

زیست شناسان در حال تلاش برای ایجاد دو گله به کاهش فاجعه باید هر چیزی اتفاق می افتد به اصلی گله در حال حاضر 500 قوی است. وجود 75 پرندگان مستقر در لوئیزیانا و 85 در یک گله تدریس به مهاجرت از ویسکانسین به فلوریدا با پیروی از هواپیماهای فوق سبک.

در یک سال نرمال پرورش دهندگان در مناطق مختلف و حیات وحش عوامل در لوئیزیانا و ویسکانسین را جمع آوری برخی از تخم مرغ برای جوجه کشی دانستن پدر و مادر را دراز یک دوم و حتی سوم کلاچ. که هر دو را افزایش می دهد تعدادی از جوجه ها در هر سال و در ویسکانسین کمک می کند تا نگه داشتن وحشی جوجه از تخم در بدترین خون آشامی سیاه پرواز فصل است که ثابت کرده است خطرناک به آنها.

برخی از انکوباتور جوجه گرفتن اسیر whoopers به عنوان جانشین پدر و مادر وجود دارد اما کافی نیست برای همه است. برای نگه داشتن بقیه از مشاهده مردم به عنوان گله پاسداران همین بلوند سفید “جرثقیل لباس” است که پوشش آنها از سر تا مچ پا و دستکاری جرثقیل-سر دست عروسک برای آموزش جوجه به علوفه برای حشرات.

Audubon Nature موسسه گونه بقا مرکز در نیواورلئان معمولا لباس محلی-را افزایش می دهد تعدادی از جوجه ها. اما COVID-19 است که انتظار می رود به کاهش درآمد $21 میلیون — نزدیک به 37 درصد از سال را برنامه ریزی بودجه در, که همچنین شامل یک باغ وحش و آکواریوم insectarium و مرکز طبیعت. که به معنای کاهش کارکنان — عمدتا در تعمیر و نگهداری — که به معنی پاسداران در حال انجام برخی از این کار و زمان کمتر به طور کلی متصدی میشل Hatwood گفت.

او گفت: لباس محلی-پرورش گران است و استفاده خواهد شد تنها اگر یک جرثقیل زن و شوهر معلوم می شود پدر و مادر فقیر. این مرکز 21 پرندگان شامل هشت جفت برخی از unmated پرندگان و چند که به طور معمول خواهد بود قرار دارد در کنار رشد جوجه ها به عنوان رفتار ،

پرندگان منتقل شدند به Audubon دو سال پیش پس از فدرال پرورش مرکز در Patuxent, مریلند, او گفت:. “بسیاری از آنها با نام تجاری جدید — آنها هرگز مطرح جوجه.”

هیچ جوجه در تمام انتظار می رود در این گونه بزرگترین مرکز پرورش. همه 41 جرثقیل سیاه در در بارابو نیاز به تلقیح مصنوعی. یک فرد دارای یک پرنده در حالی که دیگر جمع آوری و یا تزریق اسپرم.

“که واقعا با اجتماعی فاصله دستورالعمل” aviculturist کیم بردمن گفت.

این روش مورد نیاز است برای به دلایل مختلف — آسیب های قدیمی, آرتروز یا اینکه جفت خود نیست بهترین مطابقت ژنتیکی بسیار خالص گونه است.

پرندگان بزرگ همسر ایستاده و یک مرد با بد بال یا پا نمی تواند انجام این کار Hatwood گفت.

هر مرکز مجموعه خود را در سیاست و Audubon تصمیم گرفت این روش کوتاه بود به اندازه کافی به اجازه پاسداران در ماسک و محافظت از چشم در کار با اکثر ژنتیکی با ارزش پرندگان.

سوم شخص است که اغلب مورد نیاز برای دفع پرنده mate در طول عملیات Hatwood گفت: “آنها بسیار تیز ناخن و بسیار poky منقار.”

دیگر مراکز پرورش در در آلبرتا کانادا (27 پرندگان) در یولی, فلوریدا (10) و و در ویرجینیا (9) را با یکی دیگر از 25 پرندگان بیش از حد و یا در غیر این صورت نامناسب برای پرورش زندگی در باغ وحش برای نمایش تنها.

دالاس باغ وحش پرندگان که وارد 2½ هکتار خارج از سایت پرورش تسهیلات در ماه اوت گذشته انتخاب شده بودند به عنوان هر دو ژنتیکی مناسب و به احتمال زیاد به نژاد خود به خود گفت: مت جیمز, مدیر ارشد, مراقبت از حیوانات. “ما در حال رفتن به سعی کنید برای اولین بار دو فصل برای انجام این کار به طور طبیعی,” او گفت:.

وحشی جرثقیل سیاه هستند اما آن را دریافت نمی شمارش به عنوان اعضای گله تا زمانی که آنها می توانند پرواز کنند. و حتی پس از آن آسان نیست که رایگان است. در لوئیزیانا 21 جوجه های حاصل از 2016 از طریق 2019. هفت زندگی را به پرواز. به اجتناب از خطرات مانند شکارچیان خطوط برق و و هنوز زنده هستند.

___

دنبال جانت McConnaughey در توییتر: @JanetMcCinNO

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de