با توجه به COVID-19 داشتن نگه داشته و عملا جهان را تحت قفل و کلید, کنسرت و موسیقی کنسرت به غیر منتظره متوقف شد. از آن پس هنرمندان شده اند و تلاش به آمده تا با ایده های جدید به نگه داشتن موسیقی خود را زنده. در همان زمان بسیاری از بزرگسالان و کودکان گرفته تا یادگیری یک آلت موسیقی برای اولین بار. در دنیای دیجیتال صدا و موسیقی و دوستداران اند نشان داده شده است مشخص شده علاقه به کاوش در ایجاد برنامه های موسیقی مانند اپل محبوب Garageband. نتیجه این است که موسیقی آنلاین ابزار فروشان تا به حال یک هجوم گسترده نمایش داده شد و فروش در طول این زمان.

انتقادات و پیشنهادات

رولاند به خوبی شناخته شده تولید کننده های الکترونیکی و دیجیتال موسیقی تجهیزات و نرم افزار به تازگی ذکر شده سنبله در فروش. محبوبیت هستند تا بیش از پنج بار برای این شرکت ایجاد موسیقی, نرم افزار, Zenbeats. باهم متصل کردن یک شرکت که مبادرت به فروش حق امتیاز رایگان موسیقی, نمونه ها و حلقه ها و ایستگاه از پیش تنظیم برای صدا تولید کنندگان گفت , مجله رولینگ استون که وجود داشته است بیش از 1 میلیون صدا محبوبیت یک روز.

یک سخنگوی فندر گیتار گزارش یک افزایش بزرگ در استرالیا مشتاق گیتاریست و bassists پس از شرکت های ارائه رایگان آنلاین درس. این گزارش که 25000 نفر را امضا کرده بود تا از ماه مارس در مقایسه با 300 یک هفته قبل از COVID-19.

مرکز گیتار بزرگترین سازهای خرده فروش گزارش داد که فروش آنلاین تا به حال بیش از دو برابر شده پس از مستند. ابزار است که می تواند در راحتی از خانه را دیده اند یک افزایش شدید در فروش. این شرکت گزارش داد که مردم در حال خرید گیتار آکوستیک مانند دیوانه و الت موسیقی شبیه گیتار, فروش شات از طریق سقف.

مردم هنوز مشتاق در مورد موسیقی با وجود غم انگیز محیط زیست از COVID-19 شیوع. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

“عدم معاشرت حتی می تواند الهام بخش همکاری بیشتر به مردم احساس نیاز به تعامل … برای هنرمندان ما همه به تماشای فیلم های یوتیوب هنرمندان در حال تولید و بهره گیری از تمام ژانرهای مختلف و خلاقیت هنرمندان در حال ساخت در طول این دوره قرنطینه” با توجه به یک نماینده از مرکز گیتار.

گیتار مرکز همچنین گزارش سنبله بزرگ در کنترل DJ فروش. “به نظر می رسد که بسیاری از نوازندگان که معمولا ممکن است ضبط در استودیوهای بزرگ یا DJ در باشگاه ها و جشنواره ها مجبور به خرید دنده به ادامه کار بر روی پروژه های خود را در خانه” یک فروشنده گفت.

ساخت موسیقی

در طول این زمان نوازندگان به طور فزاینده شده است خرید ابزار و موسیقی دنده برای خانه خود چاه و استودیو است. برای تمام اجتماعی فاصله می افتد در جهان COVID-19 مستند است و نه ضعیف مردم شور و شوق و یا عشق خود را برای موسیقی در همه. نه آن را متوقف و آنها را از باندهای با هم (آنلاین).

کلیپ های ویدئویی مختلف نوازندگان بخش های مختلف از این آهنگ همان رویه شده اند حاضر شده است. موسیقی تنظیم David عاقلانه و مهندس صدا Garth عدالت به تازگی تصویری منتشر شده به نام Nashville استودیو خواننده, جامعه مجازی تلفن همراه گروه کر. آن را به دست آورد بیش از یک میلیون بازدید. همه خواننده ها ثبت شد به صورت جداگانه توسط هر یک از 31 محلی حرفه ای خود را در اپل.

بازار آنلاین Reverb شاهد افزایش سفارشات برای سینت سایزر. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

خلاق شدن

Reverb استفاده, یک بازار آنلاین برای, جدید, و, در موسیقی, دنده ذکر شده هجوم زیادی از خریداران جدید: “ما شاهد افزایش در گیتار, سینت سایزر صفحه کلید و نرم افزار دستورات صوتی. بر اساس آنچه در فروش در Reverb استفاده, به نظر می رسد که مردم در حال ساخت موسیقی الکترونیک و آزمایش با بیت” گفت: جیم Tuerk Reverb استفاده را مدیر توسعه کسب و کار.

بنابراین با وجود همه چیز, موسیقی, در این روز و سن است که هنوز هم اثبات می شود که رهبر از هنر است. درخواست تجدید نظر جهانی خود دارای قدرت بسیار زیادی برای متحد کردن مردم است. و چرا که نه ؟ ایجاد و پخش موسیقی هم فوق العاده لذت و شادی است فقط آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر. در حالی که بسیاری از شرکت ها در حال تلاش برای نگه داشتن سر خود را بالای آب صنعت موسیقی به نظر می رسد با کمال تعجب با تجربه موسیقی تولد دوباره از انواع.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

زمستان خربزه است که برای کاهش وزن خوب است و یک آنتی اکسیدان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de