توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

BATE Borisov برنده بلاروس جام با هزاران نفر از طرفداران تماشای در یک مورد نادر از یک فوتبال جایزه که تصمیم گرفت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بلاروس فدراسیون فوتبال گفت که 5,761 بلیط فروخته شد برای بازی.

که تنها کسری از ورزشگاه ظرفیت به طوری که طرفداران خواهد بود با فاصله در اطراف میدان جنگ. با این حال بسیاری از هواداران را نادیده گرفته ترتیبات صندلی برای نشستن در گروه و بیشتر نمی پوشیدن ماسک.

BATE ضرب و شتم دینامو برست 1-0 با یک گل از مدافع Zakhar ولکوف از گوشه سمت راست در پایان وقت اضافی.

آن چهارم مناسبت است که BATE موفق به کسب جام است. برخی از طرفداران گروه قبلا به نام اعضای خود را به شرکت در بازی در طول coronavirus بیماری همه گیر. بلاروس را متوقف کرده و با برگزاری تجمعات عمومی با تماشاگران است.

___

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می گوید تیم او در وزارت امور خارجه می تواند بازگشت به امکانات خود را برای آموزش پس از یک وقفه بیش از دو ماه.

“از امروز شروع تمام حرفه ای نیویورک ورزشی لیگ قادر خواهد بود برای شروع آموزش در اردوگاه های” دموکراتیک فرماندار گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ،

منطقه شهر نیویورک یکی از سخت ترین ضربه بخش هایی از ایالات متحده آمریکا با بیماری همه گیر کوروناویروس اما COVID-19 کشته و عفونت های جدید در دولت شده اند و روند رو به پایین.

لیگ اصلی بیس بال NBA و NHL در حال بحث در مورد از سرگیری فصل خود را با بازیکنان خود را’ اتحادیه های کارگری.

“من باور دارم که ورزشی است که می تواند دوباره بدون نیاز مردم در ورزشگاه بدون داشتن مردم در عرصه — آن را انجام دهد! آن را انجام دهد!” کومو گفت. “کار کردن اقتصاد اگر شما می توانید. ما می خواهیم شما را تا. ما می خواهیم مردم قادر به تماشای ورزش است. به حدی مردم هنوز هم به ماندن در خانه آن را می دهد مردم چیزی برای انجام. آن را بازگشت به حالت عادی. بنابراین ما در حال کار و تشویق همه تیم های ورزشی خود را برای شروع اردوگاه های آموزشی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. و ما با آنها را به مطمئن شوید که اتفاق می افتد.”

___

هال اعلام کرده است که مسابقات قهرمانی لیگ باشگاه با دو پرسنل که آزمایش مثبت برای COVID-19.

در مجموع 1,014 بازیکنان و کارکنان از تمام 24 باشگاه در انگلستان ردیف دوم مورد آزمايش قرار coronavirus گذشته بیش از 72 ساعت و نتایج منعکس تقریبا یکسان نسبت به نتایج مثبت که در لیگ برتر را موج دوم تست.

آن را تا به حال اعلام شده است که دو نفر از همان باشگاه و بدون نام بردن از بدنه.

“محرمانه پزشکی به معنی نام فاش نمی شود و این باشگاه می پرسد برای این به احترام” هال در بیانیه ای گفت. “اواز یا موسیقی دو نفری که هر دو بدون علامت و احساس هیچ عوارض بیماری را در حال حاضر خود جدا برای هفت روز — در خط با پروتکل های تعیین شده در EFL دستورالعمل — قبل از اینکه آزمایش دوباره در تاریخ بعد.”

هال که بلافاصله بالاتر از منطقه سقوط در ردیف دوم فوتبال انگلیسی می گویند نه اگر هر یک از این دو بازیکنان فعلی.

__

یک بورنموث بازیکن است که یکی از دو تست مثبت برای COVID-19 به خروج از لیگ برتر به دور دوم آزمایش این باشگاه گفت: در روز یکشنبه.

این تیم گفت: “محرمانه پزشکی به معنی نام بازیکن را نمی خواهد فاش شود” و اضافه کرد که او را از خود جدا برای هفت روز قبل از آزمایش دوباره در تاریخ بعد.

لیگ آزمایش 996 بازیکنان و باشگاه کارکنان در روز سه شنبه, پنج شنبه و جمعه.

در اولین دور از آزمون 748 مردم وجود دارد شش مثبت از سه باشگاه است. همه در هفت روز از خود جدا می کند.

در دور دوم تعدادی از تست های موجود برای هر باشگاه افزایش یافته بود و از 40 به 50 است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de